Трубін допоміг Бенфіці пройти Брагу в Кубку Португалії

Команда українського голкіпера вийшла в чвертьфінал

Анатолій Трубін
Анатолій Трубін та Бенфіка впевнено крокують турнірною сіткою Кубка Португалії Фото: Gettyimages.com

У середу, 10 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Португалії. Бенфіка в напруженому матчі з рахунком 3:2 перемогла Брагу на своєму полі. Ворота Бенфіки захищав український голкіпер Анатолій Трубін.

Поєдинок розпочався для господарів невдало. Після розіграшу кутового з правого флангу на 8-й хвилині Жоау Маріу невдало підставив ногу і зрізав м’яч у сітку власних воріт.

Бенфіка вдало провела кінцівку першого тайму і не тільки відігралась, а і вийшла вперед. Але вже через кілька хвилин після перерви Саласар встановив паритет. Перемогу Бенфіці приніс Еурснес. Він отримав передачу на лінії штрафного майданчика і діагональним ударом вразив лівий кут.

• Бенфіка – Брага 3:2;
    Голи:Рафа Сілва, 42, Кабрал, 45, Еурснес, 70 – Жоау Маріу, 8 (автогол), Саласар, 49.

Огляд матчу Бенфіка - Брага

Анатолій Трубін за матч зробив 5 сейвів, один раз перехопив пас і віддав 16 точних передач з 23 (70%). Статистичний портал SofaScore оцінив дії українського голкіпера у 7,1 бала.

Шлях Бенфіки у Кубку Португалії

Бенфіка розпочала турнір зі стадії 1/32 фіналу. Команда на виїзді з рахунком 4:1 обіграла Лузітанію. В 1/16 фіналу Бенфіка приймала Фамалікан і перемогла 2:0.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут