Штутгарт сенсаційно здолав Баварію та повернувся в гонку за срібло: огляд 32-го туру Бундесліги

В Бундеслізі промайнули поєдинки 32-го туру, які проходили протягом 3 - 5 травня, Штутгарт здолав Баварію - 3:1, чемпіонський Баєр знову переміг, цього разу Айнтрахт - 5:1

Штутгарт, Кейн, Баварія
Штутгарт виявився сильнішим за Баварію Кейна. Фото: Gettyimages.соm

Німецька Бундесліга виходить на фінішну пряму. Команди провели матчі 32-го туру, які проходили з 3 по 5 травня. Штутгарт неочікувано здолав Баварію - 3:1 та повернувся в гонку за срібло за 2 тури до кінця чемпіонату. Водночас чемпіонський Баєр продовжив безпрограшну серію, вигравши у Айнтрахта - 5:1. Про ці та інші події - детальніше в огляді Інформатора.

Гоффенгайм - РБ Лейпциг 1:1

Розпочався тур з цікавої нічиї. Лейпциг забив першим, на 38-й хвилині відзначився Шешко. Попри це, інтрига в матчі зберігалася до останніх хвилин. Вирішальною подією стала червона картка для гравця "биків" на 72-й хвилині. Господарі вміло скористалися перевагою та на 90-й хвилині зрівняли рахунок.

• Гоффенгайм - РБ Лейпциг 1:1

Голи: Шешко (38), Крамарич (90).

Вилучення: Сімонс (72).

Боруссія Дортмунд - Аугсбург 5:1

А ось тут Боруссія просто розібрала Аугсбург. "Джмелі" оформили пента-трик у ворота суперників. Зокрема, відзначився і легендарний Марко Ройс.

• Боруссія Дортмунд - Аугсбург 5:1

Голи: Мукоко (4, 29), Мален (20), Варгас (32), Ройс (34), Нмеча (64).

Вердер - Боруссія М. 2:2

І знову бойова нічия. Гості забили першими, на 8-й хвилині відзначився Хак. Однак протягом матчу Вердер вийшов вперед. Перевага господарів трималася до останніх хвилин, коли на 90+1-й з пенальті відзначився Нойгаус.

• Вердер - Боруссія М. 2:2

Голи: Хак (8), Волтемаде (45, 65), Нойгаус (90+1 пен.).

Вольфсбург - Дармштадт 3:0

Легка перемога для "вовків". Вольфсбург вже до 10-й хвилини оформив два м'ячі. Однак також варто зазначити, що мотивації у Дармштадта немає, вони вже все одно покинуть еліту.

• Вольфсбург - Дармштадт - 3:0

Голи: Віммер (8), Вінд (10), Черні (90+3).

Штутгарт - Баварія 3:1

А тут у нас головна сенсація туру. "Шваби" забили першими, згодом Кейн зрівняв. Нічийний рахунок протримався до 83-й хвилини, коли Йон вивів господарів вперед. А згодом на 90+3-й Сілас поставив остаточну крапку в матчі.

• Штутгарт - Баварія  3:1

Голи: Стергіу (29), Кейн (37, пен.) Йон (83), Сілас (90+3).

Кельн - Фрайбург 0:0

Суха нічия, попри те, що Кельн виглядав дуже непогано. "Козли" все ще зберігають шанси на те, щоб грати у перехідних матчах. Все вирішуватиметься у фінальних турах.

• Кельн - Фрайбург 0:0

Уніон - Бохум 3:4

Яскрава перестрілка від команд, які перебувають внизу таблиці. Цікаво, що гості до 37-й хвилини оформили три м'ячі та йшли на перерву з відчутною перевагою. Однак згодом Уніон увімкнувся та нав'язав боротьбу, але все ж Бохум втримав переможний рахунок.

• Уніон - Бохум 3:4

Голи: Віттек (16, 31), Шлоттербек (37), Вертессен (59), Бедіа (62), Гофманн (70), Голлербах (74).

Айнтрахт - Баєр 1:5

І знову чудова гра від Баєра. "Фармацевти" спокійнесенько здобули перемогу. Неймовірний сезон триває, підопічним Алонсо потрібно не програти в наступних двох турах і вони офіційно стануть непереможними в цьому сезоні Бундесліги.

"Ми досягли гарного результату і зіграли дуже професійно. Ми добре розпочали гру, але після того, як Франкфурт зрівняв рахунок, ми провели 10 хвилин не найкращим чином. Однак зрештою, все чудово", - сказав після гри тренер Баєра Алонсо.

Голи: Джака (12), Екітіке (32), Шик (44), Паласіос (58), Фрімпонг (77), Боніфасе (89 пен.).

Гайденгайм - Майнц 1:1

Майнц повів в рахунку у першому таймі та доволі довго утримував перевагу на табло. Однак міцний Гайденгайм відігрався на 65-й хвилині. Ба більше, господарі могли і вигравати, однак у підсумку нічия.

• Гайденгайм - Майнц 1:1

Голи: Буркардт (37), Кляйндінст (65).

Які зміни відбулися в турнірній таблиці

Баєр вже ніхто не здвине з першого місця, а от за другу сходинку боротьба ще триває. Штутгарт має намір відібрати срібло у Баварії. А ще, до речі, Дармштадт вже точно вилетить з еліти.

Штутгарт сенсаційно здолав Баварію та повернувся в гонку за срібло: огляд 32-го туру Бундесілги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 7 травня.

Інформатор створив склад з найкращих бразильців в УПЛ

За 33 роки існування чемпіонату України з футболу в нашій країні зіграли 210 футболістів з Бразилії. Наш журналіст проаналізував їхні виступи та склав символічну збірну з 11 прізвищ. Вибір був непростим, тому ми запрошуємо вас приєднатися до дискусії. Хто з цих гравців вам найбільше подобався? Поділіться з нами своєю думкою у коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що Леоненко образив Мілевського Деу Ланосом та працівником метро. Також ми повідомляли, що Кристал Пелас розбив Манчестер Юнайтед. Водночас Арсенал зберігає лідерство в АПЛ.