Євро-2024, день 7: Іспанія познущалась над чинними чемпіонами континенту

На чемпіонаті Європи пройшли чергові матчі другого туру, у центральному поєдинку Іспанія обіграла команду Італії з рахунком 1:0

Збірна Іспанії збірна Італії
Головний тренер Італії засмучений, а іспанці радіють. Фото: Gettyimages.com

В Німеччині пройшли матчі другого туру Євро-2024. У четвер, 20 червня, грали такі пари Словенія - Сербія, Данія - Англія та Іспанія - Італія. Інформатор підбиває підсумки футбольного дня.

Словенія не втримала перемогу над сербами

Футольна збірна Сербії оголосила справжній ультиматум UEFA, погрожуючи знятись зі змагань. Але на гру проти Словенії таки вийшла. Перший тайм пройшов у жорсткій боротьбі. Невелика перевага буда на боці словенців. Очікування на голи (показник xG, expected goals, очікування на гол - ред.) 0,76 на 0, 64 на користь Словенії. За кількістю ударів по воротам також мінімальна перевага 7 - 6 була на боці Словенії.

Стартові склади команд

Євро-2024, день 7: Іспанія познущалась над чинними чемпіонами континенту 1

В другому таймі гра шла на зустрічних курсах. Вдача посміхнулася Словенії на 69 хвилині. Правий захисник Жан Карничник перехопив м'яч на своїй половині поля, віддав його на протилежний фланг, а сам швидко добіг до карного майданчика сербів і замкнув діагональну  передачу Елшніка у відповідь.

Але Словенія перемогу не втримала. Арбітр додав до матчу 5 хвилин. І на останніх секундах Лука Йовіч переграв у повітрі Карничника і головою послав м'яч у ворота. Словенцям не вистачило буквально кількох секунд для своєї першої в історії перемоги на Євро.

Євро-2024. Груповий етап. 2-й тур. Група С.

Стадіон: Allianz Arena, Мюнхен

Арбітр: Иштван Ковач (Румунія)

Словенія - Сербія - 1:1 (0:0; 1:1)

Голи: Карничник (1:0, 69 хв.), Йовіч (90+5, 1:1).

Данія дала справжній бій Трьом левам

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт не став шукати новацій. На гру проти данців він виставив той самий склад, що отримав перемогу в першому турі над сербами. До речі містер Саутгейт визнав, що його команда грає не в сексуальний футбол

Євро-2024, день 7: Іспанія познущалась над чинними чемпіонами континенту 2

Англійці з перших хвилин взяли гру під свій контроль. Рахунок у зустрічі відкрила їх головна збірка. Гаррі Кейн буквально з 5 метрів розстріляв ворота, відгукнувшись на простріл Уокера. Сталося це на 18 хвилині.

Але як на диво, цей гол добре відобразився саме на данцях. Вони почали грате розкутіше та створювати небезпечні моменти. На 34-й хвилині опорний хавбек Данії Мортен Юльманн завдав потужного удару метрів з 30. М'яч від штанги залетів у сітку. Більше голів в матчі не було. І всі чотири команди зберігають шанси на вихід у плей-оф. Вирішальним стане останній тур.

Головний тренер Англії після матчу був незадоволений:

"Ми повинні як слід проаналізувати обидва наші матчі та знайти способи боротьби з нашими проблемами. Найближчими днями цим і займемося. Ми можемо і хочемо грати краще", - заявив Гарет Саутгейт на прессконференції.

Стадіон: Waldstadion, Франкфурт

Арбітр: Артур Соареш Діас (Португалія)

Данія - Англія - 1:1 (1:1; 1:1)

Голи: Кейн (0:1, 18 хв.), Юльман (1:1, 34 хв.).

Євро-2024, день 7: Іспанія познущалась над чинними чемпіонами континенту 3

Турнірне становище в групі С після 2 турів, фото UEFA

Іспанія влаштовуала справжнє шоу з Італією

Це була гра чинного чемпіона Європи проти одного із головних фаворитів. Гра вийшла дуже напруженою. В першому таймі італійці швидко втрачали м'яча. І перевага була на боці іспанців. Але някої користі Фурія роха з цього не отримала. На перерву команди пішли без голів.

Євро-2024, день 7: Іспанія познущалась над чинними чемпіонами континенту 4

До речі в перерві гру коментував для ТВ Іспанії сам король Пилип VI. А на 55-й хвилині другого тайма сталася катастрофа для Італії. Ніко Вільямс обіграв Ді Лоренцо і зробив простріл до воротарського майданчика. Мората бив головою в дальній кут, Доннарумма трохи зачепив м'яча, той влучив в коліно Калафьорі і потрапив у ворота.  Арбітр додав до матча 6 хвилин, але Італія не змогла зрівняти рахунок

Євро-2024. Груповий етап. 2-й тур. Група В.

Інформатор розіклав по полицях шанси команд на Євро-2024

У цьому відео ми розповіли про фаворитів Євро-2024 та летально розібрали їхні шанси на перемогу в турнірі. Чи зможе збірна Італії захистити титул чемпіона Європи? Як збірна Німеччини долає кризу? Чи здатна збірна України найти в собі сили після ганебної поразки від румунів?

Запрошуємо всіх нашич читачіа та фанатів спорту до перегляду. А хто на вашу думку стане переможцем чемпіонату Європи? Діліться своїми прогнозами у коментарях.