Металіст 1925 та Оболонь ускладнили боротьбу за виживання в УПЛ

На стадіоні Лівий берег у Києві Металіст 1925 та Оболонь зіграли внічию: команди б'ються за право залишитися в УПЛ за підсумками сезону

Металіст 1925 Оболонь
Металіст 1925 не перемагає вже 13 матчів у чемпіонаті України. Фото: ФК Металіст 1925

В рамках 25-го туру Української Прем'єр-Ліги Металіст 1925 у Києві розійшовся миром із місцевою Оболонню. Матч завершився із рахунком 1:1. У цьому ж турі Динамо скоротило відставання від Шахтаря у турнірній таблиці.

Матч на стадіоні Лівий Берег вже з перших хвилин обіцяв бути захоплюючим. Руслан Черненко потужним ударом з дальньої дистанції вивів Оболонь вперед. Харків'яни стримали ще кілька атак суперника і перейшли вже у свій наступ. Хороший шанс наприкінці першого тайму мав Імереков, але його удар головою потягнув воротар Оболоні Назарій Федорівський.

По перерві Металіст 1925 задав новий темп грі. Двічі на ударній позиції опинявся Олексій Сидоров, але обидва рази Федорівський був вправнішим. Той-таки Імереков змарнував стовідсоткову нагоду, з лінії воротарського майданчику поціливши вище воріт. Та зрештою, команда Віктора Скрипника досягла свого: подача від Максима Жичикова з правого флангу знайшла голову Сидорова і Олексій зрівняв рахунок. До фінального свистка рахунок так і не змінився.

Цікаво, що Металіст 1925 та Оболонь за підсумками цього матчу встановили триматчеві нічийні серії. Але якщо подивитися глибше, ситуація в обох команд невтішна: Металіст 1925 не виграє вже 13 матчів. А Оболонь має в пасиві безвиграшну серію з п'яти матчів.

Яка ситуація склалася у турнірній таблиці УПЛ

Після цього матчу, Оболонь посідає 13 місце у таблиці. Пивовари мають в активі 21 очко, це на чотири менше від Олександрії, яка йде 12-ю. Металіст 1925 набрав 19 очок і посідає 15-е місце. За регламентом, за підсумками чемпіонату команди, які посіли 15-16 місця понижуються у класі і наступного сезону гратимуть у Першій Лізі. Команди, які посідають 13-14 місця, гратимуть у плей-оф за право залишитися у Прем'єр-Лізі. Їхніми суперниками будуть команди, що фінішують на 3-4 сходинках у турнірній таблиці Першої Ліги.

А у цьому відео Інформатор підбиває підсумки минулого спортивного тижня. Що сталося у плей-оф Ліги чемпіонів та Ліги Європи, хто пробився до плей-оф НХЛ та як закінчився конфлікт між Юрієм Сапроновим та Setanta Sports. Вмикайте мерщій!

Раніше Інформатор повідомляв, що на матч 25-го туру УПЛ між Динамо та Поліссям завітав легендарний румунський тренер Мірча Луческу. Стала відома й причина його напівтаємного візиту до Києва. А ще ми розповідали, що лідер Чорноморця Максим Брагару стане футболістом Динамо.