Інтер переміг Мілан та за п’ять турів до закінчення чемпіонату став недосяжним для конкурентів: події матчів 33-го туру Серії А, які пройшли 19, 20, 21 та 22 квітня

Інтер
Інтер святкує перемогу у Серії А. Фото: Gettyimages.com

В Італії відбулись матчі тридцять третього туру Серії А. Інтер у понеділок, 22 квітня, ефектно оформив чемпіонство, перемігши Мілан, свого основного переслідувача. Болонья перемогла Рому, а Ювентус знову втратив очки.

Дженоа - Лаціо 0:1

Лаціо мав перевагу у володінні м’ячем і награв на гол. На 67-й хвилині Камада з правого флангу віддав передачу у центр штрафного майданчика, а Луїс Альберто переправив м’яч у сітку. Цей удар став єдиним, який Лаціо завдав у площину воріт суперника. Український легіонер Дженоа Руслан Маліновський відновлюється від травми і до заявки на матч не потрапив.

• Дженоа - Лаціо 0:1;
    Гол: Луїс Альберто, 67.

Огляд матчу Дженоа - Лаціо

Кальярі - Ювентус 2:2

Гаетано відкрив рахунок на 30-й хвилині, реалізувавши пенальті, який арбітр призначив за гру рукою. А ще через шість хвилин Міна реалізував ще один одинадцятиметровий і зробив рахунок 2:0 на користь Кальярі. Втім Ювентус зміг врятувати матч. Влахович на 61-й хвилині ударом зі штрафного скоротив відставання, а на 87-й хвилині Доссена зрізав м’яч у власні ворота.

• Кальярі - Ювентус 2:2;
    Голи: Гаетано, 30 (з пенальті), Міна, 36 (з пенальті) - Влахович, 61, Доссена, 87 (автогол).

Огляд матчу Кальярі - Ювентус

Емполі - Наполі 1:0

Емполі швидко відкрив рахунок. На 4-й хвилині Черрі з лінії воротарського майданчика головою замкнув подачу з правого флангу. Наполі заволодів ініціативою і провів чимало атак. Але у площину воріт пробив лише раз і відігратись не зумів. Півзахисник Емполі Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних.

• Емполі - Наполі 1:0;
    Гол: Черрі, 4.

Огляд матчу Емполі - Наполі

Верона - Удінезе 1:0

Верона здобула дуже важливі очки у боротьбі за виживання у Серії А. Команда обіграла Удінезе і відірвалась від конкурента у турнірній таблиці. Переможний м’яч на третій компенсованій хвилині забив Коппола.

• Верона - Удінезе 1:0;
    Гол: Коппола, 90+3.

Оглід матчу Верона - Удінезе

Сассуоло - Лечче 0:3

На початку матчу Лечче забезпечив собі перевагу у два м’ячі. Влучними ударами відзначились Жандре та Доргу. На 61-й хвилині Пікколі збільшив перевагу гостей. Сассуоло нічим відповісти не зміг. Безвиграшна серія команди сягнула п’яти матчів.

• Сассуоло - Лечче 0:3;
    Голи: Жандре, 11, Доргу, 15, Пікколі, 61.

Огляд матчу Сассуоло - Лечче

Торіно - Фрозіноне 0:0

Поєдинок пройшов у рівній боротьбі. Жодна з команд не мала переваги за основними статистичними показниками. Тож нічия стала цілком закономірним підсумком зустрічі.

• Торіно - Фрозіноне 0:0.

Огляд матчу Торіно - Фрозіноне

Салернітана - Фіорентина 0:2

Матч проти аутсайдера склався для Фіорентини непросто. Гості змогли відкрити рахунок лише на 80-й хвилині. А на 3-й компенсованій хвилині Іконе встановив остаточний рахунок.

• Салернітана - Фіорентина 0:2;
    Голи: Куаме, 80, Іконе, 90+3.

