Перший тайм битви за ЛЧ футбольний Бог грав за червоних биків проти Динамо

Динамо Київ програло перший матч Зальцбургу, який відбувся 21 серпня, в плейоф ЛЧ-2024/2025

Динамо Київ
Кияни зазнали прикрої поразки. Фото: ФК Динамо

Динамо Київ поступилося Ред Бул Зальцбург - 0:2 в першій грі раунду плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів. Гра пройшла у середу, 21 серпня, у польському Любліні. В цьому поєдинку футбольний Бог був на стороні "червоних биків".

В першій половині кияни виглядали дуже активними. Підопічні Шовковського створювали небезпечні моменти та навіть були ближчими до взяття воріт. Втім, "біло-синім" не щастило, зокрема, Андрію Ярмоленку, який змарнував кілька гарних нагод. Натомість Зальцбург можливості забити не втратив - на 29-й хвилині відзначився Нене після помилки Попова.

На старті другого тайму Зальцбург подвоїв перевагу. Після фолу Караваєва на 50-й хвилині рефері призначив пенальті, який вдало реалізував К'єргор. Проте кияни не складали рук. Зокрема, на 80-й хвилині вони могли скоротити відставання, Попов влучив у стійку. Але все ж підсумковий рахунок поєдинку - 0:2. Команда Шовковського має зробити диво у матчі-відповіді, який відбудеться 27 серпня.

• Динамо - Зальцбург - 0:2

Голи: Нене, 29, К'єргор, 50, пен

Динамо: Бущан - Караваєв (Тимчик, 71), Попов, Михавко, Дубінчак, Бражко (Михайленко, 64), Шапаренко, Ярмоленко (Волошин, 64), Піхальонок, Кабаєв (Супряга, 88), Ванат (Брагару, 71)

Зальцбург: Бласвіх - Дедич, Пентковськи, Беду, Терзич (ван дер Бремпт, 26), Бідструп, Гурна-Дуат (Дагім, 69), К'єргор (Ратков, 86), Доржелес (Капальдо, 69), Єо (Лукич, 69), Глух.

Шовковський не згоден з результатом

Після гри головний тренер Динамо Київ Олександр Шовковський поділився враженнями. Він зазначив, що результат не по грі. А двобій ще не закінчено.

"На мою думку, підсумковий результат не відображає перебіг подій у поєдинку. Ми мали чудові нагоди, аби забити, причому не один м’яч. Але, на жаль, нам цього сьогодні не вдалося.

У нас були моменти, зокрема, у першому таймі ще за рахунку 0:0 були два доволі непоганих шанси, аби забити. Також у другому таймі мали можливості. Але знову прикра помилка в тому моменті, коли в наші ворота призначили пенальті", - сказав Шовковський.

Великі турніри збірних залишилися у минулому. Вже стартував новий клубний сезон. І до нього великі клуби підготувались як слід. У форматі хіт-параду Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк нашому відео та підписуйтесь на наш канал - буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що мадридський Реал підпускає до основи ще одного голкіпера з України. Також ми повідомляли, що Мбаппе може вигнати ПСЖ з нової Ліги чемпіонів.