Наполі пригальмував переможну ходу Інтера: огляд 29-го туру Серії А

Чинний чемпіон відібрав очуи у лідера, Лаціо переміг у гольовій перестрілці з Фрозіноне, поєдинок Аталанта – Фіорентина перенесли: події матчів 29-го туру Серії А, які пройшли 15, 16 та 17 березня

Серія А
Інтер пригальмував після невдачі в ЛЧ Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять дев’ятого туру Серії А. Інтер після вильоту з Ліги чемпіонів втратив очки у матчі з Наполі. Мілан у неділю, 17 березня, на виїзді переміг Верону.

Емполі - Болонья 0:1

Віктор Коваленко матч проти Болоньї розпочав на лаві запасних. Українець вийшов на поле на 66-й хвилині, за рахунку 0:0. Втім нічию з командою із зони Ліги чемпіонів господарі не втримали. На 4-й компенсованій хвилині Фаббіан приніс Болоньї важливі три очки.

• Емполі - Болонья 0:1;
    Гол: Фаббіан, 90+4.

Огляд матчу Емполі - Болонья

Удінезе - Торіно 0:2

Торіно здобув перемогу завдяки м’ячам, забитим на початку кожного з таймів. Сапата відкрив рахунок на 10-й хвилині. А на 8-й хвилині другого тайму ворота Удінезе вразив Влашич.

• Удінезе - Торіно 0:2;
    Голи: Сапата, 10, Влашич, 53.

Огляд матчу Удінезе - Торіно

Монца - Кальярі 1:0

Монца володіла перевагою і врешті здобула перемогу. Три очки команді приніс влучний удар Даніеля Мальдіні. Кальярі за всю гру так ні разу і не пробив у площину воріт суперника.

• Монца - Кальярі 1:0;
    Гол: Мальдіні, 41.

Огляд матчу Монца - Кальярі

Салернітана - Лечче 0:1

Зміна тренера пішла на користь Лечче. Під керівництвом Луки Готті команда змогла перервати безвиграшну серію. Щоправда, добути три очки у матчі з аутсайдером допоміг автогол.

• Салернітана - Лечче 0:1;
    Гол: Д'ємбер, 17 (автогол).

Огляд матчу Салернітана - Лечче

Фрозіноне - Лаціо 2:3

Три поразки поспіль в Серії А змусили головного тренера Лаціо Мауріціо Саррі написати заяву про звільнення. У клубі відставку тренера прийняли та зайнялися пошуками нового наставника. На посаду вже сватають Мірослава Клозе та Ігора Тудора. А тим часом Лаціо у результативному матчі на виїзді переміг Фрозіноне. Дублем у складі переможців відзначився Кастельянос.

• Фрозіноне - Лаціо 2:3;
    Голи: Лірола, 13, Шеддіра, 70 - Дзакканьї, 38, Кастельянос, 57, 62.

Огляд матчу Фрозіноне - Лаціо

Ювентус - Дженоа 0:0

У Ювентуса в останніх семи матчах була лише одна перемога. Не змогла "стара синьора" перемогти і у матчі з Дженоа. Український легіонер генуезької команди Руслан Маліновський гру розпочав в запасі і вийшов на заміну на 70-й хвилині. Півзахисник добре проявив себе і отримав найвищу оцінку серед гравців, що вийшли на заміну.

• Ювентус - Дженоа 0:0.

Огляд матчу Ювентус - Дженоа

Верона - Мілан 1:3

Мілан схоже набрав хід. Команда виграла третій поспіль матч Серії А. А якщо додати дві перемоги в Лізі Європи, то показник зросте по п’яти ігор. Не встояла перед "росонері" і Верона. Хоча за кількістю ударів показники команд були приблизно рівними.

• Верона - Мілан 1:3;
    Голи: Нослін, 65 - Ернандес, 44, Пулішич, 50, Чуквезе, 80.

Огляд матчу Верона - Мілан

Рома - Сассуоло 1:0

Продовжує тішити своїх вболівальників Рома. Підопічні Де Россі на своєму полі здолали Сассуоло. Переможний м’яч ударом з-за меж штрафного майданчика забив Пеллегріні.

• Рома - Сассуоло 1:0;
    Гол: Пеллегріні, 50.

Огляд матчу Рома - Сассуоло

Інтер - Наполі 1:1

Лідер Серії А Інтер приймав Наполі – чемпіона минулого сезону. Обидві команди вилетіли з Ліги чемпіонів, тож до матчу підходили у не найкращому настрої. Інтер повів в рахунку наприкінці першого тайму. Але втримати перемогу господарі не змогли. На 81-й хвилині Жезус відновив паритет і у підсумку перервав переможну серію Інтера в чемпіонаті Італії.

"Є певне розчарування після цієї гри. Перш за все — через гарний виступ хлопців. Ми зіграли якісно як команда. Дуже добре провели перший тайм і початок другого тайму, а потім припустились помилки, коли суперники зрівняли рахунок, що коштувало нам перемоги.

Те, як це сталось, викликає розчарування, але ми грали в обережний футбол упродовж усього матчу. Можливо, трохи не дограли до кінця", - прокоментував результат матчу головний тренер Інтера Сімоне Індзагі.

• Інтер - Наполі 1:1;
    Голи: Дарміан, 43 - Жезус, 81.

Огляд матчу Інтер - Наполі

У неділю, 17 березня, мав відбутися матч Аталанта - Фіорентина. За декілька годин до початку зустрічі до лікарні потрапив директор Фіорентини Джо Бароне. 58-річного функціонера госпіталізували із серйозною та раптовою хворобою. Про нову дату матчу оголосять пізніше.

Мілан закріпився на другій позиції

Втрата очок не надто вплинула на лідируючу позицію Інтера. Відстань від другого місця все ще солідна – 14 балів. Рома потроху підбирається до зони Ліги чемпіонів.

Наполі зупинив переможну серію Інтера: огляд 29-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А станом на 18 березня

Поєдинки 30-го туру відбудуться 30 березня та 1 квітня. Наполі зіграє з Аталантою, Лаціо прийматиме Ювентус, а Мілан відправиться у гості до Фіорентини.

Раніше Інформатор повідомляв , що Лунін та Довбик прибули у табір збірної України. Команда проводить збори в Іспанії.

Також ми розповідали, що після матчу чемпіонату Туреччини сталася бійка. Фани Трабзонспора побились з гравцями Фенербахче.

А ось тут наша команда підбила спортивні підсумки тижня. Відбулося жеребкування 1/4 Ліги чемпіонів, ліги Європи та Ліги конференцій. Тренер Чорноморця втік з України в США. Про ці та інші події - детальніше у нашому огляді.