Олімпійська команда України здобула перемогу з великим рахунком над збірною Італії на передолімпійському турнірі у Франції

Олімпійська збірна України
Україна була на дві голови вище за італійців. Фото УАФ та Суспільне

Олімпійська збірна України з футболу здобула другу поспіль перемогу на контрольному турнірі імені Моріса Ревелло у Франції перед стартом Ігор-2024. Підопічні Руслана Ротаня обіграли команду Італії з рахунком 4:0. Інформатор розповідає про цей матч та інші спортивні події четверга, 6 червня.

Огляд матчу Україна - Італія

Скуадра адзура потоплена 4 пострілами

Після впевненої перемоги над Індонезією на підопічних Руслана Ротаня чекало серйозне випробування. Збірна Італії у першому турі у важкому матчі вирвала перемогу у японців з рахунком 4:3. Отже в очному поєдинку майже вирішувалась доля першого місця в групі.

Але боротьби не вийшло. "Синя ескадра" без варіантів програла. Щось схоже на опір з боку італійців було в першому таймі, але він закінчився на нашу користь. На 31-й хвилині Максим Хлань (півзахисник польскої Лехії - ред.) чудовим ударом поклав м'яча у дальню дев'ятку.

Олімпійська збірна України розтрощила Італію на турнірі у Франції - головне в спорті 6 червня 1

Статистика матчу

А в другому таймі наші хлопці лише довершили почате... Мартинюк на 53-й хвилині, Сікан (64) та Волошин (71) зробили підсумковий рахунок розгромним. Наступний матч на турнірі олімпійська збірна України зіграє у суботу, 8 червня. Нашим суперником стане збірна Панами U23.

Усик зібрався худнути

Абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик може повернутись у крузервейт, щоб там закінчити свою тріумфальну кар'єру. Але для цього українець має знову схуднути. І схуднути дуже суттєво. Нагадаємо, що під під час поєдинку з Ф'юрі вага Усика становила 101,38 кг, водночас максимально допустима вага у крузерах - 90,718 кг.

Мареска не хоче відпускати Мудрика на ОІ-2024

Новий головний тренер "аристократів" Енцо Мареска не відпустить жодного з гравців до лав національних команд, які вийшли на ОІ-2024. У клубі хочуть, щоб у розпорядженні нового тренера в період передсезонної підготовки були всі футболісти. Окрім Мудрика, Челсі не відпустить до збірної і аргентинця Енцо Фернандеса. Нагадаємо, що збірні України та Аргентини гратимуть на Олімпіаді в одній групі.

Першу команду вчили робити штучне дихання

Збірна України продовжує підготовку до Євро-2024. Перед контрольним матчем проти Польщі наші футболісти вчилися надавати невідкладну медичну допомогу. В гості до наших гравців завітали фахівці програми UEFA CPR Goal

НОК України розкриває таємниці

Президент НОК України Вадим Гутцайт ексклюзивно для Інформатора розповів про деталі формування національної команди, яка виступить у Парижі. Олімпійські Ігри-2024 розпочнуться 26 липня і завершаться 11 серпня. А НОК України провів велику роботу щодо присутності росіян та білорусів на ОІ-2024.

Які зірки пролетіли повз Євро-2024

На головному футбольному турнірі року вболівальники не побачать багатьох зіркових футболістів. Причини різні – у когось конфлікти з тренером, у когось травми, чи погана форма. Інформатор склав рейтинг зірок, яким дуже й дуже не пощастило.