Стало відомо ім'я найкращої атлетки року в Україні

В номінації перемогла легкоатлетка Ярослава Магучіх

Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх з золотою медаллю Фото: Gettyimages.com

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) підбила підсумки 2023 року. Топ-10 очолила чемпіонка світу у стрибках в висоту Ярослава Магучіх. Боксер Олександр Усик став четвертим.

Перемога Магучіх у рейтингу АСЖУ цілком заслужена. Легкоатлетка провела потужний сезон. Ярослава Магучіх виграла Діамантову лігу, а на чемпіонаті світу здобула золоту медаль. До цього у Ярослави були дві срібні медалі світової першості та бронзова медаль Олімпіади в Токіо.

На переможному чемпіонаті світу Магучіх показала результат 2,01 метра. Українка у напруженій та нервовій боротьбі випередила двох представниць Австралії - Елеанор Паттерсон та Ніколу Оліслагерс.

У фіналі Діамантової ліги, який проходив в американському Юджині, Ярослава Магучіх перемогла із рекордом сезону. Спортсменці підкорилась планка на висоті 2,03 метра. В активі легкоатлетки також перемога на ЧЄ-2023 у приміщенні.