Коментатор матчу Євро-2024 Словенія – Сербія назвав балканську різанину веселими моментами

Євро-2024
У матчі Словенія – Сербія йшла жорстка боротьба Фото: Gettyimages.com

Під час матчу Словенія – Сербія на Євро-2024 коментатор сервісу Megogo зробив недоречне порівняння та згадав трагічні події у неналежному контексті. Це викликало обурення у соцмережах. Матч відбувся у четвер, 20 червня і закінчився унічию 1:1.

Гра була дуже напруженою

Поєдинок між збірними Словенії та Сербії проходив у Мюнхені. Словенці вийшли вперед на 69-й хвилині. Серби намагались відігратись і з кожною хвилиною грали все брудніше і брудніше. Напруга на полі призводила до сутичок. У компенсований час арбітр показав три жовті картки. Врешті збірна Сербії змогла зрівняти рахунок, забивши на 90+6-й хвилині.

Для українських глядачів матч коментували Віталій Волочай та Віталій Похвала. В одному з епізодів один з коментаторів назвав події на полі балканською різнею. Навів він це порівняння у недоречному контексті. Цим обурився український автогонщик, телеведучій та один з засновників волонтерської групи "Добровоз" Олексій Мочанов.

"Дивлюсь і слухаю Словенія-Сербія. Коментатор видає:- почалася балканська різня, оці всі веселі моменти.

Хлопці, ви єб@#@лись чи що? Балканська різанина. Епізод Війни в Хорватії та Боснійській війні, одна з найвідоміших і найкривавіших подій розпаду Югославії. Найбільше масове вбивство у Європі після закінчення Другої світової війни. Акт геноциду, визнаний Міжнародним трибуналом з колишньої Югославії та Міжнародним судом ООН. Доведеться вибачатися. Довб#@би з воюючої 11-й рік країни", - написав Олексій Мочанов у Facebook.

Під час матчу Словенія - Сербія коментатор назвав балканську різанину веселими моментами 1

Глядачі не побачили частину матчу збірної України

Сервіс Megogo є ексклюзивним транслятором матчів Євро-2024 в Україні. Частина поєдинків транслюється також на регіональних каналах Суспільного. Під час трансляції першого матчу збірної України на Євро-2024 стався технічний збій. Трансляція на Megogo перестала працювати на 59-й хвилині матчу.

"Друзі, щиро перепрошуємо за технічні незручності! На жаль, виникли перебої з трансляцією. Ми працюємо над усуненням проблеми та поверненням трансляції. Попередньо через погодні умови стався технічний збій у мережі доставки контенту", написала пресслужба Megogo.

Пізніше компанія надала більш детальні роз’яснення:

"Сильна гроза і злива, а також шторм, викликаний поривами вітру, унеможливили приймання сигналу на основному і резервному супутниках. Перемикання на третій тривало 40 секунд, однак через значне перевищення спроб перепідключитися до трансляції, підсистема доставки контенту медіасервісу відмовила".

Трансляція відновилась на 89-й хвилині поєдинку. Матч збірна України програла з рахунком 0:3. На щастя, гравці та тренери зробили належні висновки і у наступній грі збірна України перемогла Словаччину 2:1.

Раніше Інформатор повідомляв, що сербські фанати відзначились ганебною поведінкою на Євро-2024. Вони побилися з темношкірим чоловіком та виштовхали його з потягу. Сербія на чемпіонаті Європи грає в одній групі зі збірними Англії. Словенії та Данії .

Також ми розповідали, що СК Дніпро-1 може найближчим часом припинити своє існування. За інформацією спортивного журналіста Ігоря Бурбаса, СК Дніпро-1 великі фінансові та кадрові проблеми. Україна може втратити свого представника у Лізі конференцій ще до початку турніру.

Журналіст Інформатора у цьому спортивному випуску розібрав найцікавіші факти з перших матчів Євро-2024. Дізнайтеся, хто став найстаршим гравцем в історії чемпіонатів Європи. Дивіться відео і діліться в коментарях, який із фактів вас вразив найбільше. Гарного перегляду та чекаємо на наступну гру України на Євро-2024.