Гол вихованця Шахтаря приніс збірній України U21 перемогу над Марокко

Збірна України U21 у товариському матчі у п’ятницю, 22 березня, перемогла збірну Марокко U23: єдиний м’яч забив вихованець Шахтаря Олег Очеретько

Збірна України U21
Збірна України U21 здолала збірну Марокко U23

Молодіжна збірна України U21 у контрольному поєдинку з рахунком 1:0 перемогла збірну Марокко U23. Матч відбувся у п’ятницю, 22 березня, на стадіоні "Мардан" (Анталья, Треччина). Тим часом України U19 успішно стартувала у відборі на чемпіонат Європи.

Молодіжна збірна України U21 веде підготовку до матчу кваліфікації на Євро-2025 (U21). 26 березня українці зіграють проти збірної Азербайджану. А 22 березня підопічні Унаї Мельгоси провели контрольний поєдинок проти збірної Марокко U23.

На початку поєдинку команди грали обережно і небезпечних моментів майже не створювали. А на 19-й хвилині Очеретько зважився на удар з-за меж штрафного майданчика і досяг успіху. Олег Очеретько є вихованцем Шахтаря, а зараз на правах оренди виступає у складі СК Дніпро-1.

Потім команди втратили по одній нагоді змінити рахунок. Горбач трохи не влучив у ворота. У відповідь Ель-Ваззані не реалізував вихід сам на сам з Нещеретом.

У перерві тренер збірної Україна U21 Унаї Мельгоса майже повністю змінив склад. Нагоди відзначитись були в обох збірних. Марокканці навіть забили, але арбітри зафіксували офсайд у Беграві. Матч закінчився мінімальною перемогою збірної України.

• Україна U21 – Марокко U23 1:0;
    Гол: Очеретько, 19.

Україна (1-й тайм): Нещерет, Крупський, Слюбик, Батагов (к), Смоляков, Очеретько, Крушинський, Брагару, Рубчинський, Хлань, Горбач.

Україна (2-й тайм): Кінарейкін, Роман, Салюк, Павлюк, Смоляков, Варфоломєєв, Яцик, Квасниця, Пастух, Волошин (к), Краснопір.

Запасний: Ісенко.

Марокко (стартовий склад): Хасбі, Ель-Вафі, Кехта, Ель-Ваззані, Салах, Ель-Вахді, Беграві, Еззалзулі (к), Амраві, Ет-Таїбі, Муеффек.

Запасні: Маго, Ганімі, Манавате, Бушварі, Дріош, Букамір, Лаазірі, Ель-Джебарі, Ігамане, Нассох, Таха, Ель-Мубарік, Мавхуб.

Зазначимо, що збірна Марокко U23 стане основою олімпійської збірної цієї країни. І саме з нею олімпійська збірна України зіграє на Олімпіаді-2024 в Парижі. Отже головний тренер олімпійської збірної Руслан Ротань отримав інформацію про майбутнього суперника.

Як збірна України U21 виступає у кваліфікації Євро-2025 (U21)

Молодіжна збірна України очолює турнірну таблицю групи F. Українці здобули п’ять перемог у п’яти матчах. П’ятнадцять очок має і збірна Англії. Але англійці провели на одну гру більше.
Поки збірна України грала контрольний поєдинок проти Марокко, наші суперники по відбірковій групі провели офіційні матчі. Збірна Англії на виїзді з рахунком 5:1 перемогла Азербайджан. Люксембург вдома зіграв внічию 1:1 зі збірною Сербії.

Гол вихованця Шахтаря приніс збірній України U21 перемогу над Марокко 1

Турнірна таблиця станом на 23 березня

Прямі путівки на Євро-2025 отримають переможці груп, а також три з дев’яти команд, які посядуть другі місця. Решта шість команд у плей-оф розіграють ще три перепустки на чемпіонат Європи. Прийматиме фінальний турнір Словаччина. Збірна цієї країни і стане шістнадцятим учасником Євро-2025 (U21).

Раніше Інформатор повідомляв, що гравцем київського Динамо зацікавився клуб Ла Ліги. Бетіс слідкує за Владиславом Ванатом.

Також ми розповідали, що Шахтар оштрафує гравця за ганебну поведінку у соціальних мережах. Гроші передадуть на потреби ЗСУ.