Олімпійська збірна України на турнірі у Франції розгромила Індонезію

Олімпійська збірна України у першому матчі міжнародного турніру Моріса Ревелло у Франції з рахунком 3:0 перемогла збірну Індонезії U20

Олімпійська збірна України
Олімпійська збірна України з перемоги розпочала турнір у Франції. Фото: Анатолій Репін (УАФ)

Олімпійська збірна України розпочала виступи на міжнародному турнірі Моріса Ревелло у Франції. У вівторок, 4 червня підопічні Руслана Ротаня з рахунком 3:0 перемогли збірну Індонезії U20. Турнір є одним з етапів підготовки нашої команди до виступу на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.

Огляд матчу

Україна здобула впевнену перемогу

Збірна України швидко відкрила рахунок. На 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. Українці володіли перевагою і на 30-й хвилині втілили її у другий гол. Після перехоплення м’яча біля воріт Індонезії точного удару завдав Михайленко.

Після перерви збірна України продовжувала створювати моменти. Один з них на 59-й хвилині реалізував Федор. Наші футболісти могли забити ще не раз. Але рахунок більше не змінився.

• Індонезія U20 - Україна U23 0:3;
    Голи: Синчук, 9, Михайленко, 30, Федор, 59.

Індонезія U20: Алгіффарі, Гідаят, Марккс, Гвіджангге, Памунгкас (к), Івел (Валентіно, 46), Джардім, Фірмансях (Сапутрананто, 46), Арлянсях (Гейпенс, 67), Іскандар (Мауресмо, 46), Пурванто (Равен, 73).

Запасні: Рамадхан, Пріятна, Разак, Оман, Мурарі, Джі, Камуру, Афрісал, Рустам, Рагіл.

Україна U23: Нещерет (Єрмаков, 46), Крупський (Федор, 46), Синчук (Хлань, 68), Драмбаєв, Павлюк, Михайленко (Шостак, 68), Волошин (Велетень, 68), Сігеєв, Михавко, Брагару, Кучерявий.

Запасні: Фесюн, Сікан, Салюк, Батагов, Рубчинський, Мартинюк.

Попередження: Волошин (45), Брагару (46), Синчук (65), Драмбаєв (90+3).

З ким далі зіграє Україна

Збірна України виступає у групі В. В іншому матчі групи збірна Італії з рахунком 4:3 перемогла Японію. Саме з Італією збірна України проведе наступний матч. Поєдинок відбудеться у четвер, 6 червня. Також у групі виступає збірна Панами. У групі А грають Кот-д’Івуар, Мексика, Південна Корея, Саудівська Аравія та Франція.

• Фінал (19:15).

Раніше Інформатор повідомляв, що Сергій Лук'яненко зробив прогноз на Євро-2024. Коментатор Megogo детально проаналізував склад груп. І визначив фаворитів та аутсайдерів турніру.

Також ми розповідали, що Суперкомп'ютер Opta Sports розрахував шанси збірної України на Євро-2024. За розрахунками штучного інтелекту, шанс на вихід підопічних Сергія Реброва з групи складає 69,4%. А виграти турнір збірна України може з вірогідністю в 1%.

Наш спортивний журналіст Данило Вереітін приїхав на проводи національної збірної України з дзюдо на Олімпійські ігри 2024. Захід видався дуже цікавим та насиченим. Данило взяв інтерв’ю у знаменитостей у цьому виді спорту. Про олімпійську збірну розповів президент НОК Вадим Гутцайт. Запрошуємо вас до перегляду та вболіваємо за наших!