Плавець Бухов розповів, що хоче побачити на Олімпіаді у Парижі

Владислав Бухов виграв чемпіонат світу з плавання та мріє про успіх на Олімпіаді в Парижі

Владислав Бухов
Владислав Бухов - одна з головних надій України на Олімпіаду у Парижі. Фото: Gettyimages.com

Український плавець Владислав Бухов розповів про перемогу на чемпіонаті світу з плавання та особливості своєї підготовки до великих турнірів. Журналіст Інформатора поспілкувався зі спортсменом в ході церемонії вручення нагород найкращим спортсменам лютого у Національному Олімпійському комітеті. У лютому Бухов виграв чемпіонат світу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Попри успішний виступ у Катарі хлопець визнає, що є компоненти, які він хотів би покращити. У переможному виступі Владислав показав час 21.44 секунди.

"Завжди стараємося покращити свій старт. Це дуже важливий компонент у змаганнях на короткій дистанції", - поділився з Інформатором Бухов.

Плавець також розповів про компоненти, які мають вплив на його виступ. За словами Бухова, за успіхом у басейні стоять кілька компонентів, які працюють лише у комплексі.

"Тренер завжди вибудовує тренувальний процес так, щоб ти не вигорав. Має значення хороший сон, їжа, моральний стан. Це все в комплексі дає змогу почуватися добре", - сказав плавець.

Якого раціону дотримується Владислав Бухов

Чемпіон світу з плавання не має особливих обмежень у харчуванні під час змагального періоду. Головне - стабільний прийом їжі.

"Під час змагань я їм рис, макарони, м'ясо, рибу, овочі. Іноді можна щось солоденьке, це не виключається", - розповів Бухов.

Яку задачу перед собою ставить Бухов на ОІ-2024

Після успіху на чемпіонаті світу у Катарі Владислав Бухов став однією із головних надій України на медалі на Олімпійських Іграх. Однак сам спортсмен зконцентрований не скільки на нагороді, скільки на іншому, важливому для себе досягненні.

"Щоб я хотів побачити у Парижі на Олімпіаді? Особистий рекорд. В моїй дисципліні, 50 метрів вільним стилем, завжди була щільна і максимально жорстока конкуренція. І вона не пробачала навіть мінімальних помилок. Якщо ти помилився, ти не потрапляєш до півфіналу або фіналу. Або не займаєш призові місця", - заявив Владислав Бухов.

Чим відомий Владислав Бухов

21-річний спортсмен родом з Донецька. Проривним для нього став 2019 рік, коли він виграв дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи серед юніорів (на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем). Того ж року Бухов став чемпіоном серед юніорів, показав найкращий результат на дистанції 50 метрів вільним стилем. Золото на чемпіонаті світу у Катарі у лютому 2024 року стало першою нагородою Бухова на дорослому рівні.

Як раніше повідомляв Інформатор, на Олімпіаді-2024 не буде жодного росіянина. Органзація European Gymnastics заблокувала повернення російських спортсменів у міжнародні змагання. А ще, Інформатор поспілкувався із Олексієм Середою, який виграв дві бронзові нагороди на чемпіонаті світу з водних видів у Катарі.