Німеччина під зливою та блискавками здолала вікінгів у плейоф Євро-2024

В 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Німеччини здолала Данію - 2:0, матч зупиняли через грозу та шалену зливу майже на півгодини

Євро-2024
Матч призупиняли через непогоду. Фото: BILD, СentreGoals

Бундестім переміг данських вікінгів в 1/8 фіналу ЧЄ-2024 з рахунком 2:0. Поєдинок призупиняли через грозу. В 1/4 збірна Німеччини зіграє з переможцем пари Іспанія - Грузія.

VAR, блискавка та гроза зробили свій внесок

Збірна Німеччини відзначилася вже на 4-й хвилині. Однак після перегляду VAR взяття воріт Шлоттербека скасували. До 36-й хвилини рахунок залишався нічийним. Тоді ж з огляду на сильну грозу, суддя ухвалив рішення призупинити поєдинок.

Гра відновилася через 24 хвилини. На старті другої половини Данія дещо неочікувано забила. Відзначився Йоагім Андерсен. Проте знову втрутився VAR та зафіксував мінімальний офсайд.

Події в матчі відбувалися швидко. Господарі Євро на 53-й хвилині забили з пенальті. Влучно пробив Кай Гаверц. Другий м'яч влетів на 68-й хвилині. Джамал Мусіала реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Німеччина здобула важливу перемогу та крокує далі на домашньому Євро.

ЧЄ-2024. 1/8 фіналу

• Німеччина - Данія 2:0

Голи: Гаверц (пен., 53), Мусіала (68).

Нагороду MVP отримав Рюдігер

Найкращим гравцем матчу став захисник збірної Німеччини Антоніо Рюдігер. Він дуже надійно відіграв проти Данії. Після гри футболіст поділився враженнями.

"У цих іграх, якщо ти програєш, ти вилітаєш. Але ми відчайдушно прагнули пройти далі, заради наших уболівальників. Ми всі боролися один за одного і робили все як справжня команда", - сказав Рюдігер.

У чвертьфіналі Євро на підопічних Юліана Нагельсманна очікуватиме переможець поєдинку Іспанія - Грузія. Їхній матч відбудеться у неділю, 30 червня. До речі, головна зірка Фурії Рохи вже встигла скласти всі іспити перед поєдинком із Сакартвело.

Інформатор розповів про груповий етап ЧЄ-2024

На Євро-2024 завершився груповий етап. На жаль, наша збірна вилетіла. Однак протягом групової стадії відбулось багато захоплюючих подій, а футболісти встановили низку рекордів. У цьому огляді ми детально розглянемо ключові моменти та цікаві факти групового етапу ЧЄ-2024. Дізнайтеся чимало цікавого. Дивіться до кінця, щоб не пропустити жодної деталі та діліться враженнями в коментарях.