Баєр у важкому протистоянні здолав Фрайбург: огляд 26-го туру Бундесліги

В німецькій Бундеслізі команди зіграли матчі 26 туру, які проходили протягом 15-17 березня, Баєр здолав Фрайбург - 3:2, Баварія розгромила Дармштадт - 5:2

Баєр, Бундесліга
Підопічні Алонсо здобули важливу перемогу. Фото: Gettyimages.соm

Черговий тур німецької Бундесліги вкотре приніс вболівальникам яскраві поєдинки. Леверкузенський Баєр у важкому матчі переміг Фрайбург та продовжує, з відривом у 10 балів, очолювати таблицю. Мюнхенська Баварія у результативному матчі здолала аутсайдерів з Дармштадту. Про ці та інші результати - детальніше в огляді Інформатора.

Кельн - РБ Лейпциг 1:5

На своєму полі "козли" вивилися слабшими за "биків". Перший тайм завершився внічию - 1:1. Однак у другому таймі РБ Лейпциг просто знищив господарів, оформивши 4 м'ячі.

• Кельн - РБ Лейпциг 1:5

Голи: Сімонс (15), Адамян (18), Опенда (63, 67), Хайдара (70), Поульсен (82).

Вольфсбург - Аусбург 1:3

Гравець Вольфсбурга Віммер спочатку став героєм поєдинку, тому що відзначився вже на 9-й хвилині. Однак наприкінці другого тайму Віммер отримав червону картку. Гості чудово скористалися перевагою у гравцях та у підсумку оформили 3 голи.

• Вольфсбург - Аугсбург 1:3

Голи: Віммер (9), Маєр (45+2), Якич (61, 79).

Вилучення: Віммер (45).

Гайденгайм - Боруссія М 1:1

Тут відбулася гра прямих конкурентів у турнірній таблиці. Новачок Бундесліги Гайденгайм вкотре продемонстрував чудову гру, і моментами навіть яскравіше виглядав за гостей. Однак поєдинок завершився внічию.

• Гайденгайм - Боруссія М. 1:1

Голи: Хак (9), Дінкчи (66).

Дармштадт - Баварія 2:5

Мюнхенська Баварія та аутсайдер Дармштадт видали найрезультативнішу гру туру. Підопічні Тухеля оформили 5 голів, зокрема, Мусіала відмітився дублем. Водночас господарі поля зуміли забити два м'ячі у відповідь.

• Дармштадт - Баварія 2:5

Голи: Скарке (28), Мусіала (36, 64), Кейн (45+1), Гнабрі (64), Тель (90+3), Вільгельмсон (90+5).

Майнц - Бохум 2:0

Майнц здобув першу перемогу за 4 гри. Героєм Майнца став Буркардт, який спочатку забив з пенальті на 45+3-й хвилині, а згодом відзначився з гри на 71-й. Для Бохума з'явився ризик розпочати боротьбу за виживання.

• Майнц - Бохум  2:0

Голи: Буркардт (45+3 пен., 71).

Уніон - Вердер 2:1

Доволі важка та водночас важлива перемога для Уніона. Перший тайм закінчився з рахунком - 0:0. У другому таймі за дві хвилини Уніон забив 2 м'ячі та оформив гарний гандикап. Згодом на 63-й Вайзер зменшив відставання Вердера, однак зрівняти рахунок гості так і не змогли.

• Уніон - Вердер 2:1

Голи: Вертессен (50), Ааронсон (52), Вайзер (63).

Гоффенгайм - Штутгарт 0:3

Знову чудова та впенена гра від міцного Штутгарта. Гості забили два м'ячі ще в першому таймі. Згодом у другій половині на 68-й хвилині Левелінг точним пострілом в кут воріт поставив крапку у грі.

• Гоффенгайм - Штутгарт 0:3

Голи: Мійо (16), Гірассі (45+1), Левелінг (68).

Фрайбург - Баєр 2:3

Важка гра для підопічних Алонсо. Фрайбург побудував гарний захист та непогано вибігав в контратаки. Перший тайм закінчився з рахунком - 1:2 на користь Баєра. У другій половині Шик збільшив перевагу "фармацевтів", однак ненадовго. Вже на 79-й хвилині Кейтель забив у ворота Баєра та повернув інтригу в матч. Зрештою, гості втримали перевагу та перемогли.

Після гри головний коуч Баєра Хабі Алонсо поділився враженнями. За його словами, Баєр мав здобути більш впенену перемогу. "Фармацевтам" завжди важко грати у Фрайбурзі.

"Ми мали вирішити долю матчу раніше, однак я не звинувачую граців. Я розумію, що у Фрайбурзі грати завжди важко. Гол на 79-й хвилині повернув інтригу та емоції. Загалом я задоволений грою Баєра", - розповів Алонсо.

Голи: Вірц (2), Ріцу (10), Гложек 40, Шик (53), Кейтель (79).

Боруссія Дортмунд - Айнтрахт 3:1

На своєму полі "джмелі" не люблять програвати. Легендарний Гетце забив за Айнтрахт єдиний на 13-й хвилині гол. Водночас Дортмунд протягом гри оформив 3 м'ячі у ворота суперників та впевнено здобув перемогу.

• Боруссія Д. - Айнтрахт 3:1

Голи: Гетце (13), Адейємі (33), Хуммельс (81), Джан (пен., 90+3).

Баєр продовжує очолювати турнірну таблицю

Сенсаційний Баєр продовжує утримувати лідерство та перевагу у 10 балів над Баварією. Штутгарт залишається на 3 сходинці, "джмелі" замикають топ-4. Водночас на дні таблиці стабільно та без зворушень перебуває Дармштадт.

Баєр з проблемами здолав Фрайбург: огляд 26-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище Бундесліги станом на 19 березня

А ось Інформатор підбив спортивні підсумки тижня. Марта Костюк продемонструвала чудовий результат на WTA 1000 та перемогла росіянок. Коуч Чорноморця втік з України до Маямі. Водночас стали відомі усі учасники 1/4 ЛЧ, ЛЄ та ЛК. Про ці та інші події - детальніше у нашому огляді.

Раніше Інформатор зробив огляд туру Ла Ліги. Барселона розтрощила Атлетіко. Левандовський претендент на звання найкращого бомбардира.

Також ми розповідали про стан справ у Серії А. Наполі пригальмував переможну ходу Інтера.