Дубль Шведа допоміг Шахтарю розібратись з Оболонню

Шахтар в Києві з рахунком 3:0 розгромив Оболонь у матчі 22-го туру УПЛ в суботу, 30 березня: дублем відзначився Мар'ян Швед

Шахтар
Шахтар святкує взяття воріт Оболоні

У стартовому матчі 22-го туру УПЛ Шахтар з рахунком 3:0 переміг Оболонь. Поєдинок відбувся у Києві у суботу, 30 березня. Чемпіонат УПЛ відновився після паузи для міжнародних матчів, під час якої збірна України забезпечила собі путівку на Євро-2024.

Огляд матчу Оболонь - Шахтар

Шахтар і Оболонь знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. "Гірники" лідирують, а Оболонь перебуває у зоні перехідних матчів. До того ж Оболонь залишилась без підтримки вболівальників. Через заходи безпеки в Києві матч проходив при порожніх трибунах.

Перший небезпечний момент створили господарі поля. Суханов пробив у дотик, але м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт Шахтаря. Потім активізувались гості і на 16-й хвилині відкрили рахунок. Швед передачею з центра поля вивів Сікана сам на сам і форвард Шахтаря холоднокровно розібрався з голкіпером.

В компенсований до першої половини матчу час відзначився вже сам Швед. Півзахисник Шахтаря обікрав суперника на лінії штрафного майданчика і пробив. М’яч рикошетом від захисника влетів у сітку.

На цьому події у першому таймі не закінчилися. Суханов грубим підкатом перервав прохід Шведа правим флангом. Арбітр спочатку показав жовту картку, але після перегляду повтору змінив своє рішення і вилучив гравця Оболоні.

На 60-й хвилині на поле вийшов Марлон Гомес. Для гравця цей матч став дебютним у складі "гірників". Шахтар продовжував атакувати і втратив декілька нагод забити. Втім Оболоні не вдалося уникнути ще одного гола. На 90-й хвилині Швед зробив рахунок 0:3.

• Оболонь - Шахтар 0:3;
    Голи: Сікан, 16, Швед, 45+2, 90.

Оболонь: Кичак, Карась, Лук'янчук, Дубко, Грисьо (Осман, 81), Черненко (Нагієв, 80), Запорожець (Косовський, 46), Мороз, Прокопенко (Вишневський, 85), Краснопір (Тарануха, 64), Суханов.

Шахтар: Різник, Конопля (Гочолеішвілі, 46), Бондар, Матвієнко, Азаров, Криськів (Степаненко, 46), Швед, Бондар, Судаков (Гомес, 60), Кевін (Егіналду, 76), Сікан (Траоре, 59).

"Найголовніше, що команда перемогла. Ми дуже добре готувалися до цього матчу. Найголовніше – це 3 очки для команди, ми йдемо до своєї мети. А хто забив – це не так важливо. Хоча для мене це важливо. Я забив два та віддав – я радий", - сказав після матчу автор дубля та результативної передачі Мар'ян Швед.

Шахтар відірвався від Кривбасу

Шахтар набрав 46 очок. Кривбас відстає на три бали та має на одну гру більше. Оболонь залишилась на 13-й позиції.

Дубль Шведа допоміг Шахтарю розібратись з Оболонню 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 30 березня

Свій наступний поєдинок Шахтар проведе 7 квітня. "Гірники" зіграють з Рухом. Оболонь 6 квітня зустрінеться з рівненським Вересом.

Раніше Інформатор повідомляв, що Неймар хоче повернутись в Барселону. Бразилець просив керівництво Аль-Хіляля віддати його в оренду на один рік.

Також ми розповідали, що тренер Челсі оцінив прогрес Михайла Мудрика. Маурісіо Почеттіно планує в майбутньому привести Челсі до чемпіонства.

А ось тут Інформатор поспілкувався з віцепрезидентом ФК Кривбас Артемом Гагаріним. Обговорили життя клубу у воєнний час, легіонерів, ремонт стадіону, потенційну участь Кривбаса у єврокубках, сумні наслідки після прильотів у Кривий Ріг та гру з командою Колос, яка виявилася дуже потужною підтримкою родинам героїв, які загинули або зникли з початку війни. Долучайтеся до нашого інтервʼю, щоб дізнатись цікаві подробиці.