У фіналі Кубка України Шахтар зіграє проти Ворскли - головне в спорті 4 квітня

Ворскла обіграла Полісся в другому півфіналі Кубка України з рахунком 1:0 і тепер у фіналі зіграє 15 травня з донецьким Шахтарем

Марино Пушич Сергій Долганський
На нас чекає тренерська дуель Пушич vs Долганський

Це був день великого футболу для України. Динамо здолало луганьску Зорю у відкладеному матчі ще 6-го туру (рахунок 3:0 на користь біло-синіх). А у другому півфіналі Полісся на своєму полі приймало полтавську Ворсклу. Інформатор розповідає про найцікавіші спортивні події четверга 4 квітня.

Тривога перервала півфінал

Попри всі прогнози, гра склалася не на користь господарів поля, житомирського Полісся. В першому таймі "вовки" пропустили м'яч вже в роздягальню. На 45 хвилині гол забив Сергій Мякушко. Степанюк грудьми скинув м'яч на півзахисника і Мякушко, вже в межах карного, прошив голкіпера Полісся з семи метрів.

В другому таймі Полісся пішло було вперед, але користі з цього було мало! Ворскла надійно грала в обороні. Гострих моментів майже не було. А на 80-й хвилині гру було перервано через повітряну тривогу.

Після поновлення матчу Полісся в першій же атаці заробило пенальті. Арбітр Максим Козиряцький без вагань вказав на позначку. Бити пенальті вийшов Філіп Будківський, але не зміг переграти воротаря. Голкіпер Ворскли Павло Ісенко впевнено відбив м'яч у  правому кутку.

Полісся продовжувало хаотичні атаки. Але це ні до чого не призвело. Арбітр додав три хвилини і на останніх секундах Полісся виконувало штрафний удар. На навіс прибіг навіть воротар "вовків" Денис Бойко, але марно...  Ворскла втримала перемогу. І тепер на нас чекає фінал 15 травня Шахтар - Ворскла.

Мороз обіцяє важку боротьбу за вихід з групи на Євро-2024

Збірна України U17 теж вийшла на Євро-2024. Наші футболісти зіграють зі збірними Чехії, Сербії та Кіпру. Матчі пройдуть у травні-червні на Кіпрі.

Головний тренер наших юнаків Юрій Мороз поділився враженнями від жеребу. Спеціаліст вважає, що дорікати нема чого. Він пообіцяв також зробити все можливе, щоб вийти з групи до наступного раунду плей-оф.

"Загалом результатами жеребкування ми залишилися задоволені, як мінімум з огляду на те, який склад команд зібрав квартет D (Англія, Франція, Іспанія, Потругалія - ред.). У нас рівна група, тому кожен із учасників має шанс на вихід до чвертьфіналу. З Кіпром буде непросто бодай тому, що вони господарі.

У Сербії та Чехії наразі гарний розвиток юнацького футболу, ці країни часто стають учасниками різних змагань. Важко буде кожному. Проте збірна України робитиме все можливе, щоб вийти у наступний раунд", - розповів Мороз.

В США визначили статус бою Тайсон vs Пол

Світ чекає на дуже цікаве шоу. 20 липня, у США, на 80-тисячній арені AT&T в Арлінгтоні, в ринг вийдуть Майк Тайсон та відомий блогер Джейк Пол. Останній на 30 років молодший за славетного боксера. Так що, видовище буде ще те... Атлетична комісія штату Техас навіть розглядала питання про санкціонування бою як офіційного. Але здравий глузд таки переміг. Бій буде виставковим і його результат не матиме жодних офіційних наслідків.

Калініна впевнено розібралась з експершою ракеткою світу

Наша Ангеліна Калініна успішно стартувала на турнірі серії WTA 500 у Чарльстоні (США). Українська тенісистка пройшла в 1/8 фіналу. Колишня перша ракетка світу Каролін Возняцкі не стала на заваді нашій спортсменці.

Як молодики в балаклавах напали на Хацкевича

В Польщі стався дуже прикрий інцидент. На колишнього тренера Динамо Олександра Хацкевича скоїла напад група фанів польского клубу Заглембє (Сосновець), який зараз і тренує білоруський фахівець. Місцева преса повідомляє, нібито футболісти Заглембє скаржилися на жахливе ставлення до них з боку Хацкевича

УАФ посилить боротьбу з ділками від футболу

УАФ створила Службу внутрішніх розслідувань протиправної поведінки учасників футбольних змагань. Очолив новий департамент Андрій Давиденко. Йому 38 років. Фахівець має досвід роботи у правоохоронних органах і співпраці з УАФ у питаннях боротьби з впливом на результати футбольних матчів.

Став відомий повний андеркард бою Усик - Ф'юрі

Український боксер-напівважковик Даніель Лапін проведе бій в андеркарді поєдинку Усик - Ф'юрі. Суперником українця буде досвідчений португалець Октавіу Пудівітр. Всього в андеркарді відбудеться дев'ять поєдинків. Серед них буде два титульних боя за пояси IBF

МОК не пустив на ОІ-2024 посіпаку Путіна

Міжнародний олімпійський комітет не дозволив російському борцю Абдулрашиду Садулаєву взяти участь у кваліфікаційному турнірі в Баку. На цьому турнірі можна здобути путівки до Парижу-2024. Садулаєв підтримує Путіна та його агресію проти України. Рішення МОК викликало чималу істерію в РФ.

Жерар Піке потрапив під ковпак поліції

Легендарного захисника Барселони Жерара Піке перевірять на причетність до корупційних схем колишнього очільника Федерації футболу Іспанії Луїса Рубіалеса. Всі банківські рахунки ексфутболіста перевірять. Рубіалесу ж загрожує тюремний строк, не лише за корупцію, а і за сексуальне насильство.

Перші дві ластівки нової Ліги чемпіонів

Німецький Баєр та італійський Інтер демонструють чудову гру у національних чемпіонатах. Команди очолюють турнірні таблиці в своїх лігах. Окрім цього, завдяки гарним показникам клуби вже гарантували собі участь в оновленій ЛЧ сезону 2024/2025. Вони вже не вийдуть із зони допуску до ЛЧ ні за яких обставин.

Міля прийшов на стадіон повболівати за Динамо

Динамо Київ перемогло луганську Зорю з рахунком 3:0 у перенесеному поєдинку 6-го туру чемпіонату України. Підопічні Шовковського забили два м'ячі ще в першому таймі. В другій половині крапку в поєдинку поставив Володимир Бражко. А на трибунах за грою спостерігав знаменитий Артем Мілевський.

Золоту бронзу для України виборола Ангеліна Брикіна

Українська спортсменка виборола бронзову нагороду на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу (лижна акробатика). Медаль Брикіної стала першою для України за 11 років на юніорській світовій першості серед жінок у цій дисципліні. Так що ця бронза для нас на вагу золота!

А ось у цьому відео команда Інформатора підбила підсумки минулого спортивного тижня. Футбольні збірні України пакують валізи відразу на два ЧЄ-2024. Сокіл знову став чемпіоном України з хокею. А Сталевий Майк встигає і до нового виходу в ринг готуватися, і не забуває власний бізнес креативно розвивати. Про все це детальніше - у нашому підсумковому огляді.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що на олімпійську збірну України чекає міжнародний турнір у Франції, який відбудеться в червні. У змаганнях візьме участь 10 збірних. Це стане генеральною репетицією перед Олімпіадою.