Буде Ель-Класіко: Барселона вийшла у фінал Суперкубка Іспанії

В боротьбі за трофей зійдуться Реал та Барселона

Барселона
Барселона на шляху до фіналу здолала Осасуну Фото: Gettyimages.com

У четвер, 11 січня, в Саудівській Аравії відбувся другий півфінальний матч Суперкубка Іспанії. Барселона перемогла Осасуну з рахунком 2:0 і стала другим фіналістом. У фіналі турніру Барселоні протистоятиме мадридський Реал.

У першому таймі команди обмінювались моментами. Шанси відкрити рахунок зокрема мали Арнаїс і Левандовський, але на перерву команди пішли при нулях на табло.

Барселона вийшла вперед на 59-й хвилині. Після перехоплення у центрі поля Левандовський отримав передачу від Гюндогана і в оточенні трьох захисників пробив у лівий кут.

Осасуна пішла вперед і почала пропускати контратаки. Барселона втратила кілька шансів збільшити перевагу і забила лише у доданий час. Ямал пробив у лівий нижній кут, голкіпер Осасуни Еррера дістав м’яч, але голу завадити не зміг.

Гол Ямала дозволив Барселоні перервати антирекордну серію. Впродовж чотирьох місяців команда не перемагала з різницею у два чи більше м’ячів. До цього останньою перемогою Барселони з різницею 2+ була звитяга у матчі Ліги чемпіонів з Антверпеном (5:0), здобута 19 вересня.

• Барселона — Осасуна 2:0;
    Голи: Левандовські, 59, Ямал, 90+3.

Барселона: І. Пенья, Кунде, Араухо, Крістенсен, Бальде, Роберто (Педрі, 61), де Йонг, Гюндоган, Рафінья (Ямал, 42), Левандовські, Торрес (Феліш, 61).

Осасуна: Еррера, Катена, Д. Гарсія, Крус (Барха, 85), Аресо, Муньйос (Монкайола, 69), Аймар, Р. Пенья (Мохіка, 78), Арнаїс (Рауль, 69), Гомес (Р. Гарсія, 85), Будімір.