Ворскла перемогою відсвяткувала ювілей

Ворскла у матчі 20-го туру УПЛ у суботу, 9 березня, з рахунком 1:0 перемогла Чорноморець: матч став для полтавського клубу 800-м у чемпіонатах України

Чорноморець Ворскла
Ворскла вирвала перемогу в кінці матчу

Полтавська Ворскла у поєдинку 20-го туру УПЛ на останніх хвилинах вирвала перемогу над Чорноморцем. Поєдинок, який проходив в Одесі у суботу, 9 березня, став для полтавського клуба 800-м в чемпіонатах України. Ворскла перебуває у середній частині турнірної таблиці

Після зимової перерви Чорноморець та Ворскла провели по два матчі чемпіонату УПЛ. Чорноморець два матчі провів у столиці України. Підопічні Романа Григорчука зіграли з Облонню внічию 1:1 та з рахунком 0:1 поступились Динамо. Ворскла ж перемогла рівненський Верес (2:1) та програла Зорі (0:1). Команди перебували поруч у турнірній таблиці. У Ворскли перед грою було 26 очок, у Чорноморця – 23.

На 4-й хвилині помилка голкіпера Чорноморця могла призвести до голу. Варакута невдало вибив м’яч, Степанюк бив з лінії штрафного, але голкіпер виправився і врятував команду. Чорноморець відповів гострим моментом на 22-й хвилині. Авагімян з лівого флангу увірвався у штрафний майданчик і потужним ударом не влучив у ближній кут.

У другому таймі картина гри була схожою. Команди обмінювались атаками, але справжніх гострих моментів було небагато. Матч наближався до нульової нічиєї. Проте на 89-й хвилині вдача посміхнулась гостям. Бацула х лівого флангу штрафного намагався виконати подачу на дальню штангу, а м’яч залетів за спину голкіперу і опинився в сітці.

• Чорноморець – Ворскла 0:1;
    Гол: Бацула, 89.

Чорноморець: Варакута, Бойчук (Зе Гомес, 83), Салюк, Гучек, Брагару, Васильєв, Кузик (Альваренга, 83), Авагімян, Штогрін, Бадібанга, Ієде (Присяжнюк, 46).

Ворскла: Ісенко, Пердута, Бацула, Хрипчук, Корнієнко, Сіссоко, Челядін (Павлюк, 67), Степанюк, Мякушко, Ковталюк (Толі, 81), Крупський.

Що сказали тренери після матчу

Виконуючий обов'язки головного тренера Ворскли Сергій Долганський:

"Гра була дуже напруженою, більше емоційною. Знали, як грає Чорноморець. Це пресинг на чужій половині поля, дуже інтенсивна гра - ми до цього готувалися.

Думаю, гра нам давалася. Можливо, десь просіли в середині другого тайму. Чорноморець мав кілька небезпечних моментів. А так у загальному ми контролювали гру. Були дуже гарні моменти біля воріт Чорноморця, які ми могли використовувати.

Не знаю, чи заслуговували на переможний гол, але нехай це буде для нас авансом. Ця перемога дуже важлива для впевненості нашої команди. Бо в попередніх двох матчах більше грали на емоціях – це нам заважало. Перемоги приносять впевненість. Більше звертатимемо увагу на якість гри".

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук:

"Чому не вдається взяти у Ворскли реванш? Реванш? У якому місці реванш? Про те, коли ми програли Полтаві в першому колі? Взагалі ні про які реванші ми не думали. Я відповідаю на питання по грі, а коментар мій такий...

Не думаю, що ця гра і результат є закономірними. Але сталося так. Ми не можемо бути цим задоволеними. Напевно, повинні забивати голи, гостріше грати в атаці, більше мати можливостей біля чужих воріт. Розуміємо, що в нас є недоліки – над цим треба працювати. Бо у футболі потрібно забивати голи, потужно атакувати, щоб добиватися систематично результатів".

Ворскла вийшла у Вищу лігу у 1996 році. З того часу команда жодного разу не залишала еліту українського футболу. Матч проти Чорноморця став для команди 800-м у чемпіонатах України.

Як Ворскла виступає в УПЛ

Після двадцяти ігор Ворскла має в активі 29 очок. Команда перебуває у середині турнірної таблиці – на сьомому місці. Свій наступний поєдинок Ворскла проведе на виїзді проти Олександрії. Гра відбудеться у п’ятницю, 15 березня. Початок зустрічі о 18:00.

Раніше Інформатор повідомляв результати матчів 1/8 фіналу Ліги Європи, зіграних 7 березня. Баєр ледь врятувався від поразки.

Також ми розповідали, що головний тренер збірної України оголосив список гравців, викликаних на збір перед матчами плей-оф відбору на Євро-2024. Сергій Ребров сподівається на повернення в команду травмованого Олександра Зінченка.