Мадридський Реал підпускає до основи ще одного голкіпера з України

Ілля Волошин грав за Реал Мадрид U-17, а днями Карло Анчелотті підключив його до роботи з першою командою

Ілля Волошин Реал
Ілля Волошин у 17 років почав тренуватися під орудою Карло Анчелотті. Фото: ФК Реал, GettyImages.com

Український воротар Ілля Волошин (17 років) провів перше тренування у складі основної команди мадридського Реалу. Карло Анчелотті вирішив підсилити конкуренцію на цій лінії. Окрім Волошина, у Реала є український воротар Андрій Лунін, а також бельгієць Тібо Куртуа.

Український воротар Волошин вперше тренувався із основою Реалу 1

Ілля Волошин став гравцем Реала у лютому 2024 року. Він є вихованцем дніпропетровського футболу. В іспанському чемпіонаті Волошин грав за Новалду та юнацьку команду Райо Махадаонди, клубу третього дивізіону.

Волошин привернув до себе увагу Реала під час спарингу Реала Б із Райо Махаодонда. Про це в інтервʼю сайту Український Футбол розповів колишній тренер гравця Андрій Пісний.

"Ілля розповідав, що в літнє міжсезоння 2023 року в Райо Махадаонди був спаринг з Реалом Б, і тренер його випустив на останні 25 хвилин. Одразу після гри на нього вже обабіч поля чекали скаути Атлетико та Реала", - розповів Пісний.

Ілля Волошин має високий зріст для голкіпера: 202 см. Його сильною стороною називають гру ногами. Контракт із Реалом у Волошина діятиме до 2026 року.

Як Реал розпочав новий сезон

Мадридський клуб здобув перемогу у матчі за Суперкубок UEFA проти Аталанти - 2:0. Перемогу галактікос забезпечили голи Федеріко Вальверде та Кіліана Мбаппе. А ось у Ла Лізі старт видався не таким вдалим: Реал зіграв внічию з Мальоркою 1:1. На гол Родріго у першому таймі, по перерві відповів Мурікі.

А у цьому відео Інформатор розповів про найгучніші трансферні цього літа. Серед них одразу два здійснив мадридський Реал. Але є й відверті несподіванки.