Реал Луніна на зубах вигриз три очки у Барселони в Ель Класіко

В матчі 32-го туру Ла Ліги Реал переміг Барселону - 3:2, поєдинок пройшов 21 квітня, українець Андрій Лунін провів на полі всю гру

Лунін, Беллінгем, Левандовськи, Реал, Барселона
Левандовськи не зміг забити Луніну, Беллінгем відзначився вирішальним голом. Фото: Gettyimages.соm

В довгоочікуваному Ель Класіко Реал Луніна переміг каталонську Барселону - 3:2. Гра пройшла 21 квітня, в Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу". Завдяки перемозі "вершкові" збільшили свою перевагу над "блаугранас" до 11 балів за шість турів до фінішу Ла Ліги.

Беллінгем поставив фінальну крапу в Ель Класіко

Для "галактікос" матч почався з пропущеного м'яча вже на 6-й хвилині. Лунін не дуже вдало вийшов на перехват кутового. І на дальній стійці Крістенсен ударом головою відкрив рахунок у грі. Однак на 18-й хвилині Реал відігрався. Васкес заробив пенальті, а Жуніор реалізував.

Згодом сталася суперечлива ситуація. На 29-й хвилині Лунін вибив м'яч із самісінької лінії воріт після удару Ямала. Гравці Барселони почали апелювати, але після тривалого перегляду арбітри на VAR підказали, що м'яч не перетнув лінію. Рахунок після першої половини залишився 1:1.

У другому таймі Барселона знову вийшла вперед на 69-й хвилині. Голом відзначився Фермін, який добив м'яч у ворота після того, як Лунін відбив удар Ямала. Втім, "вершкові" швидко відігралися на 73-й Джуніор подякував Васкесу за пенальті та оформив чудовий простріл, який Лукас реалізував.

Гра підходила до завершення, але тут своє слово сказав лідер Реала Беллінгем. Джуд забив вирішальний гол на 91-й хвилині. Реал переміг - 3:2 та створив впевнений гандикап для подальшого тріумфу в Ла Лізі.

• Реал - Барселона 3:2

Голи: Крістенсен (6), Вінісіус 18 (пен.), Фермін (69), Васкес (73), Беллінгем (90+1).

Що казали головні тренери після гри

Слова тренера Барселони Хаві:

"Я пишаюся грою наших футболістів. Гадаю, ми грали краще, краще боролися. Ми грали дуже добре, створювали більше моментів, надійно захищалися. Ми контролювали гру і заслуговували на перемогу. Ми втратили очки через речі, які не могли контролювати, такі як контратаки. Дуже шкода, ми заслуговували на більше. Момент Ямала? Я дуже розчарований. Якщо ми хочемо, щоб нашу Лігу називали найкращою, то потрібно щось робити. Усі бачили, що м'яч влучив у ворота".