Облак рятує Атлетіко: cтали відомі всі учасники 1/4 Ліги чемпіонів

У матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у середу, 13 березня визначились останні чвертьфіналісти: Боруссія Дортмунд перемогла ПСВ, а Атлетіко в серії пенальті здолав Інтер

Ян Облак, Атлетіко
Ян Облак відбив два пенальті у післяматчевій серії Фото: Gettyimages.com

Боруссія Дортмунд та мадридський Атлетіко вийшли в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Боруссія вибила ПСВ, а Атлетіко в серії післяматчевих пенальті переміг Інтер. Матчі відбулись у середу, 13 березня. Раніше у чвертьфінал вийшли Барселона, Арсенал, Реал, Манчестер Сіті, Баварія та ПСЖ.

Боруссія не залишила шансів ПСВ

Боруссія відразу пішла вперед і відкрила рахунок вже на 3-й хвилині. Джейдон Санчо ударом з-за меж штрафного майданчика надіслав м’яч у лівий нижній кут. У другому таймі перевага була на боці ПСВ. Господарів рятував навіть каркас воріт. Але витиснути хоч щось ПСВ не зміг. І на 5-й компенсованій хвилині Марко Ройс відправив у ворота нідерландського клубу другий м’яч.

• Боруссія Дортмунд – ПСВ 2:0 (перший матч – 1:1);
    Голи: Джейдон Санчо, 3, Марко Ройс, 90+5.

Боруссія Д: Кобель, Джан, Зюле, Гуммельс, Матсен, Озджан, Забітцер, Мален (Адеємі, 70), Брандт (Нмеча, 58), Санчо (Ройс, 75), Фюллькруг.

ПСВ: Бенітес, Тезе, Схаутен, Боскальї, Дест, Тілль (Лосано, 46), Жуніор (Бабаді, 86), Веерман (Пепі, 82), Бакайоко, де Йонг, Тілльман.

Атлетіко вирвав перемогу у Інтера

Атлетіко розпочав матч зі стартового натиску, але оборона Інтера вистояла. Гра вирівнялась і на 33-й хвилині Дімарко вивів Інтер вперед. Господарям тепер потрібно було забивати принаймні двічі. На їхнє щастя Грізманн через дві хвилини не промахнувся з близької відстані.

Друга половина матчу проходила за схожим сценарієм. На старті Атлетико діяв дуже активно, а потім гра була рівною. Господарі додали в останні десять хвилин. Депай на 86-й хвилині влучив у стійку, а через хвилину він же зрівняв рахунок за сумою двох матчів.

В екстратаймах команди грали гостро і створили декілька гострих моментів. Але сильнішого довелось визначати у серії післяматчевих пенальті. І тут у всій красі проявив себе голкіпер Атлетіко. Ян Облак відбив два удари, в той час як його колега по амплуа із Інтера Зоммер – один.

• Атлетіко – Інтер 2:1 (перший матч – 0:1). Серія пенальті - 3:2;
    Голи: Грізманн, 35, Депай, 87 – Дімарко, 33.

Атлетіко: Облак, Еромосо, Вітсель, Савич, Ліно (Рікельме, 71), Де Пауль (Корреа, 71), Коке, Льоренте (Аспілікуета, 99), Моліна (Барріос, 79), Мората (Депай, 79), Грізманн (Сауль, 106).

Інтер: Зоммер, Бастоні (Ачербі, 72), Де Врей, Павар, Дімарко (Біссек, 84), Мхітарян (Клаассен, 111), Чалханоглу, Барелла (Фраттезі, 84), Дюмфріс (Дарміан, 72), Тюрам (Алексіс Санчес, 102), Лаутаро Мартінес.

"Я завжди говорю, що в серії пенальті є частка везіння, тому що ти маєш обрати правильний кут. Ти маєш відбити м'яч, але якщо гравець виконає ідеально, думаю, відбити удар буде неможливо. На щастя, сьогодні я зміг відбити, але головне – це перемога та вихід до чвертьфіналу.

Атмосфера, як завжди в домашніх матчах, була фантастичною. Уболівальники ніколи нас не розчаровують. Ми можемо програти, вони ніколи, і сьогодні вони знову відіграли вирішальну роль. Вони нам сильно допомогли", – сказав Облак після матчу.

Форвард Атлетіко Антуан Грізманн за серією пенальті спостерігав з лави запасних. Його замінили на 106-й хвилині гри. Грізманн висміяв Алексіса Санчеса, після того як його удар з одинадцятиметрової позначки відбив Ян Облак.

"Сикун! Чилієць – сикун!", – вигукнув форвард Атлетико.

• Атлетіко (Іспанія) - Інтер (Італія) 2:1 (2:2 за сумою двох матчів, 3:2 пенальті);
  • Боруссія Дортмунд (Німеччина) - ПСВ (Нідерланди) 2:0 (3:1).

Раніше Інформатор повідомляв, що Ювентус гарантував собі участь у клубному ЧС-2025. Європу у турнірі представлятимуть 12 клубів.

Також ми розповідали, що збірна України проведе контрольний поєдинок проти збірної Польщі. Зустріч відбудеться 7 червня.