Крайній дубль Мессі стратегічно прискорив Інтер Маямі в MLS

Інтер Маямі обіграв Нешвілл - 3:1 в матчі регулярного чемпіонату MLS, гра пройшла у ніч на 21 квітня, Ліонель Мессі оформив дубль та віддав гольову передачу

Мессі, Інтер Маямі
Мессі став героєм поєдинку. Фото: Gettyimages.соm

Інтер Маямі здолав Нешвілл - 3:1 в черговому турі MLS. Восьмиразовий володар Золотого м'яча Ліонель Мессі став героєм матчу. Лео оформив дубль та віддав асист на Бускетса. Перемога дозволила Інтеру Маямі очолити турнірну таблицю чемпіонату.

Мессі робить результат

Поєдинок для команди Мессі почався м'яко кажучи так собі. На 2-й хвилині завдяки автоголу Нешвілл вийшов вперед. Однак Ліонель відразу ж взяв справу до своїх ніг. Спочатку він на 11-й хвилині забив, а згодом на 39-й оформив асист на Бускетса.

В другій половині на 89-й хвилині Інтер заробив пенальті. До позначки підійшов Лео та спокійно реалізував одинадцятиметровий. Українець Сергій Кривцов участь у грі не взяв через травму. Кривцов пропустив вже шість матчів Інтер Маямі.

"Я думаю, що в першому таймі ми зіграли посередньо. Але в другому таймі ми змогли крок за кроком виправити помилки, і нам стало комфортно після того, як ми зрівняли. Ми швидко знайшли гол, який забив Мессі. Це був вирішальний момент для нічиї", - сказав головний тренер Інтер Маямі Херардо Мартіно.

• Інтер Маямі - Нешвілл 3:1

Голи: Негрі (2, гвв.), Мессі (11, 81 пен.). Бускетс (39).

Інтер Маямі вирвався в лідери MLS

Команда Мессі має найбільше балів серед усіх команд MLS. Інтер Маямі очолює турнірну таблицю у Східній конференеції - 18 балів, 10 матчів. Однак суперники Інтера мають матчі в запасі. Наприклад, Філадельфія Юніон, яка наразі займає 6 місце в Східній конференції має 13 пунктів та 3 гри в запасі. Отже, лідерство буде важко втримати

Наступною грою Маямі стане виїзний матч MLS проти Нью-Інгленд Революшн. Матч заплановано на 28 квітня. Початок о 02:30 за київським часом.

Крайній дубль Мессі стратегічно прискорив Інтер Маямі в MLS 1

Турнірне становище у Східній конференції MLS станом на 21 квітня.

Крайній дубль Мессі стратегічно прискорив Інтер Маямі в MLS 2

Турнірне становище у Західній конференції MLS станом на 21 квітня.

Інформатор розповів про найцікавіші події у світовому спорті

А ось тут Інформатор розповів про головні спортивні події тижня. У цьому випуску ми згадаємо про матчі 1/4 Ліги Чемпіонів UEFA та Ліги Європи. А також зробимо короткий огляд матчів в УПЛ. І звісно, ж не обійдемо увагою скандальні події в нашому тенісі. Відомого тенісного функціонера вигнали з прямого етеру через російську мову. Приєднуйтесь до перегляду та дізнавайтеся всі цікаві деталі останнього тижня!

Раніше Інформатор розповідав, що УАФ дискваліфікувала провідного гравця Шахтаря на два матчі. Футболіст отримав пряму червону картку у матчі 24-го туру УПЛ. Також ми повідомляли, що Шевченко викрив в УАФ мільярдну мафію. Відтік активів УАФ становить трохи більше 1,3 мільярда гривень.