В чемпіонаті Німеччини з футболу завершився 31-й тур, який проходив з 26 по 28 квітня, чемпіонський Баєр знову не програв та зіграв внічию зі Штутгартом - 2:2

Баєр
Гравці Баєра продовжують дарувати шалені емоції своїм фанатам. Фото: Gettyimages.соm

Попри те, що Баєр достроково виграв Бундеслігу емоції на полях Німеччини анітрішечки не вщухли. У 31-му турі підопічні Алонсо знову всіх вразили. Вони вирвали нічию у матчі зі Штутгартом (2:2) на останніх секундах, збільшивши свою безпрограшну серію вже до 46 матчів. А в іншому цікавому поєдинку РБ Лейпциг розгромив Боруссію Д. - 4:1.

Бохум - Гоффенгайм 3:2

Почався тур доволі результативно. Бохум на своєму полі до 64-й хвилини вигравав у Гоффенгайма з різницею у три голи. Але згодом Крамарич оформив дубль, зменшив відставання, однак зрівняти гості все ж не змогли. Перша перемога для Бохума за довгий час.

• Бохум - Гоффенгайм 3:2

Голи: Штегер (34, 64), Пасслак (45+2), Крамарич (73, 84).

Аугсбург - Вердер 0:3

А ось тут у нас доволі неочікуваний результат. Вердер розгромив Аугсбург на виїзді. Всі голи були забиті у другій половині. До речі, друга поспіль поразка для Аугсбурга.

• Аугсбург - Вердер 0:3

Голи: Шмід (52), Дукш (61), Деман (90).

Баварія - Айнтрахт 2:1

Схоже, що Баварія вже точно гарантувала собі друге місце в таблиці. У грі за Баварію дублем відзначився Кейн. За Айнтрахт забив Екітіке.

• Баварія - Айнтрахт 2:1

Голи: Кейн (9, 61 пен.) Екітіке (23).

РБ Лейпциг - Боруссія Дортмунд 4:1

"Бики" анітрішечки не пожаліли "джмелів". Цікаво, що Боруссія забила в грі першою. Однак згодом отримала повну сітку м'ячів

"Ми маємо грати та вигравати так кожен матч. Це футбол, будь-який поєдинок для нас важливий. Ми хочемо грати в ЛЧ", - сказав після перемоги гравець РБ Опенда.

• РБ Лейпциг - Боруссія Д. 4:1

Голи: Санчо (20), Опенда (23), Шешко (45+2), Сімакан (46), Баумгартнер (80).

Фрайбург - Вольфсбург 1:2

Поєдинок, у якому все вирішило вилучення. До речі, Фрайбург у цій грі взагалі не забивав, першим відзначився гравець "вовків" Борно, який оформив автогол на 41-й хвилині. Згодом у другому таймі футболіст господарів Сільділлія отримав червону. Вольфсбург вміло скористався перевагою і оформив камбек - 1:2.

• Фрайбург - Вольфсбург 1:2

Голи: Борно (41, гвв.), Арнольд (82), Лакруа (90).

Вилучення: Сільділлія (64).

Баєр - Штутгарт 2:2

Баєр продовжує дивувати футбольний світ. До 90+6-й хвилини Баєр програвав - 2:1. І здавалося, що це вже кінець безпрограшної серії. Але не цього разу. Андріх зрівнює рахунок на останніх секундах. Підопічні Алонсо не програють вже 46 матчів.

• Баєр - Штутгарт 2:2

Голи: Фюріх (47), Ундав (56), Адлі (61), Андріх (90+6).

Боруссія М. - Уніон 0:0

Рівна гра навіть за статистичними показниками. Боруссія М. краще володіла м'ячем. Водночас Уніон більше бив по воротах. Однак у підсумку "суха" нічия - 0:0.

• Боруссія М. - Уніон 0:0

Майнц - Кельн 1:1

Непотрібна нічия для обох команд. Майнц мав перевагу до 90+5-й хвилини гри, коли Кельн з пенальті зрівняв рахунок. Обидві команди у зоні вильоту, а Кельн схоже, що навіть не буде грати у стикових матчах.

• Майнц - Кельн 1:1

Голи: Баррейру (29), Кайнц (90+5, пен.)

Вилучення: Мвене (90+9).

Дармштадт - Гайденгайм 0:1

Зустріч двох новачків Бундесліги, у яких зовсім різні ситуації в турнірній таблиці. Гості відзначилися єдиним голом у грі на 90-й хвилині. Дармштадт знаходиться на останньому місці, водночас Гайденгайм впевнено почувається в середині таблиці.

• Дармштадт - Гайденгайм 0:1

Гол: Доведан (90).

Які зміни відбулися у турнірній таблиці

Баварія впевнено закріпила за собою друге місце. РБ Лейпциг збільшив гандикап над Боруссією Дортмунд. Водночас на дні таблиці Дармштадт вже остаточно готується розпрощатися з елітою.

Непереможний Баєр знову врятувався на останніх хвилинах: огляд 31-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 29 квітня.

Інформатор розповів про знакові 10-ки Шахтаря

А ось у цьому огляді колектив Інформатора згадав про найкращі 10-ки в історії Шахтаря. Ми розкажемо як і про легендарних так, і про одіозних гравців. Під десятим номером зараз грає талановитий Судаков, а раніше під ним виступав найдорожчий гравець в історії України Михайло Мудрик. Приєднуйтесь до перегляду та діліться своїми враженнями у коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що Ліверпуль та МЮ знову не виграли в АПЛ. Також ми повідомляли, що Довбик продовжує гольову серію в Ла Лізі.