Жирону з Довбиком та Циганковим вибила з Кубку 14-а команда Ла Ліги

Жирона тепер може зосередитись на боротьбі за чемпіонство

Артем Довбик Жирона
Жирона вперше програла з вересня

Жирона припинила боротьбу за Кубок Іспанії. Команда українських легіонерів Артема Довбика і Віктора Циганкова в чвертфіналі поступилась скромный команді з рахунком 2:3. Мальорка перебуває у нижній частині турнірної таблиці Ла Ліги, а Жирона лідирує.

Віктор Циганков поєдинок проти Мальорки розпочав у стартовому складі, в той час як найкращій бомбардир команди Артем Довбик залишився у запасі. Певно, тренер Жирони Мічел хотів надати українському форварду деякий перепочинок, але Довбика прийшлось терміново випускати на поле у перерві.

Після першого тайму Жирона горіла 0:3. Мальорка обрала захисну тактику і грала у 5 захисників, але саме господарі відкрили рахунок. На 21-й хвилині Кайл Ларін з передачі Дані Родрігеса вивів Мальорку вперед.

Через сім хвилин Пратс ударом з-за меж штрафного майданчика вразив лівий кут воріт Жирони. А на 35-й хвилині той же Пратс реалізував пенальті, призначений за гру Якобішвілі рукою.

Ситуація на полі потребувала змін, і тренер Жирони випустив на другий тайм Довбика та Коуту. Надія для гостей зажевріла на 67-й хвилині. Раїльйо сфолив у своєму штрафному майданчику, а за надмірні емоції отримав ще і другу жовту картку та залишив Мальорку у меншості. Пенальті чітко реалізував Стуані.

У Жирони було ще вдосталь часу, щоб врятувати матч. Але забити гості змогли лише на шостій компенсованій хвилині. Результативну передачу на Савіо віддав Довбик. Тож шлях Жирони у Кубку Іспанії закінчився.

• Мальорка – Жирона 3:2;
    Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, 35 (з пенальті) – Стуані, 68 (з пенальті), Савіо 90+6.

Мальорка: Грейф, Гонсалес, Раїльо, Вальєнт, Копете, Коста (Тоні Лато, 65), Дані Родрігес (Саму Кошта, 65), Маскарель, Санчес (Морланес, 80), Ларін (Настасич, 71), Пратс (Муріки, 72).

Жирона: Хуан Карлос, Мартінес (Ян Коуту, 46), Блінд, Якобішвілі, Мігель Гутьєррес (Фернандес, 60), Алейш Гарсія, Еррера (Довбик, 46), Мартін (Торре, 73), Циганков (Порту, 60), Стуані, Савіо.

Тренер Мічел визнав помилки

Поразку команди прокоментував тренер Жирони Мічел. За словами наставника перемогти команді завадила відсутність баланса між ланками.

"Сьогоднішня гра показала, що ми команда, яка може програвати, таких клубів зараз мало, ми не поступалися чотири місяці. Але на відміну від поразки Реалу, цей програш більш болючий, бо ми не зможемо продовжити виступ у турнірі. Ми повинні тепер добре відіграти у Ла Лізі, оскільки це наш останній шанс потрапити у єврокубки.

У нас був відсутній сьогодні баланс, ми шукали варіанти доставити м'яч до Довбика, але невдало. Труднощі завжди є, гра була непростою, шкода, що не вдалось досягнути позитивного результату. Проти Сельти ми постараємося зіграти якнайкраще, щоб перемогти", – сказав Мічел.

Поразка від Мальорки стала для Жирони першою з вересня, коли команда програла Реалу. З того часу команда здобула 14 перемог та тричі зіграла внічию.

Як Жирона запалює в Ла Лізі

Жирона посідає перше місце турнірної таблиці. Мадридський Реал відстає на одне очко, але має гру в запасі.

Наступний матч чемпіонатй Іспанії Жирона проведе у неділю, 28 січня. Суперником стане Сельта, яка у турнірній таблиці посідає шістнадцяте місце.