Зимова Олімпіада-2024: Україна виборола вже дві медалі

Змагання тривають з 19 січня до 1 лютого

Пуцко,  Лавренюк
Перші медалісти збірної України Поліна Пуцко та Ярослав Лавренюк Фото: НОК України

В корейському Канвондо продовжуються юнацькі зимові Олімпійські ігри-2024. У вівторок, 23 січня, збірна України виборола перші медалі. Біатлоністка Поліна Пуцко стала бронзовою медалісткою, а скелетоніст Ярослав Лавренюк здобув "срібло".

У спринтерській гонці Україну представляли три біатлоністки - Валерія Шейгас, Поліна Пуцко та Ірина Шевченко. Пуцко та Шейгас чисто пройшли першу стрільбу і перебували серед лідерів. Після другого вогневого рубежу Поліна Пуцко йшла на третій позиції, а Валерія Шейгас була четвертою.

Зберегти позицію вдалося лише Пуцко. Шейгас програвала ходом і фінішувала дванадцятою. Ірина Шевченко показала 23-й результат.

Чемпіонкою стала італійка Карлотта Гаутеро. Ела Север із Словенії відстала від переможниці на 35 секунд.

12. Валерія Шейгас (Україна, 0+2) +1:51.8;

23. Ірина Шевченко (Україна, 1+2) +2:29.6.

У змаганнях скелетоністів збірну України представляли Ярослав Лавренюк та Владислав Клименко. Спортсмени проводили по два заїзди. В першому Лавренюк показав третій результат (52.89 секунди).

Другий заїзд Ярослав провів на 0.11 секунди швидше і у боротьбі за "срібло" на 0,38 секунди випередив корейця Єонсу Шина. Чемпіону Емілсу Індріксону із Латвії українець програв секунду.

Владислав Клименко невдало провів перший заїзд. У другому він покращив результат, але з останнього місця не зрушив.

Медальний залік

Олімпійські ігри-2024 вже стали для України історичними. Раніше на кожній з юнацьких Олімпіад збірна України здобувала лише по одній медалі.

У медальному заліку збірна України перебуває на 19-й позиції. Очолює таблицю збірна Італії.

Зимова Олімпіада-2024: Україна виборола дві медалі 1