Банда Анчелотті в овертаймі вирвала перемогу в Атлетіко в матчі із 8 голами

Реал вийшов у фінал Суперкубка Іспанії

Реал Атлетіко
Карло Анчелотті у своєму стилі керує грою Реала. Фото: Gettyimages.com

У середу, 10 січня, відбувся півфінальний матч Суперкубка Іспанії. Лідер Ла Ліги після першого кола чемпіонату Реал зустрічався з Атлетіко. У результативному матчі "вершкові" здобули перемогу з рахунком 5:3.

Атлетіко відкрив рахунок на 7-й хвилині. Ермосо ударом головою замкнув навіс Грізманна з кутового. Голкіпер Реала Кепа лише провів м’яч поглядом. Реал зрівняв рахунок через 13 хвилин і також з кутового. Рюдігер виграв позиційну боротьбу і головою пробив у лівий кут.

На перерву команди пішли вже за рахунку 2:2. На гол Менді Атлетіко відповів влучним ударом Грізманна після сольного проходу.

До наступного голу Атлетіко призвела помилка Кепи. Голкіпер Реала намагався перервати навіс у штрафний майданчик, але влучив у Рюдігера, від якого м’яч влетів у ворота. Реал збільшив тиск і на 85-й хвилині Карвахаль зрівняв рахунок, перевівши гру в овертайм.

Додатковий час пройшов з перевагою підопічних Анчелотті. Наполегливість Реала дала результат на 116-й хвилині. Захисник Атлетіко Савіч після подачі з правого флангу зрізав м’яч у свої ворота. Ну а крапку у матчі поставив Діас.

• Реал – Атлетіко 5:3;
    Голи: Рюдігер, 20, Менді, 29, Карвахаль, 85, Савіч, 116 (автогол), Діас, 120+2 - Ермосо, 7, Грізманн, 37, Рюдігер, 78 (автогол).

Реал: Кепа, Менді (Камавінга, 81), Начо, Рюдігер, Карвахаль, Тчуамені (Діас, 81), Модрич (Кроос, 67), Вальверде (Арда Гюлер, 112), Беллінгем, Родріго (Себальос, 106), Вінісіус Жуніор (Хоселу, 106).

Атлетіко: Облак, Ермосо, Хіменес, Савіч, Ліно (Моліна, 67), Льоренте (Аспілікуета, 106), Сауль (Рікельме, 67), Коке (Хаві Галан, 104), Де Пауль (Вітцель, 90), Грізманн, Мората (Корреа, 91).