Євро-2024: Швейцарія здобула важку перемогу над Угорщиною

У матчі групи А на Євро-2024 у суботу,15 червня, збірна Швейцарії з рахунком 3:1 перемогла збірну Угорщини

Євро-2024 Угорщина Швейцарія
Збірна Швейцарії здолала збірну Угорщини Фото: Gettyimages.com

У матчі Євро-2024 збірна Швейцарії з рахунком 3:1 перемогла збірну Угорщини. Поєдинок пройшов у Кельні у суботу, 15 червня. Збірна Швейцарії за очками зрівнялась зі збірною Німеччини, яка здолала збірну Шотландії.

Команди розпочали поєдинок без розвідки. Вже на другій хвилині Айбішер опинився на хорошій позиції, але пере цим заліз в офсайд. Угорщина відповіла неточним ударом Салаї. Невдовзі збірна Швейцарії відкрила рахунок. Затяжна позиційна атака закінчилась голом Дуа. Асистент арбітра підняв прапорець, але VAR довів легітимність голу.

На 20-й хвилині угорці ледь не пропустили другий м’яч. Але голкіпер врятував. Втім наприкінці першого тайму швейцарці все ж відзначились. Айбішер чудовим за виконанням ударом вразив правий нижній кут.

Після перерви більше моментів почало з’являтись у збірної Угорщини. І на 66-й хвилині Варга скоротив відставання. Угорці почали атакувати великими силами. Забити не змогли, і попустили самі. На 3-й компенсованій хвилині Емболо реалізував вихід сам на сам.

• Угорщина - Швейцарія 1:3;
    Голи: Варга, 66 - Дуа, 12, Ебішер, 45, Емболо, 90+3.

Угорщина: Гулачі, Ланг (Болла, 46), Орбан, Фіола, Салаї (Дардаї, 79), Керкез (Адам, 79), Надь (Кляйнхайслер, 67), Собослаї, Саллаї, Шефер, Варга.

Швейцарія: Зоммер, Відмер (Стергіу, 68), Аканжи, Шер, Родрігес, Фройлер (Сієрро, 86), Джака, Айбішер, Ндоє (Рідер, 86), Дуа (Амдуні, 68), Варгас (Емболо, 74).

Попередження: Солої, Фіоло - Відмер, Фройлер.

Найкращим гравцем матчу став півзахисник Баєра і збірної Швейцарії Граніт Джака. Футболіст відіграв весь матч, здійснив три відбори і зробив 90% точних передач. Півзахисник Міхель Ебішер став першим в історії збірної Швейцарії футболістом, якому вдалося забити на віддати результативну передачу у матчі фінальної стадії чемпіонату Європи.

Німеччина вийшла у лідери

У групі А всі збірні провели по одному матчу. Лідерство захопила збірна Німеччини. У німців краща різниця м’ячів, ніж у збірної Швейцарії.

Євро-2024: Швейцарія здобула важку перемогу над Угорщиною 1

Турнірна таблиця групи А станом на 15 червня

Другий тур у цій групі відбудеться 19 червня. О 19:00 за Києвом у Штутгарті збірна Німеччина зіграє зі збірною Угорщини. А о 22:00 в Кельні розпочнеться матч Шотландія - Швейцарія.

Раніше Інформатор повідомляв, що у фан-зонах Берліна заборонили використовувати російські прапори. Під заборону потрапили і прапори Ізраїлю та Палестини. Це зроблено заради безпеки та запобігання провокаціям

Також ми розповідали, що голкіпер збірної Чорногорії та англійського Міллуолла Матія Шаркіч помер у віці 26-ти років. Трагедія сталась у суботу, 15 червня. Останнім матчем і житті воротаря став контрольний поєдинок збірної Чорногорії проти збірної Бельгії.

14 червня у Німеччині стартував чемпіонат Європи з футболу. У цьому відео ми поговорили про фаворитів Євро-2024 та розібрали їхні шанси на перемогу в турнірі. А хто стане найкращим бомбардиром турніру?

Україна також буде брати участь у Євро-2024, тож запрошуємо до перегляду та готуйтеся вболівати за рідну країну! А хто на вашу думку стане переможцем чемпіонату Європи? Діліться своїми прогнозами у коментарях.