Інтер взяв Скудетто після перемоги в дербі над заклятим суперником

Інтер у міланському дербі, яке відбулось у понеділок, 22 квітня, з рахунком 2:1 переміг Мілан і достроково став переможцем Серії А

Індзагі, Інтер
Сімоне Індзагі привів Інтер до двадцятого чемпіонства

Інтер вдвадцяте став чемпіоном Італії. Чемпіонство підопічні Сімоне Індзагі оформили у понеділок, 22 квітня, перемігши Мілан у дербі. Гравцям Мілана не допомогли слова підтримки від президента УАФ Андрія Шевченка.

Огляд матчу Мілан - Інтер

Перемогу здобули і через кулаки

У Інтера була можливість оформити чемпіонство у матчі з принциповим суперником, додатково його принизивши. І підопічним Сімоне Індзагі це вдалося. Ачербі вивів Інтер вперед на 18-й хвилині, забивши після кутового. На початку другого тайму Тюрам закріпив перевагу Інтера. На 80-й хвилині Томорі відіграв один м’яч, зігравши на добиванні. Але перемогу Інтер з рук вже не випустив.

Не обійшлося без бійки та вилучень. У компенсований час Ернандес та Дюмфріс влаштували штовханину у центрі поля та отримали по червоній картці. А через дві хвилини Калабріа у боротьбі за кращу позицію перед подачею кутового вдарив суперника і також залишив межі поля.

• Мілан – Інтер 1:2;
    Голи: Томорі, 80 – Ачербі, 18, Тюрам, 49.

Мілан: Меньян, Калабрія, Томорі, Габбія, Ернандес, Лофтус-Чік (Чуквуезе, 68), Пулішич, Адлі (Беннасер, 68), Рейндерс (Жиру, 52), Муса (Окафор, 77), Рафаел Леау.

Інтер: Зоммер, Дарміан (Дюмфріс, 84), Ачербі, Павар, Бастоні (де Врей, 88), Дімарко (Карлос Аугусто, 78), Мхітарян, Чалханоглу (Аслані, 84), Барелла (Фраттезі, 77), Тюрам, Мартінес.

Вилучення: Ернандес, 90+4, Калабріа, 90+7 – Дюмфріс, 90+5.

Інтер виграв 20-й титул чемпіона Італії

Інтеру тепер доведеться міняти клубну емблему. На ній має з'явитись друга зірка, яка дається за кожні 10 виграних чемпіонатів. Раніше Інтер ставав чемпіоном Італії в 1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 та 2021 роках. Більше чемпіонат Італії вигравав лише Ювентус – 36 разів. У Мілана 19 титулів чемпіона Італії.

Що сказали тренери після матчу

Головний тренер Інтера Сімоне Індзагі:

"Відчуття прекрасні, ми зробили щось неймовірне, і героїв багато: гравці, клуб, президент, який зараз не тут, але завжди був поруч.

Щодня ми старанно працюємо з метою стати сильнішими. Думаю, вже з першого сезону, з першого матчу в Лізі чемпіонів, коли ми зустрілися з Реалом, який потім виграв у фіналі у Ліверпуля, було видно хороший заділ, і у підсумку ми здобули шість трофеїв.

Моя подорож вийшла чудовою. Я завжди буду вдячний Лаціо, який дав мені можливість почати роботу тренером. У нас все йшло добре, і я пам'ятаю чемпіонат, перерваний через коронавірус, в якому ми билися до кінця. Лаціо хотів продовжувати співпрацю, але щось підказувало мені, що потрібні зміни.

Багато хто не радив мені йти в Інтер, але щось мені підказувало, що треба йти саме сюди. Я знав багатьох людей у керівництві, і ми знали, що можемо продовжити цикл. У важкі моменти ми дозволяли балакунам говорити, але сьогодні вони будуть говорити менше", – сказав коуч Інтера.

Головний тренер Мілана Стефано Піолі:

"Я намагався підбадьорити хлопців, адже очевидно, що це болюча поразка, враховуючи все те, що за нею стоїть. Я намагався з усіх сил заспокоїти гравців, адже нам потрібно добре закінчити сезон. У суботу на нас чекає черговий важливий матч.

Думаю, це було найбільш рівне дербі за останній час, але нам не пощастило.

Інтер провів видатний чемпіонат, програв лише один матч. Уже три або чотири роки неможливо сперечатися з тим, що в нього найсильніший склад у лізі. Що стосується нас, то ми втрачали очки в деяких важливих матчах і були нестабільні.

Якщо прірва між Інтером і найближчими переслідувачами така велика, то це означає, що він дуже сильний, а іншим треба перейти на новий рівень", – заявив наставник Мілана.

Раніше Інформатор повідомляв, що Барселона вмовила Хаві змінити рішення. Тренер може залишитись у клубі і на наступний сезон. Також ми розповідали, що ПСЖ розглядає можливість підписання голкіпера Реала Андрія Луніна. Цього сезону українець став основним воротарем мадридського клубу.

А ось у цьому відео Інформатор розповідав про підсумки минулого спортивного тижня. У Лізі чемпіонів, Лізі Європи та Лізі конференцій визначились півфіналісти. Дізнайтеся, чому Андрій Лунін став героєм Реала та хто продовжить боротьбу за Кубок Стенлі. Приєднуйтесь до перегляду та діліться своїми враженнями у коментарях.