Шахтар обіграв Ворсклу за дзеркальним сценарієм Динамо

У Полтаві завершився матч 24-го туру УПЛ, який пройшов у неділю, 14 квітня, Шахтар переміг Ворсклу - 1:0, єдиний м'яч у грі забив Данило Сікан

Сікан, Шахтар
Сікан забив єдиний м'яч. Фото: ФК Шахтар

В грі 24-го туру чемпіонату України з футболу полтавська Ворскла приймала донецький Шахтар. Гра закінчилася перемогою "гірників" з рахунком - 1:0. Гравець Шахтаря Олександр Зубков отримав червону картку.

Шахтар та Ворскла провели репетицію фіналу Кубку України

Шахтар з перших хвилин гри помчав атакувати ворсклян. Тому вже на 22-й хвилині "гірники" повели в рахунку, Кевін ввімкнув чудову швидкість та прострілив у карний, м'яч після удару Зубкова та сейву Ісенка потрапив до ніг Сікана, який спокійно закотив круглого у ворота господарів.

Гол Сікана.

Забитий м'яч трішки заспокоїв поєдинок. Ворскляни навіть оформили декілька небезпечних моментів. Однак перший тайм закінчився - 0:1 на користь "гірників".

В другій половині на 53-й хвилині гри гравець Шахтаря Олександр Зубков отримав пряму червону. Олександр "влетів" в кіпера полтавців Ісенка, намагаючись зіграти на добиванні. Проте вилучення не допомогло господарям відігратися. Шахтар втримав нічию у меншості та закріпив своє лідерство в чемпіонаті.

• Ворскла - Шахтар - 0:1

Гол: Сікан (22)

Вилучення: Зубков (53).

Склад Ворскли: Ісенко, Якубу (Ковталюк, 68), Хрипчук, Пердута, Крупський, Сіссоко, Павлюк, Мякушко (Нестеренко, 53), Челядін (Амількар, 82), Кане, Степанюк.

Запасні: Домолега, Галас, Вокррі, Толі, Сантана, Рамірес, Ізотов, Островський, Прус.

Склад Шахтаря: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля, Криськів, Кевін (Марлон, 62), Судаков (Степаненко, 88), Бондаренко (Назарина, 74), Зубков, Сікан (Траоре, 73).

Запасні: Рудько, Лемкін, Швед, Гочолеішвілі, Келсі, Педріньйо, Міроші, Невертон.

Пушич прокоментував перемогу "гірників"

Після гри головний коуч Шатаря Маріно Пушич поділився враженнями. За його словами, "гірники" провели фантастичний матч. Пушич також відзначив менталітет переможців у своїх підопічних.

"Це не була важка гра для нас. Наша команда провела фантастичну гру. Так отримання червоної було неочікуваним моментом для нас. Попри це, ми грали дуже організовано. Ми продемонстрували наш менталітет переможців", - розповів Пушич в етері УПЛ ТБ.

Нагадаємо, що принципові суперники "гірників" зі столиці здобули схожу перемогу над Олександрією - 0:1. Кияни забили один м'яч та весь другий тайм грали в меншості. Додамо, що наразі Шахтар очолює турнірну таблицю УПЛ - 52 пункти, 22 гри. Водночас Динамо Київ посідає другу сходинку - 48 балів, 22 гри.

А ось тут ми зазирнули у футбольну історію нашої країни. Команда Інформатора згадала виступи збірної України у вирішальних поєдинках кваліфікації на Євро та ЧС. Тут все про дуже болючі поразки, неймовірні перемоги та навіть прокляття, яке досі переслідує нас. Приєднуйтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що стара зв'язка Барселони Мессі та Суарес перервала чорну смугу Інтер Маямі. Лео Мессі забив космічний м'яч.

Також ми повідомляли, що колишня дружина володаря Золотого мʼяча розповіла про розлучення. Бразилець Кака був занадто ідеальним для своєї жінки.