Довбик допоміг Жироні вирвати перемогу у Атлетіко в матчі з 7 голами

Українець відзначився результативною передачею

Довбик Жирона
Довбик вітає Блінда з голом Фото: Gettyimages.com

У середу, 3 січня, в іспанській Ла Лізі відбувся поєдинок 19-го туру Жирона – Атлетіко. В результативному матчі господарі перемогли 4:3. Вагомий внесок у перемогу зробив форвард Жирони та збірної України Артем Довбик, яким цікавляться європейські гранди.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі і вже на першій хвилині міг відкривати рахунок, але, замикаючи простріл, не влучив у ворота. Втім через хвилину Валері обвідним ударом вивів Жирону вперед.

Гості швидко відігрались завдяки голу Морати. На 27-й хвилині Савіо повернув Жироні перевагу. Третє взяття воріт Атлетіко сталось за безпосередньої участі українського форварда. На 39-й хвилині Довбик продовжив передачу у штрафний майданчик і Блінд зробив рахунок 3:1.

Невгамовний Мората ще до перерви скоротив відставання, а на 54-й хвилині зрівняв рахунок. І все ж Жирона змогла вирвати перемогу. На першій компенсованій до другого тайму хвилині Мартін приніс господарям три очки. Артема Довбика на 67-й хвилині замінив Стуані.

• Жирона – Атлетіко 4:3;
    Голи: Валері, 2, Савіо, 27, Блінд, 39, Мартін, 90+1 – Мората, 14, 44, 54.

Жирона: Гассаніга, Коуту, Е.Гарсія, Блінд, Гутьєррес, Торре (Мартінес, 67), Мартін, А.Гарсія, Валері (Соліс, 59), Савіо (Порту, 89), Довбик (Стуані, 67).

Атлетіко: Облак, Льоренте, Хіменес, Вітсель, Ермосо, Рікельме (Корреа, 77), Де Пауль (Депай, 86), Коке, Ліно (Моліна, 46), Грізманн (Ньїгес, 89), Мората (Аспілікуета, 89).

Результативність Жирони

За 19 турів Жирона забила у ворота суперників 46 м’ячів. Це найбільше серед усіх команд Ла Ліги.

Результат Жирони – найкращій за останні 62 роки для команд чемпіонату Іспанії, окрім Барселони, Реала та Атлетіко. В сезоні-1961/62 у Сарагоси після 19 турів було 52 голи.