Вінісіус врятував Реал від ганьби у першому півфіналі ЛЧ проти Баварії

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Баварія у Мюнхені у вівторок, 30 квітня, зіграла унічию 2:2 з Реалом: у мадридців дублем відзначився Вінісіус Жуніор

Вінісіус Жуніор
Вінісіус Жуніор приніс Реалу нічию Фото: Gettyimages.com

Баварія та Реал зіграли унічию у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Поєдинок проходив у Мюнхені у вівторок, 30 квітня, і закінчився з рахунком 2:2. Ворота Реала захищав Андрій Лунін, яким цікавляться європейські топ-клуби.

Баварія відразу пішла в атаку і Андрію Луніну відразу довелось рятувати свою команду. Голкіпер парирував удар Сане з гострого кута. Господарі створили ще декілька моментів, але Кейн пробив несильно, а Сане не влучив у ворота.

Поступово Реал відсунув гру від своїх воріт і на 24-й хвилині забив. Кроос зробив ідеальну передачу на хід і Вінісіус Жуніор пробив під ногою Ноєра. До перерви у Баварії був шанс відігратись. Кейн зі штрафного пробив поруч з лівою стійкою.

Господарі зрівняли рахунок на 53-й хвилині. Сане змістився з правого флангу і пробив у ближній кут. Лунін відбити удар не зміг. Потім Васкес у своєму штрафному майданчику збив Мусіалу і арбітр призначив пенальті. Кейн дочекався поки Лунін почне рухатись у правий кут і пробив у лівий.

Реал уникнув поразки також завдяки удару з одинадцятиметрової позначки. Кім Мін Дже збив Родріго, а Вінісіус у грі нервів переграв Ноєра. Після голу команди не ризикували і задовольнились нічийним результатом.

• Баварія – Реал 2:2;
    Голи: Сане, 53, Кейн, 57 (з пенальті) – Вінісіус, 24, 83 (з пенальті).

Баварія: Ноєр, Кімміх, Даєр, Кім Мін Дже, Мазрауї, Лаймер, Горецка (Геррейру, 46), Сане (Девіс, 87), Мюллер (Гнабрі, 80), Мусіала, Кейн.

Запасні: Перец, Ульрайх, Упамекано, Павлович, Шупо-Мотінг, Сарагоса, Тель.

Реал: Лунін, Васкес, Начо (Камавінга, 65), Рюдігер, Менді, Вальверде, Чуамені, Кроос (Модрич, 76), Беллінгем (Діас, 76), Родріго (Хоселу, 87), Вінісіус.

Запасні: Куртуа, Аррісабалага, Гарсія, Мілітао, Себальос, Гюлер.

Тренери команд прокоментували результат матчу

Коуч Баварії Томас Тухель:

"Ми почали дуже добре і могли повести у рахунку вже з першої хвилини. Потім ми перестали дотримуватись нашого плану на гру. Пропустили гол, і ситуація ускладнилася.У другому таймі стало краще, ми виявили більше рішучості. Ми вели з рахунком 2:1 та все одно мали багато моментів – потрібно було забивати третій гол.

Дивне відчуття. Вони перетворили два моменти на два голи.Тепер ситуація зрозуміла. Перемога в Мадриді та вихід на Уемблі. Для мене це протистояння ще з шансами 50 на 50. Подивимося, що буде далі".

Наставник Реала Карло Анчелотті:

"У першому таймі нам доводилося захищатись, але ми робили це без тієї інтенсивності, яку я хотів. У другому таймі вони йшли вперед, але я думаю, що тоді ми пресингували краще. Моє загальне враження полягало в тому, що ми почувалися комфортно, але нам не вистачало нашої максимальної інтенсивності. Тому в такому місці доводиться страждати – це знає кожен у світі.За допомогою Крооса ми добре керували м'ячем, і Баварія не надто давила на наше володіння м'ячем. Був простір.

Ми чекали, що вони гратимуть високо, вони так і зробили, і ми скористалися перевагою Тоні та Вінісіуса, забивши перший гол. Фантастичний пас, фантастичний фініш.Кроос грав добре протягом усього матчу. У Джуда Беллінгема були судоми, тому, коли я робив заміни, я шукав свіжість.

Все треба було міняти, і ми мали гравців на лаві запасних, яких я хотів використати. Зараз ми знаходимося у чудовій позиції в Ла Лізі і в цьому півфіналі теж – тепер нам потрібно викластися на повну, щоб потрапити на Вемблі. Баварія зіграла у свій найкращий футбол, а ми – ні".

Раніше Інформатор повідомляв, що гравець Евертона Віталій Миколенко обнадіяв вболівальників збірної України. Травмованому футболісту не знадобиться операція. Захисник планує відновитись до Євро-2024.

Також ми підбили підсумки 34-го туру Серії А. Мілан зіграв унічию з Ювентусом і забезпечив собі вихід в Лігу чемпіонів. Дженоа гарантувала собі місце у Серії А на наступний сезон.

А ось у цьому відео Інформатор розповів про легендарних десятих номерів в історії Шахтаря за часів незалежності України. Під десятим номером у Шахтарі грали і відомі на весь світ легіонери і зіркові українці, зокрема Михайло Мудрик. Ми розкажемо і про визначних, і про скандальних футболістів. Всі вони залишили свій слід в українському футболі і зробили внесок в успіхи Шахтаря. Долучайтесь до перегляду відео та діліться своїми враженнями у коментарях.