Шахтар став першим фіналістом Кубка України

Шахтар у матчі 1/2 фіналу Кубка України у середу, 3 квітня з рахунком 4:1 переміг одеський Чорноморець: дубль у складі переможців оформив Георгій Судаков

Шахтар, Чорноморець
Шахтар на шляху до фіналу Кубка України впевнено переміг Чорноморець

Донецький Шахтар у півфіналі Кубка України сезону-2023/24 з рахунком 4:1 переміг одеський Чорноморець. Поєдинок відбувся у Львові на стадіоні "Арена Львів" у середу, 3 квітня. Шахтар вважали беззаперечним фаворитом і команда свій статус виправдала.

Шахтар активно розпочав зустріч і з перших хвилин почав створювати моменти. Нагоди відзначитись втратили Егіналду, Сікан та Бондаренко. І це лише за стартові вісім хвилин.

Втім надовго воротар Чорноморця сухим не залишився. На 12-й хвилині Шахтар відкрив рахунок. Судаков прострілив з правого флангу, а Сікан одним дотиком переправив м’яч у сітку.

Чорноморець відігрався достатньо швидко. Атака команди гостей на 18-й хвилині принесла успіх. Штогрін підібрав м’яч після відскоку і невідпорно пробив.

На 43-й хвилині Шахтар заробив одинадцятиметровий. Захисник Чорноморця Салюк у своєму штрафному збив Егіналду. Пенальті ударом у правий кут реалізував Бондаренко. Голкіпер Чорноморця Варакута вгадав напрямок удару, але до м’яча не дотягнувся.

На початку другого тайму Шахтар збільшив перевагу. Судаков отримав м’яч у центрі поля, дійшов до штрафного майданчика і пробив низом у лівий кут. Два гравці Чорноморця лише супроводжували рейд Георгія.

На 79-й хвилині Судаков оформив дубль. І знову півзахисник Шахтаря продемонстрував свої видатні індивідуальні якості. Судаков технічно обіграв одного суперника та пробив з-під другого.

• Шахтар – Чорноморець 4:1;
    Голи: Сікан (12), Бондаренко (44, пенальті), Судаков (52, 79) - Штогрін (18).

Шахтар: Різник, Бондар, Егіналду (Степаненко, 68), Криськів, Судаков (Марлон, 81), Сікан (Траоре, 68), Азаров (Педріньйо, 46), Бондаренко, Матвієнко, Конопля, Кевін (Зубков, 68).

Запасні: Рудько, Гочолеішвілі, Міроші, Назарина.

Чорноморець: Варакута, Салюк, Гучек (Шаповал, 85), Путря, Васильєв, Єрмаков, Авагімян, Брагару (Огіря, 85), Бадібанга (Альваренга, 85), Бойчук (Ієде, 85), Штогрін.

Запасні: Білик, Вічний, Ситников, Присяжнюк, Зе Гомес.

В розіграші Кубка України Шахтар та Чорноморець зустрілись 9-й раз. Шахтар перемагав вісім разів, і лише раз сильнішим був Чорноморець. Різниця м’ячів тепер складає 19-4 на користь Шахтаря.

З ким Шахтар зіграє у фіналі

Другий фіналіст кубка України сезону-2023/24 визначиться у поєдинку Полісся – Ворскла. Матч відбудеться у четвер, 4 квітня. Початок зустрічі о 18:00.

Раніше Інформатор повідомляв, що олімпійська збірна України перед ОІ-2024 зіграє на міжнародному турнірі. Українці виступатимуть у групі зі збірними Єгипту, Італії, Панами та Японії.

Також ми розповідали, що Ла Ліга дискваліфікувала стадіон Хетафе. Це сталось через расистські вигуки вболівальників на матчі проти Севільї.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як молодіжних, так і національної. Підопічні Сергія Реброва вийшли на Євро-2024, як і збірна України U19. Став відомий чемпіон України з хокею сезону-2023/24. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.