Чемпіонський Баєр продовжив безпрограшну серію: огляд 30-го туру Бундесліги

В німецькій Бундеслізі закінчився 30-й тур, який проходив з 19 по 21 квітня, Баєр Леверкузен у статусі чемпіона зіграв внічию з Боруссією Дортмунд - 1:1 та продовжив серію без поразок

Баєр, Боруссія
Баєр знову забив на останніх хвилинах. Фото: Gettyimages.соm

На полях Німеччини команди Бундесліги провели матчі 30-го туру. Чемпіонський Баєр Алонсо зіграв внічию з Боруссією - 1:1 та збільшив свою серію без поразок до 45 матчів. Водночас Баварія познущалася над Уніоном - 5:1 та закріпилася на другій позиції в таблиці. Про ці та інші події - детальніше в традиційному огляді Інформатора.

Айнтрахт - Аугсбург 3:1

Почався тур з перемоги Айнтрахта над Аугсбургом. Цікаво, що гості забили першими на 13-й хвилині гри. Ба більше, Аугсбург на перерву пішов маючи перевагу.

Але у другому таймі господарі ввімкнулися. Спочатку на 55-й Шаїбі зрівняв рахунок, згодом на 61-й Екітіке вивів Айнтрахт вперед. І вже на 90+5-й Мармуш поставив остаточну крапку в грі.

• Айнтрахт - Аугсбург 3:1

Голи: Варгас (13), Шаїбі (55), Екітіке (61), Мармуш (90+5).

Вольфсбург - Бохум 1:0

Після попередніх двох поразок важлива перемога для Вольфсбурга. Єдиний гол у грі забив Вінд на 43-й хвилині. У другому таймі обидві команди мали непогані моменти, але обійшлися без голів.

• Вольфсбург - Бохум 1:0

Гол: Вінд (43).

Гайденгайм - РБ Лейпциг 1:2

Міцний дебютант Бундесліги Гайденгайм приймав на своєму полі "биків". Перший гол у грі стався на 41-й хвилині, Шешко вивів РБ вперед. В другому таймі Доведан зрівняв рахунок та повернув інтригу в поєдинок. І лише на 85-й хвилині Опенда забив переможний гол за Лейпциг, який також закріпив 4 місце для команди в таблиці.

• Гайденгайм - РБ Лейпциг 1:2

Голи: Шешко (42), Доведан (69), Опенда (85).

Гоффенгайм - Боруссія М. 4:3

Один з найцікавіших матчів туру із яскравим парадом голів. За Боруссію М. хет-трик оформив Хак. А от героєм для Гоффенгайма став Штах. Він на 91-й хвилині забив гол та вирвав перемогу. До речі, Гоффенгайм ще теоретично претендує на вихід у кваліфікацію Ліги конференцій.

• Гоффенгайм - Боруссія М. 4:3

Голи: Веггорст (36), Хак (39, 78, 89), Премель (58), Кабак (66), Штах (90+1).

Кельн - Дармштадт 0:2

Битва аутсайдерів Бундесліги. Дармштадт вперше за довгий час отримав перемогу. Відзначилися Кларер та Вільгельмссон. Але в обох команд доволі мізерні шанси на те, щоб зберегти прописку в еліті.

• Кельн - Дармштадт 0:2

Голи: Кларер (57), Вільгельмссон (90).

Уніон - Баварія 1:5

Після програного чемпіонства Баварія вступила в боротьбу за срібло. Мюнхенці не пожаліли Унінон, наколотили аж 5 голів. Мюллер оформив дубль. На таку зливу голів, Уніон відповів тільки одним м'ячем аж на 90+1-й хвилині.

• Уніон - Баварія 1:5

Голи: Горецка (29), Кейн (45+1), Мюллер (53, 66), Тель (61), Вертессен (90+1).

Вердер - Штутгарт 2:1

Дуже й дуже непотрібна поразка для Штутгарта в контексті боротьби за срібло. За Вердер два голи забив Дукш, спочатку з пенальті, а згодом й з гри. На 71-й хвилині Ундав зменшив відставання, але бодай зрівняти рахунок гості не змогли.

• Вердер - Штутгарт 2:1

Голи: Дукш (28, пен., 49), Ундав (71).

Боруссія Дортмунд - Баєр 1:1

Неймовірний Баєр знову не програв. Клуб не програє вже 45 матч поспіль у всіх турнірах. У грі проти Боруссії Баєр врятувався на 90+7-й хвилині, відзначився Станішич.

"Я навіть відчував, що сьогодні ми не заслуговували на поразку. Можливо, в іншому матчі. Проте не сьогодні. Гол на останній хвилині - це було дуже яскраво", - заявив після гри тренер Баєра Алонсо.
  • Боруссія Д. - Баєр 1:1

Голи: Фюллькруг (81), Станішич (90+7).

Фрайбург - Майнц 1:1

Завершився тур нічиєю. Фрайбург відкрив рахунок ще на 6-й хвилині. Згодом на 40-й Буркардт зрівняв. У другому таймі команди не відзначалися. У Майнца навіть назбиралося 16 ударів, але лише три з них були у ствір.

• Фрайбург - Майнц 1:1

Голи: Грегоріч (6), Буркардт (40).

Яких змін зазнала турнірна таблиця

Лідер у Німеччині вже незмінний - Баєр. А от у боротьбі за друге місце Баварія вирвалася вперед - 66 балів за 30 ігор. Штутгарт програв свій матч та залишив при собі 63 пункти. А на дні таблиці - Дармштадт та Кельн.

Чемпіонський Баєр продовжив безпрограшну серію: огляд 30-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 23 квітня.

Інформатор розповів про головні події тижня

А ось тут ми запрошуємо читачів на наш щотижневий огляд головних спортивних подій. У цьому відео ми розповімо про півфіналістів ЛЧ, ЛЄ та ЛК. А також здійснимо огляд матчів вітчизняної УПЛ. І точно не оминемо увагою цікавий фініш регулярного чемпіонату NHL. Приєднуйтесь до перегляду та дізнавайтеся всі цікаві деталі останнього тижня!

Раніше Інформатор розповідав, що UEFA назвав всіх арбітрів, які будуть працювати на Євро-2024. В резервний список потрапили два українця - Микола Балакін та Олександр Беркут. Також ми повідомляли, що UEFA дозволив включати у заявку 26 футболістів на Євро-2024.