Уельс розібрався з Фінляндією: результати матчів плей-оф кваліфікації Євро-2024

Уельс переміг Фінляндію 4:1, Греція розгромила Казахстан: результати матчів плей-оф кваліфікації Євро-2024, зіграних у четвер, 21 березня

Збірна Уельсу
Збірна Уельсу впевнено перемогла Фінляндію Фото: Gettyimages.com

Збірні Уельсу, Польщі, України, Ісландії, Грузії та Греції вийшли у фінал плей-оф кваліфікації Євро-2024. Півфінальні поєдинки відбулись у четвер, 21 березня. Збірна України здобула вольову перемогу 2:1 над збірною Боснії і Герцеговини і у вирішальному поєдинку зіграє проти збірної Ісландії.

Останні три путівки на Євро-2024 розігрують команди, які пробились у плей-оф завдяки виступам у Лізі націй. Збірні йдуть трьома шляхами. З кожного на чемпіонат Європи потрапить одна команда.

Шлях А

При жеребкуванні пощастило збірній Польщі. Вона отримала у суперники збірну Естонії. Естонці стали кращою командою Ліги D розіграшу Ліги націй і отримали право поборотись за вихід на Євро-2024. Але дати бій збірній Польщі у естонців не вийшло. Збірна Естонії пропустила на 22-й хвилині, а на 27-й – залишилась у меншості. Польща спокійно розібралась зі знекровленим суперником.

• Польща - Естонія 5:1;
    Голи: Франковські, 22, Зелінські, 50, Пйотровскі, 70, Метс 74, Шиманські, 77 – Веткал, 78.

Інша пара Шляху А виглядала більш рівною. Уельс повів в рахунку вже на 3-й хвилині, а на 38-й Вільямс збільшив перевагу господарів. Пуккі перед перервою відіграв один м’яч, але на початку другого тайму Джонсон відновив різницю у два голи. Наприкінці матчу Джеймс встановив остаточний рахунок.

• Уельс - Фінляндія 4:1;
    Голи: Брукс, 3, Вільямс, 38, Джонсон, 47, Джеймс, 86 - Пуккі, 45.

Шлях В

Цим шляхом йде збірна України. У матчі проти збірної Боснії і Герцеговини українці пропустили на 57-й хвилині. Все вирішила заміна. Яремчук вийшов на поле на 81-й хвилині і через чотири хвилині зрівняв рахунок. А потім віддав результативну передачу на Довбика.

• Боснія і Герцеговина - Україна 1:2;
    Голи: Матвієнко, 57 (автогол) - Яремчук, 85, Довбик, 88.

Суперник збірної України по фіналу плей-оф визначався у матчі Ізраїль – Ісландія. Спочатку все складалось для Ізраїлю добре. Команда відкрила рахунок з пенальті. Але ще до перерви вперед вийшла вже збірна Ісландії.

На 73-й хвилині збірна Ізраїлю залишилась у меншості. Втім у команди був шанс, але на 80-й хвилині Захаві не реалізував пенальті. Після цього Гудмундссон відправив у ворота збірної Ізраїлю ще два м’ячі.

• Ізраїль – Ісландія 1:4;
    Голи: Захаві, 31 (з пенальті) - Гудмундссон, 39, 83, 87, Траустасон, 42.

Шлях С

За рахунку 1:0 на користь Грузії Люксембург забив. Але VAR скасував гол. Більше того арбітр призначив штрафний у протилежні ворота і видалив гравця гостей за фол останньої надії. А невдовзі Грузія забила вдруге.

• Грузія - Люксембург 2:0;
    Голи: Зівзівадзе 41, 63.

Збірна Греції спокійно розібралась зі збірною Казахстану. Ще у першому таймі греки відвантажили у ворота суперника чотири сухі м’ячі. На додачу гості ще і забили самі собі.

• Греція - Казахстан 5:0;
    Голи: Бакасетас, 9 (з пенальті), Пелкас, 15, Йоаннідіс, 37, Курбеліс, 40, Тапалов, 87, (автогол).

За путівки на Євро-2024 зіграють Грузія – Греція, Уельс – Польща та Україна – Ісландія. Матчі відбудуться 26 березня. Збірна України свій поєдинок розпочне о 21:45 за Києвом.

Раніше Інформатор повідомляв, що Ліонель Мессі пропустить березневі матчі збірної Аргентини. Футболіст відновлюється від травми і не проти зіграти на Олімпіаді-2024 в Парижі.

Також ми розповідали, що Сергій Ребров сказав Роману Яремчуку перед заміною. Форвард вийшов на поле, забив та став автором результативної передачі.