Атлетіко зазнав сенсаційної поразки: огляд 28-го туру Ла Ліги

Кадіс переміг Атлетіко, а Реал розтрощив Сельту: як зіграли 28-й тур чемпіонату Іспанії з футболу - Новини Спорту - Інформатор Україна

Дієго Сімеоне Атлетіко
Дієго Сімеоне несподівано програв аутсайдеру. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Іспанії зіграли матчі 28-го туру. Реал без проблем здобув перемогу, Віктор Циганков травмувався, а Атлетіко несподівано програв аутсайдеру. Інформатор підбиває підсумки чергового туру у чемпіонаті Іспанії з футболу.

Барселона 1:0 Мальорка

Барселона, із урахуванням своєї участі у Лізі чемпіонів УЄФА, матч чемпіонату грала ще 8 березня. Мальорка - не найзручніший суперник. Тому й перемога далася підопічним Хаві непросто. Єдиний гол забив Ламін Ямаль, йому вдалося відзначитися на 73-й хвилині. Барселона продовжує тиснути на Жирону, яка посідає другу сходинку і має лише одне очко переваги.

Барселона - Мальорка - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Ямаль, 73.

Валенсія 1:0 Хетафе

Команда Романа Яремчука здобула перемогу із мінімальним рахунком. Українець вийшов на поле з перших хвилин, але результативними діями не відзначився. Переможний гол наприкінці першого тайму забив Уго Дуро.

Валенсія - Хетафе - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Дуро, 40.

Кадіс 2:0 Атлетіко

Сенсація пролунала у суботу, коли Атлетіко програв в гостях Кадісу. Дубль Хуанмі звів нанівець усі намагання мадридців взяти очки у цій грі.

Кадіс - Атлетіко - 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Хуанмі, 24, 64.

Гранада 2:3 Реал Сосьєдад

Нарешті переміг Реал Сосьєдад. Команда вибула з розіграшу Ліги чемпіонів і ніби позбулася психологічного тягаря. Хоча гру проти Гранади не можна назвати впевненою. Баски двічі перебували у статусі програючих, але зрештою, вирвали перемогу.

Гранада - Реал Сосьєдад - 2:3 (2:1; 0:2)
Голи: з пенальті, Узуні, 21, 45 - Садік, 33; Ле Норман, 80; Андре Сілва, 85.

Жирона 2:0 Осасуна

Українське представництво у Ла Лізі здобуло ще одну важливу перемогу. Осасуна цього сезону - не подарунок. Але Порту та Савіо забили по м'ячу у ворота памплонців та принесли перемогу своїй команді. Жирона продовжує утримувати друге місце у таблиці.

Жирона - Осасуна - 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Порту, 13; Савіо, 86.

Алавес 1:0 Райо Вальєкано

Продовжується жахлива серія Райо Вальєкано. Мадридський клуб програв тепер й Алавесу. І його безвиграшна серія складає 9 матчів. Команда опустилася на 16 місце у таблиці.

Алавес - Райо Вальєкано - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Горозабель, 44.

Лас-Пальмас 0:2 Атлетік

Гості з Більбао спокійно взяли три очки у грі проти одного з найнепоступливіших суперників Ла Ліги. Завдяки цьому Атлетік скоротив відставання від Атлетіко до двох очок.

Лас-Пальмас - Атлетік - 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Гурусета, 31; автогол, Коко-Бассі, 65.

Реал 4:0 Сельта

Реал розтрощив Сельту на Сантьяго Бернабеу. Що цікаво, гості з Віго трималися майже 80 хвилин. У першому таймі Вінісіус відкрив рахунок і 1:0 на табло трималося до останніх хвилин гри. Однак Сельта посипалася: спочатку Гуайта зрізав м'яч у свої ворота, а згодом цей трюк повторив його партнер Домінгес. Гюлер підбив підсумок зустрічі. Реал утримує лідерство у чемпіонаті і має солідний гандикап перед переслідувачами.

Реал - Сельта - 4:0 (1:0; 3:0)
Голи: 1:0, Вінісіус, 21; 2:0, автогол, Гуайта, 79; 3:0, автогол, Домінгес, 88; 4:0, Гюлер, 90.

Бетіс 2:3 Вільярреал

Набрав ходу Вільярреал. Команду штормило весь сезон і лише у лютому "жовта субмарина" згадала про свій статус. У грі із Бетісом було нелегко, гості двічі зрівнювали рахунок, але Серлот забив третій гол Вільярреалу та приніс бажані три очки своїй команді. Безпрограшна серія з восьми матчів вивела Вільярреал на 11 місце у таблиці.

Бетіс - Вільярреал - 2:3 (2:1; 0:2)
Голи: Г.Родрігес, 30; Вілліан Жозе, 45 - А.Баена, 40; автогол, Папастатопулос, 48; Серлот, 67.

Альмерія 2:2 Севілья

Зрештою, завершився тур у понеділок. В останніх матчах Севілья привчила усіх до того, що криза залишилася позаду і тепер команда повертає минулу велич. Але у матчі із Альмерією все сталося не так, як планував Кіке Санчес Флорес. Андалусійці тривалий час програвали, а згодом змогли зробити камбек. А от втримати перемогу вже не вдалося: Милованович на останніх хвилинах зрівняв рахунок та приніс одне очко аутсайдеру Ла Ліги.

Альмерія - Севілья - 2:2 (1:0; 1:2)
Голи: Ембарба, 38; Милованович, 90 - Лукебакіо, 81; Окампос, 86.

Жирона тримає другу сходинку від Барселони

У турнірній таблиці Реал має перевагу у сім очок від Жирони. У свою чергу, Довбик, Циганков та компанія випереджають Барселону на один пункт. У зоні вильоту теж цікаво: раптова перемога Кадіса над Атлетіко подарувала команді примарний шанс на порятунок. До Сельти - лише два очки. У Гранади та Альмерії справи куди гірше.

А у цьому відео команда Інформатору підбила спортивні підсумки минулого тижня. Сергій Ребров визначився зі складом на матчі збірної у березні, баскетбольний Прометей здобув перемогу у Єврокубку, а Майк Тайсон вирішив повернутися на ринг у 58 років.

Раніше Інформатор розповідав, як зіграли 28-й тур в АПЛ: там був привід для радощів українських вболівальників. Також ми підбили підсумки 28-го туру Серії А, де Лаціо несподівано програв Удінезе.