Євро-2024, день 12: Мбаппе в масці отримав по носу і образив Левандовськи

На чемпіонаті Європи зіграли останні матчі в групах С та D, Франція зіграла внічию з Польщею, Австрія перемогла Нідерланди

Мбаппе Левандовськи
Кіліану Мбаппе не щастить на цьому Євро. Фото: Gettyimages.com

На Євро-2024 пройшли чотири матчі. В группі D грали Нідерланди - Австрія та Франція - Польща. А в групі С за вихід до плейоф билися Англія - Словенія та Данія - Сербія. Інформатор підбиває підсумки гарячого вівторка, 25 червня.

Австрія створила сенсацію

Головна сенсація туру сталася у Берлині. Скромна Австрія вирвала перемогу у зіркових Нідерландів. Матч вийшов гарячим та запеклим.

Стартові склади команд

Євро-2024, день 12: Франція 1

Спочатку для Австрії гра склалася просто чудово. Вже на 6 хвилині Мален невдало перервав пас Прасса на Арнаутовича. І м'яч залетів у ворота "помаранчевих". Після цього команда Кумана довго не могла прийти до тями. Австрія грала дуже потужно.

Початок другого тайму видався за Нідерландами. Вони швидко зрівняли рахунок. Гол забив Коді Гакпо. А потім почалася гольова феєрія переможцями якої стали австрійці.

Головний тренер Австрії Ральф Рангнік після матчу не приховував радощів. Він подякував гравцям. Також назвав групу D самою складною.

"Це неймовірно - виграти групу, яка була найскладнішою, якщо виходити з рейтингу УЄФА. Ми почали з невдалого автоголу у матчі з Францією, але впоралися з усім тиском, який чинився на нас через необхідність перемогти Польщу. І стати у результаті переможцем групи - це щось особливе".

Євро-2024. Груповий етап. 3-й тур. Група D.

Стадіон: Olympiastadion, Берлін

Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

Нідерланди - Австрія - 2:3 (0:1; 2:3)

Голи: Мален (0:1, 6 хв., авт. ), Гакпо (1:1, 47 хв.), Шмід Р. (1:2, 59 хв.),  Депай (2:2, 75 хв.), Забітцер (2:3, 79 хв.)

Підсумкова таблиця групи D

Євро-2024, день 12: Франція 2

Мбаппе забив в масці

В іншому матчі групи D Франція грала проти Польщі, яка першою вилетіла з турніру. Але поляки дали справжній бій. Гра завершилася з рахунком 1:1. Мбаппе вийшов на поле у захисній масці і забив гол з пенальті на 56 хвилині. Польща зрівняла рахунок завдяки своїй головній зірці - Роберту Левандовськи - на 78 хвилині і також з пенальті.

А Мбаппе під кінець матчу знову отримав удар по зламанному носу. Від того ж самого Роберта Левандовськи. Мбаппе було дуже боляче і він навіть назвав поляка сучим сином. Але після фінального свистка зірки владнали інцидент і навіть обійнялися, як повідомляє RMC Sport.

Євро-2024, день 12: Франція 3

Стадіон: Westfalenstadion, Дортмунд

Арбітр: Марко Гуида (Італія)

Франція - Польща - 1:1 (0:0; 1:1)

Голи: Мбаппе (1:0, 56 хв.), Левандовськи (1:1, 78 хв.)

Англія не здолала Словенію

В групі С Англія грала проти Словенії. Матч вийшов неймовірно напруженим. Хоча словенцям жодного разу в історії ще не вдавалось виграти у англійців, цього разу вони дали справжній бій. Перевага була на боці підпічних Саутгейта і вони вдало виходили на ударні позиції, але реалізація їх підводила. Словенія дуже вдало захищалася. Вони потрапили в плейоф з 3 місця.

Стартові склади

Євро-2024, день 12: Франція 4

Євро-2024. Груповий етап. 3-й тур. Група С.

Стадіон: RheinEnergieStadion, Кельн

Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

Англія - Словенія - 0:0

Данія зупинила Сербію

В іншому матчі групи С боротьбу за вихід в плейоф вели Данія та Сербія. Гра також вийшла дуже напруженою. Але голів ми так і не побачили. Данія вийшла у плейоф з 2 місця. А серби їдуть додому. В 1/8 фіналу Данія зіграє проти Германії.

Інформатор розповів цікаві факти про Євро-2024

А ось у цьому відео спортивний журналіст Інформатора розібрав найцікавіші факти з перших матчів Євро-2024. Дізнайтеся, хто став найстаршим гравцем в історії чемпіонатів Європи. Дивіться відео і пишіть в коментарях, який із фактів вас здивував найбільше.