Як Довбик та Циганков закатали Севілью в газон Estadi Montilivi - відео

Артем Довбик досяг історичного успіху

Віктор Циганков
Віктор Циганков та Артем Довбик розтрощили Севілью. Фото: Gettyimages.соm

У 21 турі чемпіонату Ла Ліги Жирона здобула фантастичну перемогу над Севільєю, яку, за великим рахунком, здобули українські легіонери - Довбик та Циганков. Вони на двох оформили покер, а гра завершилася з рахунком 5:1 на користь Жирони.

Гості зуміли першими забити на полі господарів "Estadi Montilivi", на 10-й хвилині рахунок відкрив Ромеро, але Севільї це не допомогло.

Тому що відразу ж після цього почалась феєрія Довбика. Український нападник оформив хет-трик протягом шести хвилин, сколихнувши весь футбольний світ.

Після перерви Віктор Циганков збільшив перевагу Жирони, а наприкінці поєдинку Стуані поставив крапку у ньому.

Після матчу з Севільєю Довбик зрівнявся з зірковим Беллінгемом у списку найкращих бомбардирів Ла Ліги – футболісти оформили по 14 голів.

Однак Артем є лідером чемпіонату за системою гол+пас – 14 + 5.

Пошкодження Довбика в матчі проти Севільї

Наприкінці феєричного першого тайму Довбика грубий Серхіо Рамос, якого український форвард майстерно хитнув під час третього голу, щосили заїхав шипами прямо у коліно українця.

Довбик та Циганков закатали Севілью в газон Монтиливи 1

Пошкодження Довбика

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк в своєму Телеграм-каналі прокоментував підступну дію Рамоса.

"Такого роду травми є дуже неприємними, адже викликають багато болю та додають дискомфорту гравцеві. Натомість, такі забої є безпечними в плані погіршення травми або якихось ускладнень.

Саме тому часто "забій" називають перевіркою характера гравця, адже йому слід продовжувати грати, бо ризику (отримати важке ушкодження) немає, але доводиться долати серйозні больові відчуття та дискомфорт", - вважає Дмитро Бабелюк

На щастя в другому таймі, футболіст продовжив свої виступи та 73-й хвилині був замінений на Стуані.

Історичні досягнення Довбика

Артем Довбик забив три голи до 19 хвилини матчу та став першим футболістом з 10 квітня 1960 року в Ла Лізі, який зробив це за такий короткий термін.

Довбик став першим за  15 років українським футболістом, який забив тричі у матчах топ-ліг. В 2009 році це зробив Андрій Воронін, який оформив 3 м'ячі за Герту у матчі Бундесліги проти Енергі. Ще два хет-трики на рахунку Шеви, коли він грав за Мілан.

Також Довбик обігнав Яромоленка по забитим голам українців в топ-лігах.