ЧС-2024 з біатлону: як Ліза Вітоцці без жодного промаху здобула золото

Біатлоністка Ліза Віттоцці вперше у кар'єрі виграла індивідуальні перегони на ЧС-2024, який проходить в чеському Нове-Мєсто, з українок найкращий результат продемонструвала Христина Дмитренко

Ліза Віттоцці
Ліза Віттоцці вперше здобула золото в індивідуальних перегонах. Фото: Gettyimages.соm

На чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в чеському Нове-Мєсто, пройшла жіноча індивідуальна гонка. Вперше в своїй кар'єрі 29-річна італійка Ліза Віттоцці, здобула золото в цьому виді змагань.Час біатлоністки на фініші склав - 40:02,9 хвилин, італійка провела бездоганну стрільбу на всіх рубежах. З українок найкращий результат продемонструвала Христина Дмитренко - 8 місце з чистою стрільбою.

Ліза Віттоці є лідеркою жіночих змагань нинішнього сезону. У 15-кілометровому старті, італійка показала найкращий результат та жодного разу не промахнулась. В коментарі для Суспільного Віттоці розповіла про свої емоції після здобуття нагороди.

"Я ще не можу зрозуміти це повністю. Це неймовірно! Я провела чудову гонку. Здається, найкращу свою гонку в кар'єрі, це було справді важко, проте я гадаю, що я мала отримати цей результат. Я дуже хотіла золото, думаю, це був точно мій день. Під час останньої стрільби, відчувала, що можу втратити медаль, тому я подумала, що можу краще. Я справді хотіла забрати золото. Я провела дуже багато робити для цього", - розповіла Ліза Віттоцці.

Під час останнього кола Вітоцці йшла з перевагою тільки в шість секунд над найближчою конкуренткою Яніною Геттіх-Вальц з Німеччини. Однак на фініші італійка змогла знайти в собі сили і ця різниця перетворилася у 20 секунд.

Як виступили українки

Загалом в індивідуальній гонці взяло участь чотири українські біатлоністки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Анна Кривонос та Христина Дмитренко. Чудовий особистий результат показала Христина - 8 місце. А от лідерка Юлія Джима показала найгірший результат серед всіх українок - 39 місце.