Дебютний гол Яремчука в Ла Лізі допоміг Валенсії здобути перемогу

Українець відкрив рахунок у матчі

Роман Яремчук
Роман Яремчук посприяв перемозі Валенсії Фото: Gettyimages.com

У вівторок, 2 січня, відбувся поєдинок 19-го туру Ла Ліги Валенсія – Вільярреал. Господарі здобули перемогу з рахунком 3:1. Дебютним голом за Валенсію в чемпіонаті Іспанії відзначився форвард збірної України Роман Яремчук.

Яремчук вийшов у стартовому складі Валенсії і вже на 4-й хвилині відкрив рахунок. Гайя від лицьової лінії віддав передачу назад, а Яремчук ударом в дотик ледь не порвав сітку.

На 27-й хвилині Пепелу з пенальті закріпив перевагу Валенсії, а на 57-й хвилині він же і також ударом з одинадцятиметрової позначки зробив рахунок 3:0. Гол Морено на 73-й хвилині послугував для Вільярреал слабкою втіхою.

Яремчука замінили на 70-й хвилині. Українець отримав одну з найвищих оцінок за матч серед футболістів Валенсії.

Гол став для Яремчука першим в Ла Лізі і другим за Валенсію загалом. У 1/32 фіналу кубка Іспанії Яремчук забив у ворота Ароси, клубу з п'ятого іспанського дивізіону.

• Валенсія – Вільярреал 3:1;
    Голи: Яремчук, 4, Пепелу, 27 (з пенальті), 57 (з пенальті) – Морено, 73.

Валенсія: Мамардашвілі, Фулькьє, Габріел Пауліста, Москера, Гайя (Хесус Васкес, 78), Франсіско Перес (Гасьоровськи, 86), Гільямон, Канос (Дієго Лопес, 69), Пепелу, Яремчук (Герра, 70), Дуро (Марі, 86).

Вільярреал: Йоргенсен, Альтіміра (Феменія, 78), Альбіоль (Баї, 17), Куенка, Альберто Морено (Трігерос, 78), Капу (Бреретон, 65), Парехо, Терратс, Ахомаш, Жерар Морено, Моралес (Коклен, 65).

Валенсія в Ла Лізі

Після 19-ти матчів Валенсія посідає 9-те місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Наступний матч Ла Ліги команда проведе 14 січня. У гостях Валенсія зіграє з Кадісом, у якого триває серія нічиїх.