Феєрія українців, проблеми Реала: огляд 21-го туру Ла Ліги

Жирона знову вражає Іспанію

Жирона Реал
Артем Довбик та Віктор Циганков завдали жару Севільї. Фото: ФК Жирона / ФК Реал

У чемпіонаті Іспанії з футболу відбулися матчі 21-го туру. Для українських вболівальників відрадою стала гра Жирони, де Артем Довбик та Віктор Циганков забили у ворота Севільї.

Інформатор розповідає про матчі 21-го туру Ла Ліги

Алавес 1:0 Кадіс

Розпочинався тур матчем не самих топових команд: в гості до Алавеса прибув Кадіс. У Алавеса перед тим була здобута непроста перемога над Севільєю в гостях (3:2). Відтак, менш майстерного суперника біло-блакитні обіграли спокійніше. На початку другого тайму їм вдалося заробити пенальті, який реалізував Ріоха.

Алавес - Кадіс - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: з пенальти, Л.Ріоха, 51.

Райо Вальєкано 0:2 Лас-Пальмас

Продовжує курс на закріплення у турнірній таблиці Лас-Пальмас. Цього разу островітяни розібралися із Райо Вальєкано. Для перемоги вистачило двох голів. Молейро та Хав'єр Муньйос по разу розписалися у воротах мадридців та втримали восьме місце для своєї команди. А ось у Райо Вальєкано проблеми: в останніх десяти матчах команда виграла лише раз.

Райо Вальєкано - Лас-Пальмас - 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: 0:1, Молейро, 35; 0:2, Хав'єр Муньос, 83.

Вільярреал 1:1 Мальорка

"Жовта субмарина" продовжує тягнутися до дна. Вільярреал і не виглядав фаворитом у матчі із Мальйоркою, хоча вийшов вперед в кінці першого тайму. Однак Мальйорка врятувалася в кінці матчу: Льябрес зрівняв рахунок наприкінці другого тайму.

Вільярреал - Мальорка - 1:1 (1:0; 0:1)
Голи: 1:0, Серлот, 45; 1:1, Х.Льябрес, 90.

Валенсія 1:0 Атлетік

Значно покращилися справи у Валенсії. "Кажани" виграли четвертий матч поспіль та підтягнулися до зони єврокубків. Матч проти Атлетика був своєрідним іспитом, але все склалося чудово для команди Романа Яремчука. Переможний гол забив Уго Дуро на 61-й хвилині. Українець вийшов на заміну на 14-й хвилині, а залишив поле на 83-й.

Валенсія - Атлетік - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Уго Дуро, 61.

Сельта 0:1 Реал Сосьєдад

Перервав невдалу серію Реал Сосьєдад: баскам вдалося перемогти вперше за 5 матчів. Вдалим стало протистояння із Сельтою. Єдиний гол забив Мендес на 11-й хвилині. Сельта залишається у зоні ризику.

Сельта - Реал Сосьєдад - 0:1 (0:1; 0:0)
Гол: Мендес, 11.

Осасуна 3:2 Хетафе

Дербі середняків турнірної таблиці у самому буквальному сенсі. Осасуні вдалося банально більше реалізувати своїх моментів, ніж супернику. Рауль Гарсія та Камерос вивіли памплонців вперед ще у перші півгодини. У середині другого тайму Хетафе почав відіграватися. Спочатку забив Борха Майораль - це його 13-й м'яч у Ла Лізі цього сезону. А ще за чотири хвилини Максимович зрівняв рахунок. Нічия була б закономірним результатом, але Аресо на 80-й хвилині знову уразив ворота суперника та приніс чергову перемогу Осасуні. Вже третю у чотирьох останніх матчах.

Осасуна - Хетафе - 3:2 (2:0; 1:2)
Голи: 1:0, Рауль Гарсія, 9; 2:0, Камерос, 31; 2:1, Борха Майораль, 64; 2:2, Максимович, 68; 3:2, Аресо, 80.

Реал 3:2 Альмерія

Весело було на Сантьяго Бернабеу, куди в гості до Реалу завітала Альмерія. Абсолютний аутсайдер приголомшив лідера турнірної таблиці: Рамазані відзначився вже на 1-й хвилині. Гонсалес наприкінці першого тайму забив другий м'яч. Команда Карло Анчелотті феєрично врятувалася по перерві. Беллінгем забив з пенальті, за 10 хвилин забив Вінісіус, а переможний гол забив Карвахаль.

Реал - Альмерія - 3:2 (0:2; 3:0)
Голи: 0:1, Рамазані, 1; 0:2, Ед.Гонсалес, 43; 1:2, з пенальті, Беллінгем, 57; 2:2, Вінісіус, 67; 3:2, Карвахаль, 90.

Бетіс 2:4 Барселона

Напруженою була перемога і одвічного конкурента Реала - Барселони, яка протистояла Бетісу. Спочатку все було непогано - Ферран Торрес оформив дубль, забивши по м'ячу в кожному з таймів. Але господарі відігралися зусиллями Іско - головна зірка команди оформила дубль за три хвилини. Каталонці дотиснули суперника на класі: Жоао Фелікс та Ферран Торрес забили вже наприкінці основного часу та вирвали перемогу для Барселони.

Бетіс - Барселона - 2:4 (0:1; 2:3)
Голи: 0:1, Ферран Торрес, 21; 0:2, Ферран Торрес, 48; 1:2, Іско, 56; 2:2, Іско, 59; 2:3, Жоау Фелікс, 90; 2:4, Ферран Торрес, 90+2.

Жирона 5:1 Севілья

Найкращий матч для українських вболівальників! Артем Довбик оформив хет-трик, Віктор Циганков додав свій гол, а загалом це українська помста за Палопа-2007 (гол у ворота Шахтаря) або ж за фінал Ліги Європи-2015, коли Севілья перемогла Дніпро. Артем Довбик забив 14 голів і вийшов на першу сходинку у таблиці найкращих бомбардирів, за додатковими показниками випереджаючи Джуда Беллінгема. А ще отримав MVP матчу.

Жирона - Севілья - 5:1 (3:1; 2:0)
Голи: 0:1, Іс.Ромеро, 10; 1:1, Довбик, 13; 2:1, Довбик, 15; 3:1, Довбик, 19; 4:1, Циганков, 56; 5:1, Стуані, 89.

Гранада 0:1 Атлетіко

Завершився тур у понеділок, коли Атлетіко в гостях спокійно впорався із Гранадою. Єдиний м'яч на початку другого тайму забив Альваро Мората.

Гранада - Атлетіко - 0:1 (0:0; 0:1)
Гол: Мората, 54.

Ла Ліга: турнірна таблиця

Жирона на одне очко випереджає Реал та поки очолює турнірну таблицю. Але у галактікос матч в запасі. До зони вильоту опустився Кадіс, а Валенсія потрохи йде догори.

Феєрія українців, проблеми Реала: огляд 21-го туру Ла Ліги 1