Реал переміг Жирону та став одноосібним лідером: огляд 24-го туру Ла Ліги

Артем Довбик та Віктор Циганков програли Андрію Луніну у центральному матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Реал Жирона Ла Ліга
Сенсаційна Жирона без шансів програла Реалу

У чемпіонаті Іспанії з футболу зіграли матчі 24-го туру. Центральною стала зустріч Реала та Жирони, двох лідерів турніру. Щоправда, вболівальники каталонської команди залишилися дещо розчарованими: їхні хлопці розгромно програли. Натомість, для українців є хороші новини: у цій грі зіграли Андрій Лунін (за Реал), а також Віктор Циганков та Артем Довбик.

Серед інших результатів варто виокремити сенсацію: Севілья перемогла мадридський Атлетіко. Валенсія Романа Яремчука несподіванно програла. А Барселона знову втратила очки, влаштувавши справжній триллер у матчі із Гранадою. Інформатор детально розповідає про усі матчі 24-го туру Ла Ліги.

Кадіс 0:2 Бетіс

Розпочався тур матчем у п'ятницю: в гості до Кадіса завітав Бетіс. Сенсації не сталося, біло-зелені забили швидкий гол та мали ще кілька шансів ще до перерви зняти питання щодо переможця матчу. Але це вдалося зробити на початку другого тайму, коли відзначився Форнальс. Бетіс не програє вже три матчі та цілком комфортно почувається на шостій сходинці у таблиці.

Кадіс - Бетіс - 0:2
Голи: 0:1, Вілліан Жозе, 6; 0:2, Форнальс ,46.

Алавес 1:1 Вільярреал

У недалекому минулому вивіска матчу Алавес - Вільярреал наштовхнула би на думку про легку перемогу гостей. Але цього сезону Вільярреал штормить, тому і в таких матчах одне очко за радість. Обидва голи були забиті у першому таймі, причому, гостям довелося відіграватися. Але є й позитив: Вільярреал не програє вже чотири матчі поспіль.

Алавес - Вільярреал - 1:1 (1:1; 0:0)
Голи: 1:0, Омородіон, 25; 1:1, Куенка, 42.

Реал Сосьєдад 0:1 Осасуна

А ось хто впав у кризу, то це Реал Сосьєдад. В останніх восьми матчах чемпіонату ця команда виграла лише один раз. А тепер ще й домашня поразка від Осасуни. Для перемоги гостям з Памплони вистачило лише одного гола. Його на початку другого тайму забив найкращий бомбардир команди Анте Будімір. Осасуна перервала безвиграшну серію з трьох матчів поспіль.

Реал Сосьєдад - Осасуна - 0:1 (0:0; 0:1)
Гол: Анте Будімір, 49.

Реал 4:0 Жирона

Гра, якої чекали останні пару місяців. У розумінні вболівальників, це мала бути заруба лідерів чемпіонату, із пристрастями та картками... Але по факту вийшло побиття. Реал ще до перерви оформив комфортну перевагу у два м'ячі. Відзначилися Вінісіус та Джуд Беллінгем. Англієць продовжив розпочате по перерві, оформивши дубль. А довершив погром Жирони Родріго. Артем Довбик та Віктор Циганков провели на полі по 70 хвилин та були замінені за рахунку 0:4. Андрій Лунін у складі Реалу відіграв сухий матч. Таким чином, Жирона зазнала другої поразки у чемпіонаті. Перша була також в

• Реал - Жирона - 4:0 (2:0; 2:0)
    Голи: 1:0, Вінісіус, 6; 2:0, Беллінгем, 35; 3:0, Беллінгем, 54; 4:0, Родріго, 61.

Лас-Пальмас 2:0 Валенсія

Тримає марку Лас-Пальмас. Ця команда обігрувала Атлетіко та Вільярреал у поточному сезоні, а тепер дісталося і Валенсії. Цей матч цілком міг завершитися внічию і гравці Валенсії, вочевидь, занадто розслабилися. І пропустили два м'ячі за дві останні хвилини. Це вже друга поразка в останніх трьох матчах. Роман Яремчук весь матч просидів на лавці запасних.

Лас-Пальмас - Валенсія - 2:0 (0:0; 2:0)
Голи: Алекс Суарес, 89; М.Кардона, 90.

Хетафе 3:2 Сельта

Несподівано результативним виявився матч Хетафе та Сельти. На двох суперники забили п'ять м'ячів, а чисельна перевага у цьому компоненті була за Хетафе. Дубль на свій рахунок записав Хайме Мата, а Борха Майораль покращив свій показник у бомбардирських перегонах.

Хетафе - Сельта - 3:2 (2:0; 1:2)
Голи: 1:0, Борха Майораль, 41; 2:0, Хайме Мата, 45; 2:1, Й-н Ларсен, 71; 2:2, Альєнде, 85; 3:2, Хайме Мата, 89.

Мальорка 2:1 Райо Вальєкано

Стратегічну перемогу одержала і Мальорка, яка б'ється за виживання. Команда обіграла вдома Райо Вальєкано, якому не вдається перемогти вже п'ять матчів поспіль. Господарі відкрили рахунок на початку другого тайму, але Алеїш Гарсія відновив паритет у середині другої половини гри. Все йшло до нічиєї, але Мурікі вже у компенсований час забив переможний гол Мальорки. Це перша перемога команди у 2024 році. А ще - позаду безвиграшна серія з п'яти матчів.

Мальорка - Райо Вальєкано - 2:1 (0:0; 2:1)
Голи: 1:0, Санчес, 48; 1:1, Алейш Відаль, 76; 2:1, Мурікі, 90.

Севілья 1:0 Атлетіко

Севілья поступово одужує. Кіке Санчес Флорес знайшов рецепт, як повернути команду до перемог. Минулого туру андалусійці подужали Райо Вальєкано (2:1), а тепер перемогли сам мадридський Атлетіко. Вже на 15-й хвилині Ісаак Ромеро уразив ворота мадридців. Ніхто не здогадався б, що це стане єдиним голом у матчі. Але факт на табло. Севілья поступово виходить з зони вильоту та піднімається до середини таблиці.

Севілья - Атлетіко - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Ісаак Ромеро, 15

Барселона 3:3 Гранада

Барселона знову здивувала зі знаком мінус. Цього разу Хаві та компанія не змогли перемогти передостанню команду в таблиці - Гранаду. на перерву команди пішли, обмінявшись голами. А у другій 45-хвилинці за шість хвилин суперники видали три голи. Щоправда, два з них - в активі Гранади. Але Барса врятувалася: Ямін Ламаль оформив дубль та приніс очко своїй команді.

Барселона - Гранада - 3:3 (1:1; 2:2)
Голи: 1:0, Ямаль, 14; 1:1, Р.Санчес, 43; 1:2, Пельєстрі, 60; 2:2, Роберт Левандовський, 63; 2:3, Мікел, 66; 3:3, Ямаль, 80.

Альмерія 0:0 Атлетік

Ще одна претензія на сенсацію: Атлетік не зміг перемогти аутсайдера Альмерію. Але для басків нічого критичного не сталося: вони так само посідають п'яте місце та мають 8 очок відриву від Бетіса. Альмерія набрала сьоме очко у сезоні.