Огляд матчу Салернітана - Фіорентина

Монца - Аталанта 1:2

Аталанта повела в рахунку наприкінці першого тайму. Де Кетеларе ударом головою замкнув подачу з кутового. На 72-й хвилині Туре закріпив перевагу Аталанти. Гол Мальдіні на 89-й хвилині подарував Монці надію, але врятуватись від поразки команда не змогла.

• Монца - Аталанта 1:2;
    Голи: Мальдіні, 89 - Де Кетеларе, 44, Туре, 72.

Огляд матчу Монца - Аталанта

Рома - Болонья 1:3

На перерву гості пішли маючи перевагу у два м’ячі, яку забезпечили Ель Аззузі та Зіркзе. На 56-й хвилині Азмун повернув Рому у гру. Але через 9 хвилин Салемакерс з передачі Зіркзе відправив у ворота Роми третій м’яч.

• Рома - Болонья 1:3;
    Голи: Азмун, 56 - Ель Аззузі, 14, Зіркзе, 45, Салемакерс, 65.

Огляд матчу Рома - Болонья

Мілан - Інтер 1:2

Інтер не втратив нагоди оформити чемпіонство у матчі з заклятим суперником. До того ж саме Мілан переслідував Інтер у турнірній таблиці. Запекла боротьба закінчилась бійкою. У компенсований час червоні картки отримали Ернандес та Дюмфріс. А на останніх секундах вилучення за удар суперника отримав захисник Мілана Калабріа.

"Ми так багато працювали та страждали, і тепер заслужили на цю безмірну радість. Я присвячую перемогу всій моїй сім'ї та моїм дітям – вони найпрекрасніше, що подарувало мені життя.

Перемога в дербі – це унікальна можливість, і ми мали нею скористатися. Друге чемпіонство і друга зірка з Інтером - це величезна честь. Ця перемога – все для вболівальників та співробітників, майже 100 людей працювали заради цієї мети.

Сподіваюся на продовження контракту, але нам ще доведеться домовитися з клубом, а зараз я хочу насолодитися цим моментом", - сказав гравець Інтера та найкращий бомбардир сезону у Серії А Лаутаро Мартінес.

Інтер виграв чемпіонат Італії у двадцятий раз в своїй історії. Тепер на емблемі клубу з’явиться друга зірочка. Більше перемог лише у Ювентуса – 36.

• Мілан - Інтер 1:2;
    Голи: Томорі, 80 - Ачербі, 18, Тюрам, 49.

Огляд матчу Мілан - Інтер

Інтер став недосяжним для конкурентів

Інтер став чемпіоном. Рома знаходиться на 5-й позиції – останній прохідній у Лігу чемпіонів. У спину їй дихають Аталанта та Лаціо.

Інтер переміг Мілан у дербі та отримав на емблему другу зірку: огляд 33-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А станом на 23 квітня

Поєдинки 34-го туру відбудуться 26, 27, 28 та 29 квітня. Центральним у турі буде протистояння Ювентуса і Мілана. Команди зустрінуться в Турині у суботу, 27 квітня.

Раніше Інформатор повідомляв, що UEFA на прохання тренерів збільшив заявки збірних на Євро-2024. Тепер у склад кожної команди входитимуть по 26 футболістів. Також ми розповідали, що президент УАФ Андрій Шевченко вважає, що півзахисник Шахтаря Георгій Судаков найкраще зможе розкритись у чемпіонатах Англії або Італії. Не виключено, що футболіст змінить команду вже цього літа.

А ось у цьому відео Інформатор розповідав про підсумки минулого спортивного тижня. У Лізі чемпіонів, Лізі Європи та Лізі конференцій стали відомі півфінальні пари. Манчестер Сіті склав повноваження переможця ЛЧ. Дізнайтеся, чому Андрій Лунін став героєм Реала та хто з клубів NHL продовжує боротьбу за Кубок Стенлі. Приєднуйтесь до перегляду та діліться своїми враженнями у коментарях.