Бенефіс Довбика, травма Яремчука: огляд 30-го туру Ла Ліги

Чемпіонат Іспанії з футболу: як зіграли 30-й тур Артем Довбик, Віктор Циганков, Роман Яремчук та Андрій Лунін

Артем Довбик Роман Яремчук
Артем Довбик став героєм матчу проти Бетіса, а Роман Яремчук зазнав ушкодження. Фото: Gettyimages.com / ФК Валенсія

У чемпіонаті Іспанії з футболу ввечері у понеділок дограли 30-й тур. Жирона знову перемогла завдяки продуктивним діям українців, а Андрій Лунін провів черговий успішний матч у складі Реала. Інформатор підбиває підсумки 30-го туру іспанської Ла Ліги.

Кадіс 1:0 Гранада

Розпочався тур традиційно у п'ятницю, коли у битві за виживання зійшлися Кадіс та Гранада. Господарі змогли знайти свій момент на початку другого тайму, коли відзначився Наварро. Цей гол став єдиним у матчі і допоміг Кадісу відірватися від Гранади у турнірній таблиці.

Кадіс - Гранада - 1:0
Гол: Наварро, 51

Хетафе 0:1 Севілья

Старий кінь не зіпсує нічого. Це підтвердив Серхіо Рамос, який забив переможний гол у виїзному матчі Севільї проте Хетафе. Причому у господарів вистачало часу на порятунок, але свої моменти вони не реалізували.

Альмерія 0:3 Осасуна

Осасуна вдало з'їздила у гості до аутсайдера чемпіонату Альмерії. Вже на 10-й хвилині рахунок був 2:0 на користь памплонців. Третій м'яч у другому таймі забив Камерос. Осасуна втрималася у першій десятці.

Альмерія - Осасуна - 0:3 (0:2; 0:1)
Голи: Хосе Арнаїс, 2; Будімір, 9; Камерос, 61.

Валенсія 0:0 Мальорка

Матч Валенсії та Мальорки був цікавим для українців з точки зору виступу Романа Яремчука. Гравець, який зробив погоду у матчі Боснія і Герцеговина - Україна (1:2), у звітній грі провів лише 17 хвилин. Далі форвард зазнав больових відчуттів і був змушений залишити поле. Згодом з'ясувалося, що Яремчук пропустить 2-3 тижні. А матч Валенсія - Мальорка завершився без забитих голів.

Валенсія - Мальорка - 0:0

Барселона 1:0 Лас-Пальмас

Важкою вийшла перемога Барселони над Лас-Пальмасом. Єдиний та вирішальний гол тут забив Рафінья. Для Барселони це вже третя перемога поспіль.

Барселона - Лас-Пальмас - 1:0
Гол: Рафінья, 59.

Сельта 0:0 Райо Вальєкано

Сельта мала хорошу нагоду відірватися від зони вильоту, особливо з урахуванням матчу Кадіс - Гранада. Однак обійти Райо Вальєкано в очній зустрічі команді з Віго не вдалося. Ба більше, у цій грі команди обійшлися без забитих м'ячів.

Жирона 3:2 Бетіс

Цей матч став найрезультативнішим у турі. Для нас приємно, що дублем відзначився Артем Довбик. Продуктивно на полі попрацював Віктор Циганков. У Бетіса дубль в активі Вілліана Жозе, але це не допомогло його команді набрати бодай одне очко. Жирона продовжує боротьбу за срібло, між ними та Барселоною лише два очки.

Жирона - Бетіс - 3:2 (1:1; 2:1)
Голи: з пенальті, Довбик, 36; 65; Стуані, 90+2 - Вілліан Жозе, 45; 76.

Алавес 0:1 Реал Сосьєдад

Реал Сосьєдад пілся вильоту з Ліги чемпіонів почав стабільно набирати очки у чемпіонаті. Цього разу - виїзна перемога над Алавесом. Тут також все вирішив один гол, його забив Пачеко на початку другого тайму.

Алавес - Реал Сосьєдад - 0:1 (0:0; 0:1)
Гол: Пачеко, 59.

Реал 2:0 Атлетік Більбао

Андрій Лунін провів черговий сухий матч за Реал. Українець врятував команду у матчі із Атлетіком з Більбао. А попереду у галактікос все в порядку: два голи Родріго забезпечили мадридцям перемогу у цій грі.

Реал - Атлетік Б - 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Родріго, 8; 73.

Вільярреал 1:2 Атлетіко

І останній матч туру зіграли у понеділок. В гості до Вільярреалу приїхав Атлетіко Мадрид. На полі точилася хороша боротьба, ніби Вільярреал згадав найкращі роки. Атлетіко врешті-решт взяв гору під завісу матчу, коли точним ударом відзначився Сауль Нігес.

Вільярреал - Атлетіко - 1:2 (0:1; 1:1)
Голи: Серлот, 50 - Вітсель, 9, Нігес, 87.

Як виглядає турнірна таблиця Ла Ліги

За підсумками 30 турів мадридський Реал має першу сходинку та 8 очок переваги над Барселоною. Жирона йде третьою, але матч проти Атлетіко за два тижні багато що вирішить. У зоні вильоту є позитив у Кадіса, а ось Гранада та Альмерія практично втрачають шанси на порятунок.

Бенефіс Довбика, травма Яремчука: огляд 30-го туру Ла Ліги 1

А у цьому відео наша команда підбила підсумки спортивного тижня. Майк Тайсон відкрив солодкий бізнес за кілька місяців до бою із Джейком Полом. Молодіжна збірна України показала стовідсотковий результат у відборі на Євро-2025. А юнацька збірна вже здобула право грати на Євро-2024 U-19.

Як раніше повідомляв Інформатор, гравці Челсі вимагають відставки Маурісіо Почеттіно з посади головного тренера. У лондонців відверто не клеїться гра у чемпіонаті - вони застрягли у середині турнірної таблиці. А Кіліан Мбаппе брудно вилаяви тренера ПСЖ після заміни.