Євро-2024, день 2: Італія вигризла три очки від Албанії

Чемпіонат Європи з футболу-2024: усі результати ігрового дня у групах А та В

Євро-2024
Збірна Іспанії напрочуд легко розібралася із віцечемпіонами світу-2018. Фото: Gettyimages.com

На Євро-2024 відбувся другий ігровий день. Він включав у себе три матчі: один з них відбувся у групі А, де зустрілися Швейцарія та Угорщина. Ще два матчі відбулися у квартеті В: Іспанія - Хорватія та Італія - Албанія. Інформатор підбиває підсумки ігрового дня на чемпіонаті Європи з футболу-2024.

Швейцарія забила три м'ячі угорцям

Отже, 15 червня на Євро-2024 зійшлися команди Швейцарії та Угорщини. Вони виступають у групі А, а перший матч цього квартету відбувся напередодні - Німеччина розтрощила Шотландію (5:1). В матчі швейцарців та угорців вже за підсумками першого тайму стало зрозуміло, хто має найбільші шанси перемогти. Голи Квадво Дуа та Мішеля Ебішера принесли перевагу Швейцарії. По перерві Барнабаш Варга відіграв один м'яч. Інтрига в матчі трималася до компенсованого часу, коли команда Мурата Якіна зусиллями Бреля Емболо встановила остаточний рахунок.

Євро-2024. Груповий етап. 1-й тур. Група А.

Угорщина - Швейцарія - 1:3 (0:2; 1:1)
Голи: Б.Варга, 66 - Дуа, 13; Ебішер, 45; Емболо, 90+3.

Іспанія рознесла Хорватію

Напрочуд легкою видалася перемога Іспанії над Хорватією. Команда Луїса де ла Фуенте у середині першого тайму забила два м'ячі. Спочатку відзначився Альваро Мората, а за три хвилини рахунок подвоїв Фабіан Руїс. Хорвати гостро контратакували і мали шанси не лише на те, щоб скоротити відстань, а й щоб зрівняти рахунок. Але свої моменти картаті не реалізували.

Натомість, на початку другого тайму Дані Карвахаль забив третій м'яч іспанців та зняв питання про переможця у грі. Хорватія, до речі, забила на 81-й хвилині. Щоправда, гол було скасовано через офсайд у Петковича.

"Моє враження було таке, що ми витримали початковий тиск Іспанії в перші 10-15 хвилин. Після цього ми взяли контроль, ми були кращими і почали створювати кілька моментів. Але потім ми пропустили гол через нашу помилку і не змогли повернутися в гру після цього", - сказав після матчу головний тренер збірної Хорватії Златко Далич, слова якого наводить прес-служба UEFA.

Євро-2024. Груповий етап. 1-й тур. Група B.

Іспанія - Хорватія - 3:0 (2:0; 1:0)
Голи: Мората, 29; Фабіан Руїс, 32; Карвахаль, 47.

Чинний чемпіон ледь не оконфузився

А от збірній Італії довелося докласти чимало зусиль, аби не втратити очки у грі з Албанією. Чинний чемпіон Європи пропустив вже на 23-й секунді матчу: Недім Байрамі став автором найшвидшого голу в історії чемпіонатів Європи з футболу! Щоправда, за 10 хвилин Алессандро Бастоні відіграв одного м'яча. А ще за п'ять Ніколо Барела вивів італійців вперед. Але розвинути цей успіх команда Лучано Спалетті не змогла. Достатньо і того, що не втратили очки.

Італія - Албанія - 2:1 (2:1; 0:0)
Голи: Бастоні, 11; Барела, 16 - Н.Байрамі, 1.

Раніше Інформатор розповідав, що прапор Росії потрапив під заборону на Євро-2024. Організатори чемпіонату у Німеччині дуже ретельно стежать за політичними моментами. А головний тренер німецької збірної Юліан Нагельсман встановив унікальне досягнення.

А у цьому відео Інформатор розібрався, у кого найбільші шанси на перемогу на Євро-2024. Серед збірних, які зіграли сьогодні, є одна така команда. Хоча і збірна Італії, схоже, готова захищати титул.