Збірна України здолала швейцарців і збирає валізи на Євро-2024

Збірна України U19 у матчі еліт-раунду Євро-2024 (U19) у вівторок, 26 березня, з рахунком 3:0 перемогла збірну Швейцарії і зайняла у своїй групі перше місце

Україна U19
Збірна України U19 впевнено кваліфікувалась на чемпіонат Європи

Збірна України U19 вийшла у фінальну частину Євро-2024 (U19). Українці з рахунком 3:0 перемогли збірну Швейцарії. Матч відбувся у вівторок, 26 березня, в Північній Македонії. Збірна України набрала 9 очок і стала переможцем своєї групи.

Матч Україна - Швейцарія

Як пройшов матч Україна - Швейцарія

У збірних України та Швейцарії перед матчем було по шість очок. Тож переможець матчу гарантовано перемагав у групі і отримував путівку на чемпіонат Європи. Збірну України влаштовувала і нічия. У нашої команди була краща різниця забитих і пропущених м’ячів.

Перша половина зустрічі пройшла без голів. А от після перерви українська команда взялася за справу. Синчук відкрив рахунок на 63-й хвилині. Він перехопив передачу суперника і з-за меж штрафного майданчика пробив у лівий кут. Через 5 хвилин збірна України збільшила перевагу. Пономаренко виграв верхову боротьбу у голкіпера і покотив м’яч у порожні ворота. Ну а на 78-й хвилині той же Пономаренко поставив крапку у матчі.

• Україна U19 – Швейцарія U19 3:0;
    Гол: Синчук, 63, Пономаренко, 68, 78.

Хто здобув для України путівку на чемпіонат Європи

Склад збірної України U19:

Воротарі: Владислав Кравець (Шахтар Донецьк), Владислав Крапивцов (Дніпро-1 Дніпро), Давид Фесюк (Кроація, Хорватія).

Захисники: Олексій Гусєв, Тарас Михавко (обидва - Динамо» Київ), Антон Дрозд, Микола Огарков (обидва - Шахтар Донецьк), Іван Єрмачков (Вупперталь, Німеччина), Максим Стрюков (Ганновер 96, Німеччина).

Півзахисники: Данііл Ващенко (Олександрія), Андрій Маткевич (Динамо Київ), Віктор Цуканов (Шахтар Донецьк), Максим Мельниченко, Ілля Баденко (обидва - Дніпро-1 Дніпро), Геннадій Синчук (Металіст Харків), Данило Кревсун (Боруссія Д, Німеччина).

Нападники: Матвій Пономаренко (Динамо Київ), Рамік Гаджиєв (Дніпро-1 Дніпро), Михайло Дубровний (Гент, Бельгія), Тімур Тутєров (Сандерленд, Англія), Крістіан Шевченко (Вотфорд, Англія).

Збірна України U19 перемогла у Групі 7 кваліфікації Євро-2024

Збірна України розпочала турнір з перемоги над збірною Північної Македонії. Потім підопічні Дмитра Михайленка розібрались зі збірною Латвії. Українці за три матчі не пропустили жодного м'яча.

Фінальний турнір проходитиме 15-28 липня у Північній Ірландії. Путівки отримають лише переможці семи відбіркових груп. Чемпіонат Європи стане відбором від UEFA до ЧС-2025 (U-20).

Остаточний вигляд турнірної таблиці

Раніше Інформатор повідомляв, кого з футболістів Сергій Ребров включив до заявки на матч проти збірної Ісландії. Порівняно з матчем проти Боснії і Герцеговини відбулось декілька змін

Також ми розповідали, що думками про матч Україна – Ісландія поділився Йожеф Сабо. Фахівець вважає, що Сергію Реброву потрібно обрати ігрову схему з двома форвардами та поберегти Зінченка.

А ось тут Інформатор підбив підсумки спортивного тижня. Збірна України з рахунком 2:1 перемогла збірну Боснії і Герцеговини. Вирішальним став вихід Яремчука на заміну. На рахунку форварда Валенсії гол та результативна передача. Шахтар оштрафував гравця на місячну заробітну плату. Гроші передадуть на потребу ЗСУ. Про ці та інші події - детальніше у нашому огляді.