10 мільйонів не врятували Наполі в ЛЧ від розлюченої Барселони

У розіграші ЛЧ, 12 березня, стали відомі ще два учасника 1/4 фіналу, Барселона здолала Наполі - 3:1, Арсенал Зінченка зумів пройти Порту лише в серії пенальті

Барселона, Левандовський
Левандовський відзначився взяттям воріт. Фото: Gettyimages.соm

У рамках 1/8 Ліги чемпіонів матчі-відповіді зіграли ще дві пари. Попри фінансове стимулювання Наполі не зумів нічого продемонструвати проти Барселони. Каталонці на своєму полі перемогли - 3:1. Водночас "каноніри" змогли пройти Порту лишень в серії одинадцятиметрових.

Молода Барса здолала Наполі

Перша гра в Італії закінчилася з рахунком 1:1. Перед грою в Іспанії власник Наполі пообіцяв своїм гравцям бонус у розмірі 10 мільйонів євро у разі перемоги, однак італійцям це не допомогло. На матч-відповідь Барселона першою в історії плей-оф ЛЧ випустила в основі двох гравців 17 років і молодше. В старті вийшли 17-річний Пау Кубарсі та 16-річний Ламін Ямаль.

І здається це дало результат. Барселона за дві хвилини зробила впевнений гандикап. Спочатку на 15-й забив Лопес, а згодом на 17-й відзначився Канселу. Повернути інтригу в протистояння на 30-й хвилині зумів Рахмані.

Однак в цьому матчі Барселона все ж виглядала краще. Підопічні Хаві створили низку моментів у другому таймі. Вже наприкінці зустрічі Левандовський встановив кінцевий результат - 3:1 (4:2). У чвертьфіналі ЛЧ Барселона гратиме вперше з 2020 року.

• Барселона (Іспанія) - Наполі (Італія) - 3:1 (за сумою двох ігор - 4:2);

Голи: Лопес (15), Канселу (17), Рахмані (30), Левандовський (83).

Каноніри проповзли в 1/4

Важкий матч для Арсенала. Після поразки в першому матчі лондонці перебували у доволі скрутному положенні. Однак гол Троссара на 41-й хвилині покращив його.

Основний час закінчився нічиєю за сумою двох матчів. Гра перейшла в додатковий час. На початку другого овертайму на поле вийшов Зінченко, який пропустив першу гру через травму.

Зрештою, переможець визначався в серії пенальті. Підопічні Артети виявилися сильнішими - 4:2. Арсенал вперше з 2010 року вийшов у 1/4 фіналу ЛЧ.

Під час матчу між тренером Порту Сержіу Консейсау та коучом Арсеналу Артетою виник конфлікт. Після гри коуч Порту розповів про неспортивну поведінку Артети.

"Тренер Арсенала під час гри повернувся до лави запасних і образив мою родину іспанською мовою. Я сказав йому, що того, кого він образив, уже не має серед нас. Артеті варто піклуватися про свою команду, щоб грати в якісний футбол", - розповів Консейсау.

• Ман Сіті (Англія) - Копенгаген (Данія) 3:1 - (6:2);
  • Реал (Іспанія) - Лейпциг (Німеччина) - 1:1 (2:1).

Матчі-відповіді 1/8, які пройдуть 13 березня:

• Атлетіко (Іспанія) - Інтер (Італія) 0:1 після першої гри;
  • Боруссія Дортмунд (Німеччина) - ПСВ (Нідерланди) 1:1.

Ось тут Інформатор підбив головні підсумки цікавого спортивного тижня. Залізний Майк повертається та планує бій з блогером. Британець Джошуа знищив Нганну. Водночас Сергій Ребров оголосив заявку на матч з БіГ. Про ці та інші новини - детально у нашому огляді.

Раніше ми повідомляли про оновлений рейтинг UFC. Відбулися деякі зміни у найпрестижнішій категорії.

Також Інформатор зробив огляд 25-го туру Бундесліги. Баєр очолює таблицю. Баварія просто знищила Майнц.