Важкий Реал, пригоди Барселони: огляд 19-го туру Ла Ліги

У чемпіонаті Іспанії відіграли матчі 19-го туру

Роман Яремчук
Роман Яремчук відкрив лік голам в Іспанії

У чемпіонаті Іспанії дограли перше коло. У матчах 19-го туру вистачало сенсацій та несподіванок, Артем Довбик цього разу не забив, однак дебютним голом відзначився Роман Яремчук.

Інформатор розповідає про усі матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Хетафе 0:2 Райо Вальєкано

Хетафе цього сезону привчив до позитивних результатів, але у матчі проти Райо Вальєкано ця тенденція зламалася. Два голи Камельо принесли перемогу гостям, закривши триматчеву безпрограшну серію Хетафе.

Хетафе - Райо Вальєкано - 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Камельо, 45; 47.

Реал Сосьєдад 1:1 Алавес

Несподівано загруз Реал Сосьєдад: команда вже третій матч поспіль грає внічию. Цього разу очки у одного з найяскравіших колективів сезону відібрав Алавес. На табло тривалий час зберігався нульовий рахунок, тоді як гості вийшли вперед, реалізувавши пенальті на 74-й хвилині. Баскам вдалося врятуватися завдяки точному удару Субіменді. Цікаво, що Алавес теж супроводжує сумна серія - 5 матчів без перемог.

Реал Сосьєдад - Алавес - 1:1 (0:0; 1:1)
Голи: 0:1, з пенальті, Ріоха, 74; 1:1, Субіменді, 90.

Валенсія 3:1 Вільярреал

А цей матч став вдалим для українських вболівальників. Нарешті за Валенсію відзначився Роман Яремчук. Зробив він це вже на 4-й хвилині матчу, а Пепелу в середині першого тайму оформив дубль. Так само з пенальті він довів рахунок до розгромного, а гості змогли лише скоротити відставання завдяки голу Жерара Морено.

Валенсія - Вільярреал - 3:1 (2:0; 1:1)
Голи: 1:0, Яремчук, 4; 2:0, з пенальті, Пепелу, 27; 3:0, з пенальті, Пепелу, 57; 3:1, Жерар Морено, 73.

Гранада 2:0 Кадіс

У цьому матчі мало хто чекав багато голів. Найімовірнішим підсумком вважалася б нічия без голів, але команди здивували усіх. Гранада бореться за виживання і цієї мотивації вистачило, щоб взяти три очки. Забивши по одному м'ячу у кожному з таймів, та відігравши в обороні на нуль, Гранада змогла досягти важливої перемоги. На турнірному становищі це ніяк не позначилося, натомість, шанси на порятунок в одного з аутсайдерів суттєво зросли.

Гранада - Кадіс - 2:0 (1:0; 1:0)
Голи: Узуні, 22; Сарагоса, 70.

Сельта 2:1 Бетіс

Ще одна несподіванка - перемога Сельти. Ця команда також замикає турнірну таблицю, а ось Бетіс має надії на єврокубки. Однак хлопці з Віго протиставили цьому характер. Бетіс вийшов вперед на 6-й хвилині, коли забив Руїбаль. За 10 хвилин Яго Аспас зрівняв рахунок, а Сведберг на 90-й хвилині вирвав перемогу для Сельти.

Сельта - Бетіс - 2:1 (1:1; 1:0)
Голи: 0:1, Руїбаль, 6; 1:1, з пенальті, Аспас, 16; 2:1, Сведберг, 90.

Реал 1:0 Мальорка

Несподівано важким видався матч Реалу проти Мальорки. На поле були Модрич, Беллінгем, Вінісіус та Родріго, а єдиний гол забив Антоніо Рюдігер вже у другій половині другого тайму. Андрій Лунін провів у воротах галактікос повний матч і відстояв на нуль.

Реал - Мальорка - 1:0 (0:0; 1:0)
Гол: Рюдігер, 78.

Жирона 4:3 Атлетіко

Ще один важливий матч для українських вболівальників. Віктор Циганков пропускав зустріч Жирони та Атлетіко через ушкодження. А ось Артем Довбик вийшов зі старту, однак не зміг відзначитися забитим м'ячем. Натомість, наш співвітчизник віддав результативну передачу в епізоді із третім голом. За системою гол+пас 26-річний українець став найрезультативнішим гравцем чемпіонату Іспанії просто зараз.

Важкий Реал, пригоди Барселони: огляд 19-го туру Ла Ліги 1

Жирона - Атлетіко - 4:3 (3:2; 1:1)
Голи: 1:0, В.Фернандес, 2; 1:1, Мората, 14; 2:1, Савіо, 26; 3:1, Блінд, 39; 3:2, Мората, 44; 3:3, Мората, 54; 4:3, І.Мартін, 90.

Осасуна 1:0 Альмерія

Осасуна багато не забиває, але справно набирає очки. Анте Будімір забив вирішальний гол у матчі проти абсолютного аутсайдера Альмерії та приніс памплонцям перемогу, яка віддалила їх від зони вильоту.

Осасуна - Альмерія - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Будімір, 27.

Севілья 0:2 Атлетік

Севілья із приходом Кіке Санчеса Флореса трохи одужала: виграла в Гранади (3:0) та непогано виглядала в матчі проти Атлетіко (0:1). Однак в грі проти басків Севілья поплила: гості забили два м'ячі та не відчули тиску на власні ворота. Легка перемога Атлетіка на класі, що сьогодні нікого не дивує.

Севілья - Атлетік - 0:2 (0:1; 0:1)
Голи: Весга, 30; Паредес, 76.

Лас-Пальмас 1:2 Барселона

Була близька до чергової втрати очок і Барселона. Ель-Хаддадаі вивів канарців вперед вже на 12-й хвилині і перевага скромної команди в рахунку трималася аж до початку другого тайму. Тоді репутацію каталонців врятував Ферран Торрес. А загалом, Барсу витягнув рефері, який призначив пенальті в компенсований час. Його реалізував Ілкай Гюндоган. Барса програє лідерам аж 7 очок, але має мінімальну перевагу над наййближчими переслідувачами.

Лас-Пальмас - Барселона - 1:2 (1:0; 0:2)
Голи: 1:0, Ель-Хаддадаї, 12; 1:1, Ферран Торрес, 55; 1:2, Гюндоган, 90.

Ла Ліга: турнірна таблиця

Українці панують у Ла Лізі: Андрій Лунін із Реалом на першій позиції, Жирона із Довбиком та Циганковим - друга. У команд рівна кількість очок. Сельта, завдяки перемозі, вийшла з зони вильоту, опустивши туди Кадіс. Гранада та Альмерія - головні кандидати на пониження у класі.

Важкий Реал, пригоди Барселони: огляд 19-го туру Ла Ліги 2