Україна трощить Азербайджан та йде у відрив від Англії у відборі на Євро-2025

Збірна України у матчі кваліфікації Євро-2025 (U21) у вівторок, 26 березня, з рахунком 3:0 перемогла збірну Азербайджану: українці лідирують у своїй групі

Україна U21
Збірна України здобула у відборі на Євро-2025 шосту перемогу поспіль

Молодіжна збірна України U21 у матчі кваліфікації Євро-2025 з рахунком 3:0 перемогла збірну Азербайджану U21. Матч відбувся у вівторок, 26 березня, на стадіоні "Азерсун Арена" (Баку, Азербайджан). Контрольний поєдинок, в якому збірна України U21 перемогла збірну Марокко U23, пішов на користь підопічним Унаї Мельгоси.

Матч Азербайджан - Україна

Як Україна не помітила на полі Азербайджан

На початку матчу ініціативою заволоділа молодіжна збірна України. Відкрили рахунок українці на 25-й хвилині. Крупський прострілив з правого флангу, а Яцик з лінії воротарського майданчика відправив м’яч у ворота. Гол вийшов дуже схожим з голом національної збірної України у матчі проти Боснії і Герцеговини. В тому поєдинку Яремчук забив після прострілу Коноплі.

На 32-й хвилині збірна Азербайджану могла зрівняти рахунок. Ахундзаде виходив сам на сам, але Нещерет скоротив кут обстрілу і відбив удар. У відповідь збірна України збільшила перевагу. Очеретько розібрався з двома захисниками і з району одинадцятиметрової позначки пробив у правий кут.

Збірна України продовжила тиснути і після перерви. На 56-й хвилині Рубчинський у штрафному майданчику прийнав на груди передачу від Очеретька і другим дотиком проштовхнув м'яч повз голкіпера. Українці і надалі створювали моменти і навіть забили, але з офсайду. В інших епізодах свою команду рятував голкіпер збірної Азербайджану.

• Азербайджан U21 – Україна U21 0:3;
    Голи: Яцик, 25, Очеретько, 40, Рубчинський, 56.

Азербайджан U-21: А. Рамазанов, Ахмедов, Дамадаєв, Гусейнов, Мамедов, Сафаров, Джафаров, Абдурахманов, Сафаров, Велієв, Ахундзаде.

Запасні: Самігуллін, Рзаєв, Аббасов, Гасанзаде, Сулейманли, Алієв, Сальянський, І. Рамазанов, Насірлі.

Україна U-21: Нещерет, Смоляков, Батагов, Салюк, Крупський, Яцик, Рубчинський, Очеретько, Волошин, Краснопір, Брагару.

Запасні: Кінарейкін, Вівчаренко, Роман, Крушинський, Павлюк, Варфоломєєв, Квасниця, Горбач, Хлань.

Скільки кроків залишилось до Євро-2025

Молодіжна збірна України очолює турнірну таблицю групи F. Українці здобули шість перемог у шести матчах. У вівторок, 26 березня, відбудуться ще два матчі. Збірна Сербії прийматиме збірну Північної Ірландії. Англія зіграє з Люксембургом.

• Сербія - Україна.

Прямі путівки на Євро-2025 отримають переможці груп. Також на турнір пройдуть три з дев’яти команд, які посядуть другі місця. Решта шість команд у плей-оф розіграють ще три перепустки на чемпіонат Європи. Прийматиме фінальний турнір Словаччина. Збірна цієї країни і стане шістнадцятим учасником Євро-2025 (U21). Матчі плей-оф пройдуть 11-19 листопада 2024 року.

Раніше Інформатор повідомляв, кого з футболістів Сергій Ребров включив до заявки на матч проти збірної Ісландії. Цілком можлива поява на полі Віктора Циганкова.

Також ми розповідали, що думками про матч Україна – Ісландія поділився Йожеф Сабо. Фахівець вважає, що Сергію Реброву потрібно обрати ігрову схему з двома форвардами.

А ось тут Інформатор підбив підсумки спортивного тижня. Збірна України з рахунком 2:1 перемогла збірну Боснії і Герцеговини. Вирішальним став вихід Яремчука на заміну. На рахунку форварда Валенсії гол та результативна передача. Шахтар оштрафував гравця на місячну заробітну плату. Футболіст поставив лайк під постом збірної росії. Про ці та інші події - детальніше у нашому огляді.