Тренер Хорватії звинуватив UEFA у вбивчому рахунку з Італією

Збірна Хорватії зіграла з Італією внічию, яка майже дорівнює поразці, у третьому турі групового етапу Євро-2024, тренер шашкових Златко Даліч в шоці від суддівства

Хорватія, Євро-2024
Хорватія офіційно ще не вилетіла з Євро-2024. Фото: Gettyimages.com

Збірні Хорватії та Італії зіграли внічию (1:1) в останньому турі групового етапу Євро-2024. Хорвати вели в рахунку до 98-й хвилини, коли Скуадра Адзурра відновила статус-кво. Коуч "шашкових" Златко Даліч не розуміє, чому рефері додав так багато часу.

Нічия залишила дуже примарні шанси Хорватії на вихід далі. Мрія підопічних Даліча вислизнула з рук аж на останніх секундах доданого часу. Тренер хорватів звинуватив у поразці UEFA та FIFA.

"Доданий час, безумовно, вплинув на результат. Я не розумію, де суддя знайшов ці 8 хвилин додаткового часу. Я всім говорив про те, як поводитися UEFA та FIFA протягом п'яти років, але ніхто мене не слухав.

Ми для них маленька країна, ніхто про нас не думає. Не може бути вісім хвилин переривань у матчі. Які були моменти, щоб додати вісім хвилин? Це справді боляче. Це все ще болить і буде боліти протягом найближчих днів і місяців", - транслює слова Даліча Yahoo Sport.

Після гри з Італією також висловився лідер збірної Хорватії Лука Модрич. Він забив важливий м'яч. Однак його виявилось замало для потрібного результату.

"Я не знаю, що вам сказати, футбол інколи буває жорстоким. Ми не заслуговували пропустити цей гол. Ми не сумнівалися в наших уболівальниках, ми знали, що вони завжди з нами. Нам шкода, що ми не отримали цієї перемоги та не змогли вийти в наступний раунд", - сказав Модрич пресслужбі UEFA.

У групі B зіграли усі матчі

У квартеті B на Євро-2024 зіграли усі поєдинки. Іспанія посіла перше місце, здобула 9 балів та не пропустила жодного голу. Італія - друга, до речі, відомо, що на першій стадії плей-оф італійці зіграють проти Швейцарії. Хорватія - третя у групі, Албанія на 4 позиції та вже офіційно покинула змагання.

• Група B
  1. Іспанія - 9 балів, +5 (різниця м'ячів)
  2. Італія - 4 бали, 0
  3. Хорватія - 2 бали, -3
  4. Албанія - 1 бал, -2

Слід зазначити, що Хорватія залишає мінімальні шанси на прохід далі з третього місця. Однак для цього потрібен певний збіг обставин в інших групах. Підопічним Даліча потрібно, щоб дві команди, які посядуть третє місце у своїх квартетах, мали менше 2 очків або ж гіршу різницю м'ячів, ніж у "шашкових" (-3).

Інформатор про перший тур ЧЄ-2024

Спортивний журналіст Інформатора у цьому випуску розібрав найцікавіші факти з перших матчів Євро-2024. Дізнайтеся, хто став наймолодшим автором голу у дебютному матчі на чемпіонаті Європи. Дивіться відео і діліться в коментарях, який із фактів вас вразив найбільше.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, де дивитися та на кого ставити в матчі Україна - Бельгія. На підопічних Реброва очікує вирішальний поєдинок. Також ми повідомляли, що український захисник Евертона готовий до гри проти Бельгії