Марта Костюк здолала суперницю з топ-3 світового рейтингу

Марта Костюк у чвертьфіналі тенісного турніру WTA 500 у Штутгарті у п’ятницю, 19 квітня, перемогла третю ракетку світового рейтингу Коко Гофф

Костюк, Гофф
Марта Костюк вперше обіграла Коко Гофф

Українська тенісистка Марта Костюк у 1/4 фіналу тенісного турніру WTA 500 перемогла третю ракетку світу американку Коко Гофф.  Поєдинок проходив у Штутгарті у п’ятницю, 19 квітня. Раніше Костюк вибила з турніру сьому ракетку світу Чжен Ціньвень.

Огляд матчу

Марта Костюк (WTA 27) у матчі за вихід у півфінал зіграла з представницею США Коко Гофф ( WTA 3). У першому сеті Костюк програла перші два гейми, але змогла відігратись. Потім Гофф повела 4:2 і перемогу вже не випустила.

На початку другого сету суперниці почали обмін брейками. Костюк програвала 2:4, але взяла чотири гейми поспіль і зрівняла рахунок за сетами. У вирішальному сеті за рахунку 5:4 українська тенісистка не реалізувала три матчболи і дозволила американці взяти гейм. Справа дійшла до тай-брейку. І тут Костюк не реалізувала ще чотири матчболи і виграла поєдинок з п’ятого, а загалом з восьмого.

Тривав поєдинок дві години і 50 хвилин. Це була 3-тя зустріч тенісисток. Марта Костюк перемогла Коко Гофф вперше.

• Марта Костюк (Україна) – Коко Гофф (США) – 3:6, 6:4, 7:6 (8:6).

Обігравши третю ракетку світу, Марта Костюк здобула найбільш високорейтингову перемогу в кар'єрі. Перед цим особистим рекордом була перемога над п'ятою ракеткою світу Джессікою Пегулою. Загалом це шоста перемога Костюк над тенісисткою з топ-10 світового рейтингу.

Півфінал турніру у Штутгарті стане для Костюк третім поспіль на турнірах WTA. Раніше Марта дійшла до півфіналу в Індіан-Веллсі (WTA 1000) та до фіналу в Сан-Дієго (WTA 500). У півфіналі ґрунтового турніру Костюк не грала з 2021 року.

В 1/2 фіналу турніру у Штутгарті Марта Костюк зіграє проти чинної чемпіонки Вімблдону Маркети Вондроушової ( WTA 8) із Чехії. Поєдинок відбудеться у суботу, 20 квітня. Початок зустрічі о 17:00 за Києвом.

Костюк здобула у Штутгарті третю важку перемогу

Кожен з поєдинків Марти Костюк на турнірі у Штутгарті був виснажливим. Українська тенісистка понад 3 години змагалася з Лаурою Зігемунд і 2 години 42 хвилини витратила на перемогу над Чжен Ціньвень. У матчі з Чжен Ціньвень Марта була за крок від поразки, але змогла відіграти 5 матчболів. На питання, що у неї було в голові після нереалізованих семи матч болів у поєдинку з Коко Гофф Костюк відповіла:

"Безперечно, ті п'ять матчболів, які я відіграла вчора. І я відчувала, як усі вони сьогодні йдуть. Так, все було дуже, дуже близько. Знаєте, це було питання кількох розіграшів, а то й одного. Так що, безумовно, це приголомшливе почуття – бути в півфіналі. Так. Вау.

Я думаю, що вся справа в дрібницях, які складаються в єдине ціле. Я не думаю, що було щось важливе чи велике, що змінилося чи сталося. Я думаю, це було просто терпіння і багато важкої роботи, багато сліз і, ну, я не знаю поту і, ну, знаєте, всього, сумнівів. Все це було. Я дуже вдячна своїй команді, що вони підтримували мене сьогодні".

Раніше Інформатор повідомляв, що Рафаель Надаль з перемоги розпочав виступи на тенісному турнірі у Барселоні. Колишній лідер світового рейтингу повернувся на корт після травми. Також ми розповідали, що скандал між Setanta Sports та Юрієм Сапроновим вичерпано. Телеканал приніс свої вибачення.

А ось тут команда Інформатора розповідає про кращих гравців київського Динамо під номером "10" в історії незалежної України. "Десятий" номер у футболі давно вважається ознакою авторитету та класу футболіста. Дізнайтеся про футбольне життя знакових для Динамо Віктора Леоненка, Артема Мілевського, та Андрія Шевченка. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.